• Jenda

    Porad mi neda spat pripravovanej full superior:-). Uz loni prosakovali informace ze by neco melo vyjet a porad nic. Az ted jsem objevil na strankach Dlouhana (fotky z Víkendu na ČP v Teplicích a KPŽ v Ralsku) fotku kousku zadni stavby. Nevite nekdo neco vic? Porad se tesim ze by to mohl bejt rozumnej XC full za prijatelny penize:-)

    0 0
    • BB  

      proc jsi tak posedly Superiorem ? fullu za dobry penize je dnes dost, nekde tu resili napr. Jamis Dakar ve sleve za 27 KKc. A to je dobry kolo za hodne dobry penize.

      0 0
      • bajaja  

        přesne tak, mas pravdu nebo se sezene NRS kolem 22000,– , posedlost superiorem fakt nechapu

        0 0
        • Jenda  

          Protoze nechci cely kolo ale jenom ram a ten bych doufam mohl ze superioru ziskat za peknou cenu:-) NRS by se mi libilo jako system ale ani jedno z hotovejch kol me neoslovilo a samotnej ram za 22kkc je pro me trochu moc. Podobne je to u Jamise s tim ze tam bych si vybral i cely kolo ale preci jenom bych radsi nejaky 4-cep.

          0 0
          • wroum  

            co spis Spyder DXF. za ty prachy vskutku nevypada zle.

            0 0
            • Jenda  

              Jo jo u spyderu by se dalo vybrat:-) Spis me ten superior zajima ze jeho pevny ramy mi prijdou velmi solidni tak si myslim ze by to mohlo byt stejne i s fulem a pokud by pripravovali jako maratonsky biky pro sporku tak snad by to mohl bejt docela otestovany. Spis me drazdi ze to ze s necim vyjedou se prosakuje uz dva roky a furt nic. Ale zase lepsi nez Artur kterej s necim vyjede ale nejakto neni to ono:-)

              0 0
              • JMT  

                bud to bude tezky, nebo to bude praskat… …si nevyberes :-)

                0 0
                • Jenda  

                  a nebo to bude tezky, krivy, bude to praskat a jeste se tomu bude srat tlumic – proc mi to pripomina meridu:-)

                  0 0
          • bajaja  

            uz se to tu resilo samotnej ram nrs se da sehnat kolem 16 – 17

            0 0
            • rb  

              Tak,tak.Jen sehnat obchod,kde sou ochotní to kolo oholit…

              0 0
              • bajaja  

                uz sem to tu nekomu dohazoval kdyztak neni problem na mailu

                0 0
            • wroum  

              …coz je strasne moc zakovej ram. navic full je v pripade NRS prilis silne slovo.

              0 0
              • rb  

                Normalni člověk nepotřebuje na xc 160mm zdvih :o)

                0 0
                • wroum  

                  to neni o zdvihu. sou kola, kde ti subektivne prijde ze jedes na vetsim zdvihu a sou kola kde to je naopak. ale kolo ktere se nastavuje na NO-SAG se jako full ani moc chovat nemuze at je zdvih jakykoliv. NRS je polofull – pobere ranu, ale jako full se zas az tak nechova.

                  0 0
                  • rb  

                    Nevim,na jinem fullu sem pořadně nejel,takže porovnání veškeré žadne.A No-sag nenastavuju :o)

                    0 0
    • Meesha  

      Vypada to jak Fuel… To sem cekal, ze vymyslej neco lepsiho resp. novejsiho. Ikdyz zase to asi nebude drahy, o coz v Cesku jde.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Asi jako Ravo. Nevymysleli nic, ale prodavaj to levnejc.

        0 0
        • Jenda  

          ty uz jsi to videl nekde prodavat? jsou nekde fotky – sem zatim nic nenasel:-( jinak ze by vymysleli neco prevratnyho neocekavam – spis me zajima cena:-) navic jak je videt spousta lidi se tu dokaze neuveritelnym zpusobem rozplyvat nad neprepakovanym jednocepem pokud je tam napsano cannondale:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.