• Jorje

    Ahoj, hledám lidi na vyjížďky v okolí Prahy 6 – Suchdola, Horoměřic, kdo jste z této oblasti napiště, Bydlim ve V. Přílepech, ale Rád se přiblížím kamkoliv do okruhu 10ti km a trasy do 70ti km, spíš pohodovější tempo. Kdo máte chu? a čas bikovat ve všední dny přes den a hledáte par?áka ozvěte se.

    0 0
    • JMT  

      hmm… nekdy vyjedem

      0 0
      • Jorje  

        jasně, např. můžu další týden pondělí, úterý a pátek

        0 0
        • jezevec2  

          sem z P7 Holesovic. ve vsedni dny jezdim: Stromovka, hanspaulka, sarka, dzban, nebusice a zpet. Kdyz je cas a o vikendech to protahnu do Tuchomeric a chvili civim na letadla a pak obracim zpet. Doiufam ze ve stredu vyjde pocasi a prace a v 18:00 bych startoval z Hol. Je to tak na 90%

          0 0
          • Jorje  

            Tak to se tentokrát nepřidám tento týden dělám každý den až do neděle od rána do noci:o(((, snad příště.

            0 0
    • Peslezedirou  

      Oki, bydlím na Červeňáku tak se v týdnu přídám. Až budeš mít čas tak mi písni na mejla.....

      0 0
      • Jorje  

        Ok, jak jsi na tom příští týden v pondělí a úterý, v pondělí bych mohl tak na desátou, půl jedenáctou někde poblíž být, nebo v úterý po deváté kdykoliv.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Sorry, tak já příští týden nebudu moct. Nějaký svinstvo se mi dostalo do těla. Na podzim jsem přechodil nějakou chřipku a v dubnu se mi to zase vrátilo a byl bez bajka skoro dva měsíce. Už když jsem jel na Ještěd tak mě bolely klouby a nebylo nejlíp,***** musel jsem to vyblít. Fakt mě to seréééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­éééééééééé!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!§

          0 0
          • Tchenda  

            Podivej se na mujweb.cz/spor­t/vyjizdky. Snažíme se jednou týdně vyrazit tento směr.

            0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0
    • Barak  

      Vykopu tohle vlákno s dotazem, jestli někdo víte, jak je na tom stánek s občerstvením na koupališti Divoká Šárka, je tam otevřeno?

      Nebo případně, ta hospoda vedle, funguje tam výdejní okénko?

      Už jsem neměl snad půl roku točený pivko, tak bych se tam dneska na jedno stavil…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.