• hydrant

    Už to tady lansky načnul s touhou po stovce, ptám se tedy: Jaký je váš osobní rekord v maximální dosažený rychlosti na kole ?

    Já na silnici 89 km/h, na bajku jezdím pár týdnů, tak zatím neuvádím.

    0 0
    • Alex  

      Na mtb cca 53 km/h. Ked vidim fotky tych vytecenych mozgov, tak nemam potrebu tu rychlost prekracovat.

      0 0
      • enjoy  

        ale mi se tu myslim nebavime o rychlosti na rovine:-)

        0 0
        • Alex  

          Nee?? Aha, tak sorry. Tak potom z kopca to bolo 98.13 km/h, ale to fukal dost silny protivietor :-)))

          0 0
          • enjoy  

            co mas za tachometr??:-)).a kde mame dalnici s takovym sklonem?:-)

            0 0
          • hydrant  

            hele alexi, pravdu :-) založil jsem tenhle thread jako doklad okurkové sezony, ale to neznamená, že nás můžeš vodit za nos :-) Fakt jsi jel tolik ?

            P.S.: známý mi taky říkal, jak jeho 9-letá dcera jezdí rychle, ale to jí do výpletu přidělal ještě jeden magnet… :-)

            0 0
            • Alex  

              No ja si to uz nepamatam, hrozne som sa bal tak som zavrel oci, uz neviem kolko ten kompas ukazoval… :)))

              Ale teraz uz vazne…fakt som siel z kopca na biku max. 53–55 km/h, asi som babovka abo co, ale ten prezervativovy plast zacal vydavat dost nestandardne zvuky, tak som trocha pribrzdoval. Nerad by som bol, keby moj mozog (moje vedomosti, moju inteligenciu :o)) niekto zbieral do igelitky.

              0 0
              • enjoy  

                mi nerikej ze na tom kole jaky mas touhle rychlosti nejezdis po rovine!:-)

                0 0
    • Invos  

      na letošním Drásalovi ve sjezdu na Tesák po asfaltu 74 kmh …blato létalo fšady…

      0 0
      • Karaya  

        Já rovných 70, ale zalehl jsem moc pozdě :-)

        0 0
      • buracek  

        pridavam se vzhledem ke stejnemu mistu a casu rekordu, ja mel na tachecu pri tom sjezdu 79

        0 0
    • Thomas  

      Z Jestedu 78km/h (MTB)

      0 0
    • peky  

      Já nevím, ale přijde mi že max rychlost mám v techničáku od kola :). Protože sem nikdy nejel víc jak 65 z kopce, ale na druhou stranu se mi podaří tuhle rychlost jet každej 6tej švih. Ale za boha se nemůžu dostat přes ni.

      0 0
      • MartinXC  

        Zkus tedy jinou trasu :-)

        0 0
        • heretik  

          Nebo jinej tachometr :-)

          Já ten můj taky podezřívám z toho, že víc neumí, protože už asi 5× se maximálka zastavila na přesně stejný hodnotě na desetiny, myslím, že to bylo 72.8, to snad nemůže bejt náhoda…

          0 0
      • hribik A1  

        ak si tak za tie tri roky od pisania toho prispevku este nespravil, odmontuj ten obmedzovac :-)

        0 0
    • -b-n-x-  

      tak uz je to tu zase jako kazdy rok :-)

      ja mel kdysi maximalku nejak 83 km/h na biku, samozrejme na asfalte. Ted uz ale 5 let nejezdim s tachometrem tak nevim, ci sem to kdy neprekrocil.

      0 0
    • gobike  

      Já nejsem sebevrah a jezdím opatrně maximálka byla 68km/h, ale málokdy jedu z kopce nad 50Km/h.

      0 0
    • Zdenal^ZUX  

      Na asfaltu 75, v terenu kolem 55. V tom terenu mi ta rychlost paradoxne tak neprijde, kdyz potom jedu pres 50 po asfaltu, tak se divim, ze to ustojim i v lese :-O Nejsem zavodnik ani DDO.

      0 0
    • cabbage  

      75,6 na nejaky silnici v krkonosich, v terenu nevim – kdyz nesu kolo tak toho tachac moc nenameri :o)))

      0 0
    • PooLee  

      80km/h po asfaltu z Jivové u Olomouce. Po lesni ceste asi 55km/h.

