• JIRA

    Ten karbonový SJ je fakt pekny. Kolik pak ale asi bude stát rám?

    http://www.mbaction.com/detail.asp?…

    0 0
    • scret  

      asi dost:(((((((

      0 0
    • blue  

      to uz se ti po nem zase tak styska? :-)

      0 0
      • JIRA  

        Karbon je karbon. :)

        0 0
        • blue  

          ja vim… pekne zni :-)

          0 0
          • JIRA  

            No hliník zase pěkně cinká. Včera jsem „proklál“ zadní pláš? z boku do boku a byl jsem překvapenej', jak se s tím dalo pěkně jet…tedy pokud ten hřebík necinkal o zadní stavbu. :)

            0 0
    • lubos  

      Asi tak plus 20–30tisic k tomu, co stoji ted. (Epic) Epic se mi libi, ale Stumpjumper ne. Letosni je lepsi. A Brain vzadu fakt nemusim. Vepredu je mozna dobry, vzadu ne. Kdyz tak SPV dozadu a Terralogic dopredu. Jinak, pisou tam tohle „The individual parts are glued together“, cili asi ram neni z jednoho kusu. Hmm.

      0 0
      • rich  

        Stumpjumper bude mat 130mm+brain – trosku sa specialized toci v kruhu. teda geometria je malinko ina, design uz tak velmi nie, ale inak „stare“ enduro. Naviac je skutocne pravda, ze je "pozliepany"z ni­ekolkych kusov (nehodnotim ci je to + alebo -) Brainu sa z vlastnych skusenosti neobavam, aspon toho co dali na Enduro – nastavitelne a aj pri najtvrdsom stale poberie veeeeeela :-)) Epic – dizajn ala Merida?

        0 0
        • cabbage  

          dizajn ala Merida? Ne. Dizajn baj merida:-))

          0 0
        • lubos  

          No Brain poberie vela, ale aspon na Epicovi dostanes prvu ranu a az potom sa otvori. Pokial ho teda neupravis (neumrtvis :) To pozliepane z kuskov je minus. Spociatku to asi vadit nebude, ale po takych par rokoch … Design ala Merida nie, je to inac urobene.

          0 0
          • rich  

            ano suhlas – ale prave to aku velku ranu musi dostat sa da nastavit. Pri skokoch funguje okmazite :-) Na ceste ked prejdes ostru hranu jamy (vybruseny kus vozovky) nestaci zareagovat – v terene k tomu bud nedochadza :-), nestacim si to vsimat, funguje to inak alebo mi to nevadi (funguje podla mojich predstav :-))). SPV nema ziadne oneskorenie? Design – cierny ram a ta cervena prerusena ciara je napadne podobna Meride. Nemyslel som design systemu.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              ad. SPV: milana na tebe :)

              0 0
              • rich  

                to je konstrukter od manitou?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To je zase José, ale milan by te zrychtoval jak svine ruksak ;)

                  0 0
                  • lubos  

                    Opet jsem se po delsim case zasmal, chybels :)

                    0 0
                    • lubos  

                      teda abych byl dusledne presny a politicky korektni, obveselilo me to vyjadreni „jako svine ruksak“, jako by mi neco rikalo, zes to zazil.

                      0 0
                  • rich  

                    tak uz teraz som z neho vytraseny ako dalila :-)

                    0 0
            • lubos  

              Aha farba, tak to ano, fakt sa to podoba na Meridu. Ja som to ani velmi neregistroval, kedze som Merida positive :) Tie skoky – zrejme presne ako Terralogic, ale zaujimave, ze ten sa da viac nastavovat tusim.

              0 0
            • lubos  

              SPV neobmedzuje pruzenie, ale tlmenie.

              0 0
          • alfons007  

            Slepování z trubek by měla být výhoda. Co jsem četl o karbonu, tak monokok rámy hůře snášejí rázy a zatížení v jiném směru, než pro jaký jsou konstruovány, takže méně vhodné pro mtb. Navíc, jestli jsem to dobře pochopil, tak spešlovská technologie zahrnuje oba postupy. Nejdřív sestavit z trubek, pak obalit karbonem a dopéct.

            0 0
            • lubos  

              Jo, taky jsem to pozdeji docetl, snad to umi. Jsem zvedav na zaruku. Takovych 10let by mohlo stacit … za ty penize :)

              0 0
    • pegal  

      Pojdte mi nekdo zvednout bradu, pac mi spadla .. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.