• Vision

    mám na kole v zádu 7ckovou kazetu a 7 razeni na riditkach posralo se me razeni budu muset koupit 8 ckový ale budu moc dojet (novou) kazetu se 7 patorkama ? jsou ty pastorka stejně daleko jako na 8 kolečku ? jasný jedna poloha řazení by byla mimo Dik

    0 0
    • JJ  

      Melo by to tak byt, ale pozdeji osmickova kazetu na sedmickovou nabu nedas

      0 0
    • McBlacky  

      jde to, musíš tu jednu polohu zarazit šroubkama dorazů, tak aby páčkou nešlo cvaknout poslední polohu. PS. Kdybys chtěl 7čkový řazení, tak za 100kč bych měl staršího altusa.

      0 0
      • Roman  

        A nejsou u te 7mičky trochu dál od sebe pastorky, než u 8mičky?

        0 0
        • ravo  

          Nejsou. 8-ková kazeta je o jeden pastorek širší a proto nejde na 7-kovou nábu.

          0 0
          • Vision  

            ale já mám nábu na osmičku jenom místo toho jednho pastorku jsem tam měl jeden jako podložku …

            0 0
            • ravo  

              V tom případě jsi š?astný biker:-) Až ojezdíš tu 7-čkovou kazetu, tak půjde podložka pryč a místo ní tam dáš 8-kovou kazetu a je to…

              0 0
      • MARIN  

        Ten 7Altus uz je delany jako Rapid Fire?

        0 0
      • Honzis  

        A měl bys ještě toho ALTUSE? Já bych měl zájem (možná), jsem od Poděbrad. Chtěl bych to hodit na Favoritská řidítka, takže nevím nevím, ale snad by to jít mělo.

        0 0
    • jihra  

      No – nejsem si uplne jisty, jestli ma 7 i 8 kazeta stejne roztece pastorku, nejaky minimalni rozdil tam bude. Kdyz pises, ze mas nabu (orech) na 8-mickovou kazetu a mas na ni 7-ku kazetu + podlozku, tak ta podlozka rozhodne neni tak tlusta, jako ten osmy pastorek (ktery tam vlastne chybi). Podlozka je relativne tenka, takze když chces misto 7-mickove kazety s tenkou podlozkou nasadit na orech 8-micku kazetu, tak zakonite musi mit 8-micka kazeta mensi roztece pastorku, aby se na orech cela vesla.

      0 0
      • marhi  

        Bude to fungovat normálně. Jen ti to nevezme jeden pastorek. Měl jsem to obráceně 7 – 6 a přehazka prostě přeskočí.

        0 0
      • jeniik  

        to je blbost. 7 a 8 maji stejny roztece. Zmer si to.

        0 0
    • MARIN  

      Mel jsem to tak (8razeni a 7kolo) a behalo to celkem slusne.

      0 0
      • marhi  

        A přeskočí. Když máš sedmikolo a šestirychlostní šaltr tak přeskočí. Sedmirychlostní má kratší chod mezi 1 – 2. Šestirychlostní na sedmi kazetě prostě druhý nejtěžší přeskočí.

        0 0
    • Bodo  

      Chodi to docela dobre. Ja to ted takhle mam. Sedmicku kazetu a osmicku prehazku a razeni. Dorazem je zaaretovana posledni poloha, takze za nejvetsi pastorek to nepretahnu.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.