      0 0
    • Chaingang  

      Na silnici 92 v Chorvatsku dolu z Učky,bike zatím nevím bude hotovej příští týden.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      108 km/h při nějakym silničnim závodě na Šumavě. Už je to ale pár let, takže si nepamatuju kde to tam bylo. Vim jen že to byla hezky široká silnice.

      0 0
    • Bleda tvar  

      80 na asfalte s mtbckem

      0 0
    • Phoebe  

      Na silnici 87 km/hod. v Německu u trojmezí s Polskem, maj tam sklon 16%. V lese asi před třemi týdny po červený od tel. věže Cukrák (je to u Zbraslavi) 67 km/hod.

      0 0
      • Phoebe  

        Včera jsem tam dal na novém celopéru 72, jinak je to po modré na Jíloviště. Docela dobrý adrenalin. Horší by to bylo, kdybych dal nějaký strom, asi bych to už „nerozchodil“ :o)))

        0 0
    • Lister  

      Nějak nechápu, proč tohle někoho zajímá. Připadám si jako v mateřské školce, příště se tu asi začnem předhánět v tom kdo má víc céček a kdo má nejmenší mobil :-) Pokud bych napsal, že jsem jel 110 tak mi nikdo nedokáže, že jsem tolik nejel. Rozhodně to bylo víc než 50, ale kolik to fakt nevím:

      1. mě to vůbec nezajímá
      2. dlouho jsem nevozil tacháč tak to ani nevím, teď ho mám, ale zase ho sundám, prtože mě znervozňuje jak jedu do kopce pomalu.
      3. radši si vždycky přibrzdím, než abych se zabil
      0 0
      • Tomcat  

        hmm jen úvaha proč si lidi myslí, že jet pomalu znamená bezpečně?

        0 0
        • Lister  

          Řekl bych že jet 40 je bezpečnější než jed 80. Minimálně pro lidi kolem na lesní cestě kde se tak rychle řítíš.

          A jinak jen jesm chtěl říct, že maximální rychlost je pro mě prostě asi tak důležitá jako to kolik najedu za rok KM – tedy vůbec.

          0 0
          • Tomcat  

            Ano ve světě sterilních příkladu pro fyziku SŠ ano.

            No podle mně rychlost je nebezpečná když je větší než konstrukční (kolo ,cesta). Pokus nemám funkční brýle, vyditelnost je … takže maximální vysoká nebezpečná rychlost nebo maximální bezpečná je nedefinovatelná.

            0 0
            • Lister  

              No podle mně rychlost je nebezpečná když je větší než konstrukční (kolo ,cesta). Pokus nemám funkční brýle, vyditelnost je … takže maximální vysoká nebezpečná rychlost nebo maximální bezpečná je nedefinovatelná

              nikdo netrvdil opak, v podstatě s tebou souhlasím. Když je rovná asfaltka tak taky nechám brzdy v klidu a užívám si jak to pálí, jen prostě nemám potřebu ventilovat to ve formě nějakého maximálního čísdla ,jako že jsem borec, kolik jsem z toho vytáhl.

              0 0
              • Tomcat  

                nemám potřebu ventilovat to ve formě nějakého maximálního čísdla ,jako že jsem borec… souhlas

                0 0
      • Pá-dlista1  

        Stejne by tech 110 bylo malo :) to je sotva polovina toho co se da…

        0 0
        • Tomcat  

          … a to jen za předpokladu, že to je oppravdu „rychlostní strop“

          0 0
      • hydrant  

        no je okurková sezona, aspoň pro mě. jsem totiž marod, nemůžu jezdit, za jeden den jsem přečet VELO, za druhej den Peloton, napsal jsem si na soustruhu i něco do práce, kopu se nudou do zadku a tak zakládám takovýhle thready… A to budu ještě 14 dní doma, takže se máš na co těšit :-)

        P.S.: A kolikže máš těch céček ?

