• Siddha

    Zdar, po BA5 moje RST Mozo Pro potrebuje vetsi rozborku. Chtel bych ji zkusit rozhodit sam, driv sem to vzdycky nekomu dal, aby si s tim pohral, ale kdybych mel nejakej navod, nebo nakres, tak bych to i zkusil. Budu k tomu neco extra potrebovat? mate nekdo nejakej nakres? Nemate nekdo neco – nejaky zanovni elastomery do tohodle kramu pro 73kg clovicka?

    0 0
    • wroum  

      http://www.cyfronet.krakow.pl/…ry/mozo.html

      mas to skorocesky :-)

      0 0
    • eisman  

      Tohle byla ma prvni odpruzena vidlice. Mel jsem ale tu s vyssim zdvihem (89mm).Ta vidlice je strasne jednoducha na rozebrani. Nejdrive musis povolit nahore ty kolecka kteryma se ladi predpeti na minimum. Potom musis povolit dolni srouby, ktere jsou ze spodu noh. Pote vysroubujes nahore ty cerne plastove kusy. Je na to specialni klic, ale ja jsem ho nikdy nemel, takze jsem to delal opatrne pres hadr sikovkama. Pokud mas vysroubovano, tak se na Tebe usmeji elastomery a pruzina:)Ted by si mel vzit dlouhy imbus (8mm) a zasunout ho dovnitr nohy, kde najdes sroub, ktery spojuje vnitrni a vnejsi nohy. Tento sroub povolis a pak uz jen nohy od sebe vytahnes. Nejsem si ale jisty jestli budes mit doma tak dlouhy imbus. Pak uz jen vycistis a namazes elastomery a misto pod sterkami. Hodne stesti.(slozeni je v opacnem poradi-pozor aby si nestrhl zavit tech cernych plastovych udelatek, na kterych je ladeni predpeti).

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Bych to predpeti povolil klidne az po tech dolnich sroubech (zamezis protaceni trnu) a vzdycky jsem si myslel, ze horni a dolni nohy u sebe drzi pres ten trn, ktery drzi prave ty spodni srouby ⇒ staci vysroubovat spodni srouby a vytahnout vnitrni nohy z vnejsich ⇒ nepotrebujes dlouhy imbus.

        0 0
        • eisman  

          Kdyz zavzpominam jak to fungovalo, tak mas pravdu. Slo by to udelal Tvym zpusobem a jiste by to bylo jednodussi. Preci jenom uz je to 6let, co jsem ji mel:)Pamatuji si, jak kdyz jsem ji poprve namontoval misto pevne vidle (v roce 97), tak jsem myslel ze tech 89mm je neprekonatelenych a ze to bohate stace na vsechny mozne prekazky:) Kdoby to byl rekl, ze dnes je to i na bezne jezdeni malo.........

          0 0
          • Siddha  

            diky panove, kdyz mam stale ty antibiotika tak jdu na to…

            0 0
          • eisman  

            Jeste jsem si vzpomnel, ze je dobre povolit srouby na korunce, ktere drzi vnitrsni nohy. Potom jdou ty plastove cerne kusy povolit lepe.

            0 0
          • Jenda  

            presne stejny pocit jsem mel i ja a vzhledem k tomu ze to bylo jediny RST ktery jsem jezdil tak mi pri pohledu na RST ani nenaskakuje vyrazka (jeste ted ji ma pritulkyne – ty vidli ne vyrazku:-)

            0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.