• jakub

    Jaky pouzivate sedla ( holky) Ta moje sei hrozne stezuje, boli ji uplne vsechno musim to nak vymyslet driv nez se nas… a prestane na tom kole jezdit…

    0 0
    • Vezirek  

      Ja mela naposled Velo Plush, je to s dirou, celkem pohodlne, ale mela jsem pak mokre kratasy – coz je asi nasledek toho, ze je to mekci sedlo a zaparis se. Takze uz bych ho nechtela, vypada to blbe, kdyz sesednes a mas mokry zadek…

      0 0
    • Sirenna  

      Ja pouzivam point racing a nemuzu si stezovat na nepohodli, ale pravda je ta, ze ja v sedle moc casu netravim :)

      0 0
    • Luka  

      Fizik Vitesse Comfort. Po nejakych 150ti kilometrech zvykani si na nej uz me zadek neboli ani nahodou a je to pohodlnoucky jako kreslo doma :)

      0 0
    • Volf  

      Moje má fizik Vitesse CP3 a po najetých prvních jarních kilometerech / cca 300 / naprostá spokojenost a to si myslím, že je docela rozmazlená.

      0 0
    • SELMIRA  

      já vozim Ritchey WCS a to nejni právě sofa. :o) Ale kámošky si tušim chrochtaly nad nějakym WTBčkem. Nebo nějaký dámský sedátko od Specialized by nemuselo bejt marný.

      0 0
      • Vezirek  

        Jsem jen zkusmo zkusila napsat na Sterbu a ohledne WTB sedel mi bylo napsano, ze sedla WTB na sezonu 2004 do CR vubec neprijdou, t.z. nebudou v prodeji.

        0 0
    • vlk  

      Ta moje zkusila mé sedlo Selle Italia Flite Titanium Trans AM.-Flite -Titynové pružiny ,sedlo s dírou a už jiné nechce.

      0 0
      • RomanH  

        Moje ho zkusila taky a ji zase nepadne. Drive mela WTB SST.K – to bylo celkem dobry, akorat si pri delsi vyjizdce (nad 80km) stezovala na hrube vysivky na sedle. Tak jsem ji koupil Selle Royal gel (nevim presne nazev, ale je to relativne uzke sportovni sedlo s gelovym potahem) – ted si nestezuje na pohodli, ale zase rika, ze se na delsich vyjizdkach vice poti. Takze se chystam koupit sedlo Fizik Vittese, ale bez gelu a s titanovymi lyzinami – ma ho celkem dost kamaradek v okoli a vsechny si jej chvali.

        0 0
    • rasto  

      manzelce jsem koupil Author Lady (asi za 300, v Beroune u Sirera). tlaky jsou rozlozeny na jine partie zadnice. pod sedlem se nepoti. manzelka si ho pochvaluje. od doby, co ho ma, ma o vymluvu mene :-))

      0 0
    • SELMIRA  

      :o) anebo zkuste http://www.otto-zasilatelstvi.cz/zbozi.php

      mají nafukovací sedlo na kolo za 69,– CZK.

      0 0
    • Man  

      my s manzelkou mame uplne rovnake sedla Fizik Nisene CP3 a zaujimave je, ze ja som si nan musel zvyknut a moja zena je z neho nadsena od prvej chvile. vyber sedla je dost subjektivna zalezitost…

      0 0
      • figur  

        Můžeš se prosím Tě trochu rozepsat o tom zvykání na Nisene CP 3.Včera jsem ho koupil(předtím jsem zkusil i jiné typy),tak a? vím,co mě třeba čeká.Díky.

        0 0
        • Man  

          ja som dlho jazdil na povodnom sedle od Mongoose ale po takych 60km som uz nevedel, ako si sadnut. tak som kupil Nisene CP3 a to ma trosku iny tvar. na prvej jazde (cca 65km) som sa nejak nevedel usadit, ale teraz je to uz O.K. moja manzelka si ho chvalila hned ako si sadla a to som sa bal, ze ma sprdne, ze je na nu velmi uzke a pojdem ho vymenit za nejake zenske (sirsie).teraz sa bojim, aby k tomu sedlu nechcela aj novy bike :))

          0 0
    • Vezirek  

      Stejne tema najdes i na:

      http://www.vasadomena.sk/forum/read.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.