        0 0
        • guard  

          ale preco nezalozit takyto thread ,kdo nechce nech to necita ved nazov je v nadpise

          0 0
      • Honzas  

        ad 2) do kopce vzdycky prepinam na nejake neskodne cislo, treba teplotu (okolni, ne telesnou;-)

        0 0
    • Raydowe  

      Ja to sa pohybujem tak max 55 na fulle, len neviem pochopit ako mozete ist 50 a dokonca niekto aj 70 v lese? ako to robite?. ja som sa vcera akurat vratil z jedneho lesa, a maximalne co som isiel bolo 20–25 km/h, a to som bol par krat skoro na zemi, (necakany velky konar, pniki a pod. Ist 50km/h, vsak by ma uz nedali dokopy… Ak teda mate namysli v lese, a nie nejaku polnu cestu…

      0 0
      • widlicka  

        No ono staci ze brusis nejakych 35–40km/h a mas na ceste nejaky fajny koren alebo mensi pohup so strmim dopadom a hned ides tych 50–55:)

        0 0
      • lubos  

        Siel som asi 68km/h na fulle v najstrmsom a asi najrozbitejsom zjazde v Duchonke pred dvoma rokmi, mesiac-dva po tom, co som fulla kupil. Teraz tak rychlo nejazdim, ale uz zase som tusim kdesi siel skoro 60 v terene. Ked mas dobru stabilitu, slusne odpruzenie a hlavne dobre gumy, nie je to take hrozne ako sa to zda na prvy pohlad.

        0 0
    • vašek1  

      Silnice ve skupině 94 km Lhůta štáhlavy – Plzeň jih. MTB 72 km asfalt sjezd z Poledníku (Šumava)

      0 0
      • MlokCZ  

        Hm, 94 pěkné na tenhle sjezd. Na silnici jsem tam bohužel nikdy nejel ve skupině, takže sám max silnice 85km/h. Na horském ve 3 s rozjížděním 87km/h (horské tam na tu 90km/h asi nemá).

        0 0
    • radek05  

      Takovej technickej dotaz – když se uvádí že silnice má klesání 6–12–16%, kolik je to stupňů? Dík

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No jestli je to k tematu, tak cim vic, tim lip :)

        0 0
      • -b-n-x-  

        jestli ti to pomuze tak 100% = 45stupnu

        0 0
      • VS  

        100% klesání znamená, že ujedeš vodorovně 100 m a klesneš taky o 100 m. Neboli pohybuješ se po úhlopříčce čtverce a sklon je 45 stupňů.

        0 0
        • WSH  

          Mne sa zdá, že percentá stúpania udávajú o koľko metrov stúpne cesta na 100 metrov dåžky (cesty). V tom prípade by 100 percentné stúpanie bol rebrík kolmo nahor.

          0 0
          • Zdenal^ZUX  

            jsou to vyskove metry na 100 metrech, takze 100% bude zebrik opreny v uhlu 45°

            0 0
          • Lister  

            zda se ti to dobře, jen si to nedokážeš správně představit, ach ta matika co, pokud na sto metrech nastoupáš sto metů, tak to přece není kolmo vzhůru ale těch 45 st.

            0 0
          • duk  

            Musíš si vzít horizontálních 100m né ujetou vzdálenost.

            0 0
      • rock  

        Nevím, jestli Ti někdo odpověděl na otázku, takže: 6% = cca 3.43° 12% = cca 6.84° 16% = cca 9.09°

        0 0
    • radek05  

      a teď jeden matematickej, už jsem to nějak zapomněl:

      strana A (horiontální) = 100m strana B (vertikální) = 16m úhel mezi A a B = 90st strana C je přepona

      1. co se bere jako úhel klesání A-C nebo B-C ?
      2. jak se ten úhel spočte (pomocí tangens?)

      dík ;)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A-C 9,09° a nepatrej po tom. Stejne se priste zase zeptas.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • widlicka  

      65km/h na ceste…ale ja vasinou jazdim lesom a ked sa konecne z lesa dostanem na cestu tak nemam chut dupat maximalku…uz vobec nie s Maxis harddrive:)

      Inac minule som si skusil zobrat na zjazdik dioptricke brile (1/1,5) co normalne nenosim a bola to hruza…doslova som sa vliekol …ked som videl tie ostre velke sutre na zemi, blbo klopene zakruty a rigoly vymyte od vody ktore normalne vidim az na poslednu chvilu..

      0 0
    • duk  

      Já mám na silníčce 78 a na biku 70 oboje po silnici.

      0 0
    • sfinga  

      na silničce asi 80m na biku 92 Km/h (z Grossglockneru :-)))

      0 0
      • widlicka  

        ty asi na tej silnicce moc nejazdis…:)

        0 0
        • sfinga  

          já na silničce hlavně trenuju, na bika se dostanu jen o víkendu na závodech, jinka vše mám odjeto na silničce. I když teď ji mám delší dobu mimo provoz, tak drandím na biku :-)

          0 0
    • Kuky  

      Maximalne 72 na malym kole s 15" ramem (na jednom kopci u Srni), ted jsem to jeste nezkousel.

