• Otto

    Skoro jsem se rozhodl pro Marzocchi Mx Comp 105, Tak se ptám, doporučujete? A je nezbytná ETA?

    Cena do 7000 kč Původně jsem chtěl Manitou Splice, ale je nesehnatelná. Najedu asi 3000 km/rok, sem tam nějaký maraton v turistickém tempu, sem tam něco po Šutrech s malinkýma skokama (Pustevny, dolomity) Vážím asi 73 kg

    0 0
    • Lister  

      nechceš počkat na R od Manitoua?? Já teda čekám :-) Řešil jsem stejný problém, ale nakonec jsem se rozhodl, že ty dva měsíce už přežiju a pak půjdu do téhle nové vídle. Pokud bych bral tuhle vidlu tak bych bral bez Ety – nižší hmotnost a vzhledem k tomu, že nejsem žádný chrt tak bych to nevyužil.

      0 0
      • blue  

        hlavne aby ses dockal, az jich zase slavna komersia priveze pet a pul na celej rok :-)

        0 0
        • Lister  

          sakra nějak mi tam vypadla ta sedmička :-), ale vidím, že je jasný o co jde. Já jsem optimista, tak doufám, že to vyjde :-)

          0 0
        • jecnak  

          Ale proc se nechat omezovat tim co milostive doveze Progress. Za hranicema to snad takovy problem nebude.

          0 0
          • Otto  

            Jo, do anglie pro to nepojedu. Pár známých tam mám a za 7700 na naše to jde, ale pochybuju že tam někdo bude hledat zapadlý obchůdek v jakési prdeli. Kdyby to aspo%n bylo v německu nebo na e- shopu…

            0 0
      • Mirek1  

        Co to ma bejt to „R“? Nejaka nova vidle? Co by mela umet?

        0 0
    • Otto  

      hm, sem si dal z blbýma vidlama. Teoreticky existuje MX comp coil 105 – nesehnatelná. Mx comp 105 bez ety – nesehnatelná. Kua v tomto státě se zase nedá nic sehnat. Se na to vy… Clověk se trápí, až se konečně rozhodne utratit těžce vydělané peníze a ono není za co… Ještě že jsem si včera komplet vyčistil a promazal moji MG 90…asi ju ještě nějaký rok čeká. Dokonce ani nejhorší alternativa..SR XC-PRO-D-RL není nikde…

      0 0
      • Lister  

        MX comp ETA by měla být. Jinak si udělal stejný objev jako já, že bez Ety prostě není k sehnání – řešil jsem to dotazama do e-shopů asi před 10 dny. Takže teď teda čekám na nové kousky od Manitoua a RS.

        0 0
        • Palo TT  

          Tie bez ETY su len vyrobne nepodarky :)

          0 0
        • vlk  

          "MX comp ETA by měla být"Jenže on chce coil verzi s etou- tu s tou pružinou.A tu je fakt těžký sehnat.

          0 0
          • Otto  

            Bez ety. No ale je to nesehnatelné. Ozvali se mi i od Bartoníčka :

            Dobrý den, bohužel vidlici MX Comp coil 105 mod.05 skladem nemáme a nelze ji již dovézt ani z Itálie.

            Pavel Fornous Cyklo Bartoníček

            0 0
      • guard  

        skus www.kaktusbike.sk

        0 0
      • lubos  

        A to na Slovensku je to tak 10× horsi nez u vas :(

        0 0
    • suki  

      Ja mam Mx Comp 120ETA.Sel jsem do ni hlavne kvuli vyjezdum.Pred prudkym vyjezdem ji zavru a zamacknu ji na max – snizeni cca o 6cm.Nejaky reci o nestabilite jsou o nicem.Dalsi vyuziti je do dlouhejch stoupani, snizis jak postrebujes – vyzkouseno na Garde, kdyz jedes 2–3 hod do kopce nemas problem s bolenim zad.Na rovine zaviram jen na dlouhe trase.

      0 0
      • Martyss  

        Do kopce to musí být dobrá věc, ale na rovině by mi to snížení vadilo…:-(

        0 0
      • Pekáček  

        Tedy nevím jak tobě, ale tak za méně než dvě minuty mi ETA pomalu vyjede zcela nahoru a musím znova zamačkávat vidli. V situaci když jedeš tak že se takřka držíš zubama za řidítka a sedíš na špičce sedla to jde dost těžko. Véna Hornych má Pro ETA a ta zůstává zatlačená. Mám modrý válec té ETY, co ty? Tvrdili mi že je nová, lepší.

        0 0
        • Novak27  

          Zdar. Mě MX COMP ETA 2003 vyjede tak za 2 až 3 dny. Hmmmm asi tam bude něco netěsnivého.

          0 0
        • lubos  

          Totez se resilo kdys na starem bikefore v souvislosti s ECC. Mne taky pomerne rychle leze ven. Ale zas .. co nejde vylezt do 2 minut se snizenym predkem … :) Ale ne … nevim jak u ETA, u ECC to je podle mne zle nastelovana pozice uvnitr (ECC se ridi tlumicim koleckem), nebo snad i spatne tesneni (ale presne nevim, nebot se mi nepovedlo tlumici patronu rozebrat). Obvykle se to bud neresilo, alebo reklamovalo.

          0 0
    • tarkan  

      No MX Comp Air 105 (doufam, ze myslis tuhle:))) jsem tedka v patek objednaval na www.bikezone.cz, jeste se neozvali (objednaval jsem ji kolem treti hodiny), ale v nabidce ji porad maji za 7000,– Tak to muzes zkusit tam :)

      0 0
      • Otto  

        slovu air bych se u vidle chtěl vyhnout. Ideální (/teoreticky) je MX com coil, ale ten existuje jen v katalogu Marzocchi. Co jsem zkoušel vzduchové Marz., tak mi připadá že se zadrhávají a na odtrh z klidu je potřeba trošku velká síla.

        0 0
        • vlk  

          jo coil s etou jsem si zkoušel, ta je fakt dost dobrá.

          0 0
        • tarkan  

          Ja nevim, nejsem na to zadnej odbornik :) Ale pokud je mi znamo, tak ten privlastek „air“ tam davaji jen v nekterych e-shopech a jedna se o klasickou vzduchovou MX Comp bez pruziny www.bartonicek.cz/…/mx_comp.htm Usuzuji z toho, ze Bartonicek stejne jiny nedovazi :) Ale pokud se mylim, tak me prosim opravte, rad si upresnim znalosti. :) Jinak Marzocchi kupuju kvuli sve vaze (cca 95kg) a taky kvuli tomu, jak tu o ni vsichni basni. A co se tyce MX s pruzinou, nebo s ETOU, jsou to pro me dalsi penize, ktery si momentalne nemuzu dovolit :)

          0 0
    • goofy  

      No kdyby jsi byl z Ostravy, tak bych vedel, kde te poslat, ale ze Zlina to mash rochu z ruky, no…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.