• fousac

    tak sem narazil na problem… mam (mel jsem)na biku na zadni nabe alivio (paralax) 9-kazetu deore 11–32z… kazeta statecne doslouzila (budiz ji srotiste lehke…:), byla, no ponekud destruktivnim zpusobem, sundana a mela byt nahrazena kazetou sram „nevimco“, shodne 11–32z… a ejhle… ta sramova kazeta je o 2,6mm sirsi nez shimano (7 pastorku po 0,2mm, 12z pastorek o 0,7mm a 11z pastorek o 0,5mm) a tudiz nejde zasroubovat tam matka na konci, ktera to drzi pohromade… no a kdo to ma tusit??? a ted babo rad a ostatni polemizujte… :))) (se asi dam na psani romanu a telenovel…)

    timto prosim vsechny, pokud vite o nejakem jinem nekompatibilnim problemu, piste piste piste a zachrante dasli neznalce od takovych neprijemnych starosti…

    0 0
    • jecnak  

      Ja jsem s timhle nikdy problem nemel, ale zksu se s nama podelit co znamena „byla, no ponekud destruktivnim zpusobem, sundana“ – mozna je to ten problem.

      0 0
    • scret  

      A nebude to tim, ze Aliviacka naba je na 8kolo? Shimano kazeta se tam vesla jaks taks a Sram je moc velkej? Ale nevim o tom, ze by nekdo mel problemy hodit treba na LX nabu Sramackou kazetu.

      0 0
      • fousac  

        uz nekolikrat tu zaznelo, ze 8 a 9 naby se nelisi, rozdily jsou v tlouste pastorku a podlozek…

        0 0
    • TinkTink  

      Mel jsem Deore…po tom prisel Sram a vsechno v pohode…zadnej problem nebyl a radi to uplne stejne blbe…

      0 0
      • JJ  

        Ja taky tak deore, pak sram 7, ted na zimu zase sjetou deorku a no problem. A navic oboje na alivio paralax:)

        0 0
        • Lišák  

          9.4. je „ted na zimu“ ? :-))

          0 0
          • JJ  

            Vcera sem tam dal uz zase Sram:) Nevim jak u vas,ale v Jizerkach ve ctvrtek dost chumelilo a mistama sem ve snehu musel tlacit. Zima konci v kvetnu:)

            0 0
            • Lišák  

              Aha! :-) Včera bylo sice chladno, ale svítilo slunko a všude sucho. U nás. U Brna :-)

              0 0
    • Jenda  

      blbej napad ale nezustala ti tam v zapalu boje takova ta podlozka pod nejvetsi pastorek z ty alivkovy kazety? tusim ze tam neco takovyho a je a ze to sram nema ale nevim?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.