      0 0
    • Darkson  

      já mám max. 82 km/h na MTB na silnici z cesty Trollů

      0 0
    • adco  

      Dnes pri zjazde z vysielaca Makovica (SV od Kosic, 986 mnm) na relativne kvalitnej lesnej asfaltke 69 km/h na MTB bez slapania (pneu Maxxis WormDrive, 3.2 atm). Maximum 74 km/h na Bansko-Stiavnickom MTB maratone na asfaltke pri zjazde do mesta.

      0 0
    • marapara  

      Na MTB v terénu 74,5 km/h, sjezd z Velké Javořiny, na silnici 80,1 km/h. Sjezd z Hochtoru

      0 0
    • atrex  

      jsem únavák, jen 65 km/h na biku

      0 0
    • borda  

      MTB v lese cca 59, sinicka cca 70

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Na MTB 71 z Pradědu a na silnici 75. Nedávno jsem jel kritérium a spurty do cíle se pohybovaly od 60 km/h výš, ale to už jsem potom neměl převody… :))

      0 0
    • rarášek1  

      Jako junior jsem dokázal předjet autobus z Buchlovských kopců. Byli jme tři a až dole ve Střílkách nám došlo, co by se stalo kdyby někomu rupla galuska.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak takové tendence mívám teďkom já a to s tou ruplou galuskou mi pořád říká taťka… :))

        0 0
      • hribik A1  

        ale tak hej, v tych zatackach jazdia autobusy a camiony niekedy velmi pomaly :-))))

        0 0
    • Alix  

      Na biku mám z kopce největší rychlost 60,5km/h a nedaří se mi jet rychlejc. Ale jak si tady čtu vaše příspěvky, připadám si jak šnek:o)

      0 0
      • TheIF  

        No jestli vážíš 60 kg tak se nediv, ono tak od 70Km/h (na biku) nemá cenu šlapat

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Tak to jsem na tom ještě krapet hůř. :-) Můžu šlapat jako blb a přes šedesátku se nedostanu.

        0 0
        • MlokCZ  

          Při rychlostech nad 75 většinou šlapání maximálku sníží, protože při tom člověk neudrží ideální aerodynamický posed a akorát se tim brzdí.

          0 0
        • Luka  

          ja mam osobni rekordicek neco kolem 68km/h… a to jen proto, ze jsem se bala a brzdila :) Priste uz to tam znam a tak si to lajsnu pustit na plno :))) (krkonose, takovej peknej houpanek s protikopcom, uplne primej…)

          0 0
          • dalimil  

            od výrovky do pece ?:-)

            0 0
            • Habib  

              Ty blaho, to jsem jel nahoru a nikdy vice..:-)) To co myslela Luka je z Plani do Strazneho…absolut rovina, konci to protisvahem, takze ze to da pustit…

              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • TheIF  

      MTB 83,1 km/h asfalt z Slavkova

      0 0
    • dessloch  

      63 na MTB v lese a dostal som defekt…

      0 0
    • kycis  

      Na MTB na asfaltu 78, v terenu 73,5 na Sumave ze Zlateho stolecku smerem na Prasily..

      0 0
    • kafac  

      MTB, 87km/h z Groos Glockneru dolu, ale byl spis problem brzdit do zatacek nez drzet maximalku :-D

      0 0
    • vili  

      akorat nechapu, proc nekteri pisete „v terenu, v lese“ atd…nema to zadnej vyznam…znam lesni pesinu kde by se dalo jet klidne 90 a znam lesni pesinu kde musim slezt z kola a prenaset sutry jak clovek. Myslim, ze porovnavat na asfaltu ma vetsi smysl. Sice tam jsou dalsi faktory, ale asfalt je aspon priblizne stejnej..

      0 0
    • Venda  

      MTB na asfaltu lehce pře 80 km/h. Bylo to v serpentinach a jen taktak jsem do nich vešel. v terénu podle terénu…

      0 0
    • Habib  

      82,7 km/h…ve sjezdu z Grossglockneru, pevny Author, na nosici bagaz…cestou jsem predjel BMW..sice z kopce, ale i tatk..:-))

      0 0
    • jobekr  

      Můj rekord je 64,5 km / h a myslel jsem, že už skoro letim :-))

      0 0
    • yakub  

      84 km/h na biku ve sjezdu z Mount Ventoux, fakt hukot!!!

