• kubajs mtb

    Ahoj chci vás poprosit o kontakt na nějaké místo, kde se dají sehnat čepy do Rock shoxů. Já mám sice jinou vidlu, ale ty čepy sou tam stejný a já nemůžu nikde sehnat. Kdybyste je někdo měli doma navíc ozvěte se mi. Díky moc Kuba

    0 0
    • kubajs mtb  

      Opravdu to nikdo nevíte?

      0 0
    • BH  

      jen tak cvicne, hovoris o cepech na brzdy ? pokud ano, doporucuji navstivit nejblizsi obchod s jizdnimi koly a nebo zkus kontaktovat primo dovozce RS a pod.U nas na firme nejake mame, potrebujes kratky a nebo dlouhy zavit?

      0 0
    • JJ  

      Kdyby ti stacily a pasovaly ti tam cepy z Marzocchi, tak se stav v Libercï u Bradskyho na dilne, muzu ti je venovat

      0 0
      • davidak  

        Dík moc kamarád je už sehnal. Sehnal sice nějaký trošku jiný a tak je zkusil a prej tam seděj. Vona je to vidlice nějakej Sinc. Problém v těch čepech byl v tom, že čepy do brzd od Rock Shoxu jsou mnohem tenší, maj užší průměr závitu, než do Mazocchi a nikde sem je nemoh sehnat. Po tom, co mi u Drbohlava řekli, že je jednou objednávali od výrobce a že si za ně řekl 600 mi spadla huba :). Tak jsem to zkusil aspoň takhle. Naštěstí jsme to sehnali, ale je to vážně problém.

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.