Váha Olpran Harrier Sus Al 2003

56 nepřečtených
  • Kuky

    Nevíte prosím, kolik váží Oplran Harrier Sus Al 2003? Potřeboval bych to do recenze.

    0 0
    • hydrant  

      není to nějaký tescobajk ? tipnul bych 20 kg

      0 0
    • juli  

      Jestli myslis toho na skoro plnym Deorku bez kotoucu, tak lehce pod 14kg, s kotoucema lehce nad.

      0 0
      • Kuky  

        Myslíš? Já mam Kellys Huricane a váží 14kg a olpran vážil podle mě mnohem mín.

        0 0
        • juli  

          To asi ne. Olpran se sice nikdy moc nezalamoval s uvadenim hmotnosti, ale nebyly to nikdy nijak zvlast lehky kola. Vazil jsem ho kdysi zakaznikovi, ale nevim jak byl vysoky ram. Mam tady po ruce nejetyho profika taky 2003 a ten ma 12,3 v devate­nactce.

          0 0
      • Kol.ista  

        Bych do toho kola nikdy nedal tolik cachu. Vybava Deore bodne, ale ram bych vzal smirglem a vymenil tu hroznou vidli.

        0 0
        • Kol.ista  

          A nechces nam treba rict, ze ten olpran byl vyrobenej z mimozemskyho materialu a vazli neco okolo 1kg?

          0 0
          • Kuky  

            Ne, z aerogelu opravdu nebyl

            0 0
            • Kol.ista  

              Ale urcite byl pevnosti jako z aerosolu :-)

              0 0
            • gobike  

              Kamoš má Oplrana a je to jak z hovem, toto bude bestak stejný!

              0 0
              • Kol.ista  

                No a byl z Tesca nebo z Kauflandu?

                0 0
                • Kuky  

                  www.olpran.cz/…ejci/jc.html jsem ho v Písku u Jahody. Ty vaše kecy o tescu, kauflandu a lidlu si strcte nekam. Zase se mi potvrdilo, ze na bike-foru se nic nedozvim a všichni maji milion kecu a ví vsechno nejlip.

                  0 0
                  • juli  

                    Nenech se zbytecne na*rat. Vzdyt skoro vsechno co je z Taiwanu pochazi z jedne fabriky. Kvalita tedy velmi podobna, at je to Artur, King Fox a co ja vim jeste.

                    0 0
                  • tarkan  

                    Sorac, nic proti nikomu :) , ale spojeni „v Pisku u Jahody“ ve me vyvolalo malej zachvat smichu. Zni to fakt skvele :)))

                    0 0
          • gobike  

            To určitě váží míň

            0 0
        • Kuky  

          Na mejch 5000km/rok mi bohate stacil, lepsi nez suntour.

          0 0
          • Kol.ista  

            To jo, Suntour sem vozil driv,ale brzo sem menil na Manitou!

            0 0
          • gobike  

            ty jezdiš 5000km/rok?? ty vole, to ses doost odvaznej hoch! Na Olpranovy bych to neriskoval!

            0 0
          • Orbis  

            5000km /rok, to docela jde:-) takze se tesim na tri vrchy nebo na pisek jak nam ukazas tech 5000 km v nohách:-)

            0 0
            • Kuky  

              5000 v nohách nemám. :-) Celej červen jsem měl nohu v sádře a běhal o berlích a ještě je teprve začátek roku a počasí nic moc.

              0 0
              • Orbis  

                njn, začátek roku? já bych řek, že je sezona skoro ve 3/4… a pocasi je nic moc to jo no, ale i tak se da jezdit:-)

                0 0
                • Kuky  

                  Já ještě nevim, jestli v Písku pojedu. Kdyžtak mě poznáš podle kola. Mam černej Kellys Huricane. Pozor, neplést s Kellys Big Street Huricane, to neco jinyho.

                  0 0
    • McBlacky  

      tipnul bych to na 11kg + rám…

      0 0
    • scret  

      chtel bych se zeptat panu Gobiho a Kol.isty na cem jezdi oni????

      0 0
      • scret  

        trochu nechapu proc se „navazite“ do Olpranu??? pokud trochu znate historii ceskeho MTB,tak musite vedet ze Olprany byly driv jedny z nejlepsich kol u nas..... ano pak sklouzly do supermarketove produkce… ale v dnesni dobe uz zase stavi biky rekneme stredni tridy?tak treba na Duku,XT,LX,Ritchey WCS,keramickych Mavicach atd… a to zas az za takovou shitku nepovazuji…

        0 0
        • tarkan  

          Nevim, co stavi posledni dobou, ale ja si nepamatuju, ze by nekdy Olpran vyrabel kvalitni kola. Jediny co vim je, ze jsme si z Olpranu takhle utahovali uz pred vice jak 10ti lety. :))) A jakoze tady po Olomouci jich jezdi docela dost.

          0 0
          • Santus  

            ses domorodec a nevis, jeste na ne hnojis, :-))http://www.ol­pran.cz/kola_2005/ol­pran_2005/ram­denter.html ne vazne, ja si myslim ze delaji kola jako kazdej druhej, pochopitelne nemyslim obchodnakovy Olprany.

            0 0
          • scret  

            a po cem jste v tu dobu koukali?Pred vice jak 10 rokama tady bylo k sehnani hlavne Olpran,Reta atd. Hodne velky libovky byli G.Fishery,Cano­ny,Mariny…coz nemel jentak nekdo,v podstate par fajnsmekru a taky snobaku…

            0 0
        • croscountry  

          Áno, máš pravdu. Ja som bol v servise, kde priniesli opravi? Olpran. Servisman bol z toho hotový už keď ho videl. A pri debate, ale tiež povedal, že pred supermarketovou érou to boli na tú dobu výborné biky. Nechcelo sa mi to veri?, ale trval na svojom.

          0 0
          • scret  

            jj,pamatuju si na jejich starej ocelovej ram,kterej mel Ritchey patky…

            0 0
      • Peewit  

        koukni se gobikemu na foto biků :-)

        0 0
    • michal  

      váhu nevím,ale tipuju 12,5–13 kg.na kolo si dávej bacha ty svině jsou všude.ZPRÁVA PRO OSTATNÍ:na to ,že mu to kolo ukradli nejste moc tolerantní i kdyby měl plečku za dva litry tak je to pořád kolo a ptá se na bike-forum.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.