      0 0
      • pepek  

        Nemusíš jezdit tak daleko, já jsem dal 86 Km z Hlíny:-) (obec u Brna)

        0 0
        • yakub  

          tam jsem nikdy nebyl – to je pro mě asi moc daleko…:o)

          0 0
    • Gorgov  

      jo, taky by se mi libilo kilo, ale nejak tady njsou kopce. A kdyz tak je to sama zatacka.Jel sem max na oblozenym biku nekde na Slovensku kousek za hranicema 80. Jinak 75 jezdim casto, ale k ty stovce chybi kopec:)

      0 0
    • Kol.ista  

      Tak teda kdyz uz se to tady resi, tak ja jel max. 78, ale pak sem si uvedomil, ze kdyby mi vjelo do cesty auto, tak letim az dom… V zatackach sem totiz vyjizdel do protismeru… Nasledovalo velke zpomaleni a skoro horici kotouce :-D Ted uz nejsem sebevrah :-)

      0 0
    • Rado LH  

      Cesta 74 a MTB 68,8 (zvaznicou)

      0 0
    • sargo  

      Tak ja mam na svem chudem mtbecku 59 v jizerkach od hrebinku na kristianov,jeste byto slo ale jsou tam zatacky a kdyz nevis jestli tam nekdo nejde a myslim ze na 70 bych sral trosku magi v kostkach :)

      0 0
    • Šemík1  

      102 na silničce s HOCHTORU před tunelem, na bikovi bych řek tak 85 z Nakléřova

      0 0
    • Siddha  

      ja mel vcera na silnicce jen z Kohoutovic v Brne s batohem 80,5 ale v Alpach to asi bylo vic… ale to je prece uplne jedno a nejedna se o zadnej sportovni vykon, v zasade antisportovni – kdyz su ted vyzranej jezdi to rychleji…

      0 0
    • Páník  

      76…z nejakyho kopce v Alpach

      0 0
      • nadrazak 2  

        mám rekord na horáku ze spiny do vidče asi 75km/h,ale už ho nehodlám překračovat.vloni jsem se pěkně vyrakvil a už mi to nestojí za to.

        0 0
    • St1c  

      moja maximalka je 208…ale myslim ze som cumel na pulzmeter:D inak 68km/h dole kazdym kopcom:D

      0 0
    • dancing dog  

      74 km/hod z Hlinek do Vodný u Bečova..celkem dlouhej rovnej úsek a prudkej, prudkej se slušným asfaltem…mohlo to být i víc, ale už jsem se bál atak zmáčkl ty páky brzdový..bylo to na crossu Fakt nechápu ty motorkáře

      0 0
      • jcv  

        Z Hlinek do Vodný kdysi na silničce 86 km/h, tamtéž na horalu 79 km/h. Jinak stará pražská na MTB běžně 73km/h (bez sliků)

        0 0
    • RUMcajs  

      Vcera 82,5km/h sjezd v centru UL s 8kg baglem na zadech. Potreboval jsem zajet kotoucovky.

      0 0
    • fil  

      minuly tyden v Luzickejch horach konecne pres 70 …70,3 (do te doby max. xkrat 68–69 … tak me to trochu stvalo.Ted uz mam „splneno“ a budu jezdit uz jenom opatrne, pac me chce manzelka zdravyho a nenecha si vysvetlit, ze i pri 30Km/h se muze lecos stat…

      0 0
    • raceman  

      Z lysé hory po asfaltu na mtbčku 71.

      0 0
    • DragON  

      MTB – asfalt – 69,5 (od Velké Klajdovky kolem psího cvičáku dolů k PELLSu)

      0 0
    • soc  

      MTB asfalt cca 96km/h, u Všeminy. Je tam takovy moc pekny padacek:) A v terenu tak 70 – 75km/h, na tachacek jsem se uz radeji nedival.....

      0 0
    • Pekáček  

      Na silničce kdysi dávno kdesi u Plzně 86km/h, teď už jen bike, takže se k tomu asi ani nepřiblížím. Ale byl to hukot :o)

      0 0
      • MlokCZ  

        Nebyl to kopec na silnici z Rokycan do Šťáhlav? Tam jsem kdysi dal 87km/h na biku (ale rozjížděli jsme se ve dvou).

        0 0
        • Pekáček  

          Jo to bude on! Třeba to zas skusím – po větru na biku.

