• Daan

    Ahoj, rad bych se zeptal jak vam funguje variabilni geometrie posunem uchyceni zadniho tlumice FR/XC? Resp. me vubec nejde tu plastovou matici povolit a tim posunout tlumic. V prodejme me rekli ze na to je jakysi klic??!!!? Nebo se nemam bat a vzit ji radne do sikovek? Predem diky za radu

    0 0
    • spipi  

      neboj se toho, jde to ztuha, ale sikovek bych se nebal..taky se s tim obcas trapim=)

      0 0
      • Daan  

        Dik, tak ja se pomodlim, vezmu poradnej tool a zaberu. Rukou me to neslo ani nahodou, a za slabeho se nepovazuju. Vidim ze to neni jen tak na kopci si nastavit a jet…

        0 0
        • spipi  

          ideální by na to mohlo bejt něco jako sikovky alá ráčna hehe

          0 0
          • Daan  

            Jak rekli tak udelali, ale ze bych pozoroval vyraznou zmenu, to ne:-) Mam ale dotaz smerujici jinam, zajimalo by me co si na Jekyllovi dovolis, myslim ostre sjezdy s lehcimi dropy, to me zacalo bavit nejvic, a vzhledem ke svym 108 kg si nejsem jistej kolik mu muzu „nalozit“ abych ho pak nenesl domu na dva kusy… Ja vim ze je to spise XC kolo, ale uz prezilo i hruby salto po blbym dopadu, odnes to jen zadni rafek.

            0 0
            • spipi  

              to je tezky rict..ja nejezdim zase naky vylozeny extremy, ale oproti HT, ktereho jsem mel pred tim, si toho opravdu mohu dovolit vic..dropy jsem zatim nemel moznost nikde vyzkouset, ale zatim co jsem sjizdel v ruznejch lesich tak nebyl problem..rozhodne jsem spis limitovanej svejma „sjezdarskejma“ schopnostma nez stavbou kola=)

              0 0
              • Daan  

                dik za odpoved, kazdopadne si nechci tohle kolo uplne zrasovat tak jsem se rozhodl investovat do bytelneho sjezdaku za rozumnou cenu. Vypada to na Mrazka:-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.