          0 0
        • wroum  

          to je peknej krpal, ale prijde mi ze tam je dost zatacek na takovou rychlost na kole, ale mozna se pletu – jezdim tam sice hodne casto, ale autem :-)

          0 0
          • MlokCZ  

            No právě naopak. Ono to až tak extrémně prudký neni, ale hlavně je dost dlouhý, aby se to rozjelo. Ty zatáčky jsou velmi mírný a není třeba šáhnout za celý sjezd na brzdu, dokonce můžeš na začátku to rozšlapat, co to dá. Pak už je to celý jen o tom, jak máš rychlý kolo a jak zvládaš kvalitní aerodynamický po­sez.

            Jel už jsem mraky prudších sjezdů na silnici, ale vždy na nich byla nějaká překážka, která neumožnila často ani tu 80-ku (zatáčky, horší povrch). Jediný výrazně prudší a současně hodně dlouhý rovný úsek s kvalitním povrchem jsem jel ze sedla pod Marmoládou v Dolomitech (už mi zase vypad ten název).

            0 0
            • wroum  

              jak rikam, jezdim tam jen autem na chalupu a z5. ale je fakt ze tam jezdim tak tech 100, mozna i pres :-)

              0 0
    • St1c  

      ked si dam do tachaca obvod kolesa 3m tiez pojdem cez 90 kmh:D na bajku…

      0 0
      • St1c  

        inak vysekat sa v 90kmh uz musi byt celkom prusvih:D a potom kto u vas v cechach zaplati tu pokutu:D

        0 0
    • Roma  

      85 bike v Alpach serpentiny od nejakeho jezera uz nevim.Kamos tam jel 90,5 , ale on je na sjezdy po silnici magor.Predjeli jsme vsechny auta :-) Dobrzdovani do zatacek byl docela adrenalin.

      0 0
    • pz-km  

      za mych mladych let se jezdil na cas usek tesak-trojak a zpet s hodinovou pauzou, casy se scitaly – a na starem dobrem favoritu se tam ritit pres stovkou je docela masakr… kamos se tam ale v roce tusim 88 (kdy sem to paradoxne jel poprve) malem zabil na svem fungl novem vychodonemeckem hlinikovem kolu krasne blede modre barvy se sachcem vybavenim (ach ta nostalgie, malem sem slzu tlacil…) – hned na zacatku se mu asi v osmdesatce az devadesatce smekla predni galuska a omotala se kolem vidlice – nevime dodnes ani my ani on jak to ubrzdil, ale proste ubrzdil to na rafku, nespadl, zato rafek skoro probrzdil – uplne zcernaly hlinik zhoblovany o dve tretiny, spalky se o ty horke hrany rozcupovaly do specenych kulicek a po schladnuti to predni kolo udelalo nadhernou osmicku – zapomel totis galusku pri vymene nalepit… ten rok se zpatecni sprint jel demostrativne pomalu ve skupine…

      ten rafek ma doma na pamatku a ukazuje ho svym detem s konstatovanim, ze kdyby tam ted ten rafek nevisel, tak by nebyli pocati :)

      0 0
      • martt  

        za starych dobrych cias predsa neboli na bikoch tachometre, tak ako to zmeral? Ja som mal prvy tachometer az po krachu komunizmu, predtym som mal len pocitadlo kilometrov z DDR, rovnake ako na pletacich strojoch :-)

        Inac v roku 1977 ma zastavili policajti s radarom, namerali mi 74 km/h, povolenych bolo 30 (dole z kopca na vypadovke v Lamaci).

        0 0
    • RUR  

      MTB- co vím 61,8. Aspoň na aktuálním biku s aktuálním komplem, tzn.poslední 1 rok. Ani nevím kde, je to top speed na komplu. Napadlo mě se na to podívat až dnes. Ve sjezdech to sleduji tak jenom tak do 45. Pak asi víc zírám na cestu než na kompl.

      0 0
    • waltari  

      Na silnici 91 km/h (Luhačovice) Na MTB 75 km/h (Krkonoše)

      0 0
    • -LuK.O.-1  

      Silnice cca 70, MTB 80 z Kraličáku po šotolině…bez velkých zatáček

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak to aktualizuji svoje rekordy, na silnici z Pradědu 78 km/ a z kopce do Mladecka (malá vesnice kouek od Litultovic, které jsou u Opavy) 80 km/h… :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.