• Tomcat

    MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MTB na BMX DRÁZE 2.7. Milovice

    Kdo se tam bude? kdo pojede?

    Vypadá to na správný bahnitý 8X :o)

    0 0
    • Tomcat  

      No tak bahno nakonec nebylo. Počasí nakonec šlo. Účast malá asi obava z deště.

      Kromně Pádlisty ze Sirenou tam neby( nezahlédl jsem ,nepoznal jsem) nikoho.

      Norkové, ale jen koukali a šli jezdit po závodech.

      Obsadil jsem 7 místo v elite, jelo nás jen 9 , takže to bylo o štěstí.

      Tímto se omlovám Sirreně, že jsem jí neblahopřál k 2 místu ve Špindlu. Holt výsledky jsem nečet tak jako všechny reporty z ČP (DH, 4X).

      Tu „p…v..u“ jaksi to nazvala diplom za 7 místo už mám u mám nazdi a trochu vychladni.

      Zítra se ještě jede voný závod tak se těším.

      0 0
      • Radek Broz  

        To jsou ale srabi!;-)

        0 0
        • Tomcat  

          Dneska taky jenom zevlovali ,pak jeli na nějaký Xc a nakonec zase zevl

          0 0
        • Sirenna  

          Srabi! Nahodou jsem byla rada, zej sem od zacatku sezony mohla jenom koukat a nejezdit! Narozdil od jinych nejmenovanych ( Tomcat) toho mam docela dost.

          0 0
      • Tomcat  

        Na volný závod 3 července se sešlo ještě míň lidí než v sobotu.

        • organizace proběhla bez problémů
        • časový harmnogram byl dodržen.
        • tra? byla slušně rychlá (vyschlá)

        Pokud se jedná o mě, po včerejšku sem mlel z posledního. To, že jsem skákal dabl po startu bylo hodně přemáhání, protože jsem po X šlápnutí byl mrtvej.

        Opravku jsem posral jelikož jsem jel docela rychle špatně jsem to prohoupával a posílal do protihrany.

        Kdo mě ředjel je třeba Katarína Tóthová. Tý holce to fakt jde. Jako správnej bikrosák umí volit stopu a protáhnout dabl umí bez ztráty rychlosti možná co jsem pozoroval i naopak. Její parádíčky jako one-hand na prvním dablu taky slušný. Pokud bude jezdit furt rozhodně bude moct slučně rozčeřit stojatou vodu ženského 4X a bikrosu v ČR.

        0 0
        • Ajdam  

          Jo jo máš vyjímečně pravdu, Katarina je fakt supr, v pohodě holka (vypada tak) ..... Asi jsem se zamiloval…:)))))))­))))))))

          0 0
      • Sirenna  

        Sedma jsem nikdy nebyla, tolik nas nejezdi :P A kdyz jsem videla jakou mas radost z toho ze jsi skoncil predposledni, tak mi to prislo smesny, no :) A jestli chces, tak mi muzes zase poblahoprat :-D

        0 0
    • Radek Broz  

      report a galerie: http://etbikez.com/index.php?…

      0 0
      • fousmen  

        oboji chvalim (-: takhle brzo jsem to nikde necekal

        0 0
        • Tomcat  

          Dobrej report dokonce jsem na pár fotkách ;-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Nepsal jsem to ja, ale Jirka Cipra z Plzne. Ve skutecnosti mi to poslal uz v pul druhy rano po zavodu, ale nejak jsem to nezvladl dat na net okamzite;-)

            0 0
      • enjoy  

        tak jsem se podival na ty fotky:-).ty komentare pod tim..,vy se mezi sebou umite pochvalit fakt uplne za vsechno:-).i za tyhle fotky napadne pripominajici fotky z myho kompaktu ixus500 kdyz fotim na automat:-).tmavy,dokonce i neudrzeny.. ale nic,nechci prudit.jenom ta chvala,ta me uplne dostala:-).

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz to neudelas sam, nikdo jiny to za tebe neudela :) Treba od tebe bych chvalu vubec necekal.

          0 0
          • enjoy  

            no hele jeste pred nejakou dobou jsem fotil stejne,vubec jsem nad tim nepremyslel a jenom mackal spoust.z tehle fotek je to jasny.me jenom udivuje,ze bych dokazal s mym kapesnim fotackem udelat lepsi fotky a ani s tema bych se nechlubil a nikdo by me za ne asi nechvalil.ale je dobre hosi,ze umit snahu tak ocenit:-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Mohls byt taky pochvalen za „spatny“ fotky, kdybys fotil a nevalel si sunky na gauci.

              0 0
              • enjoy  

                a muzes mi rict proc bych mel fotit bikros?:-)). v posledni dobe se soustredim spis na beachvolejbal,to taky neni sranda udelat dobrou fotku.a rozhodne z toho mam vic,nez nejaky nasupeny vyrazy v integrale:-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Tak nebud nasranej, ze tve pokusy vyfotit zarizle gate nikdo neocenil.

                  0 0
                  • enjoy  

                    :-))). no nevim o tom,ze bych je ukazoval nekomu jinemu nez kdo by je dokazal ocenit,to mas pravdu.rozhodne je nebudu ukazovat tobe:-). a jinak,vazne si nemyslim,ze s mym fotakem a s mymi schopnostmi dokazu udelat hodne dobrou fotku.ale nekdy se zadari.

                    0 0
                • Radek Broz  

                  …a muzes mi rict, proc mas potrgebu se k fotkam bikrosu vyjadrovat?

                  0 0
                  • enjoy  

                    a muzes mi rict proc se vyjadrujes k vysledkum v nejakym svetaku XC?navic dobrymu vysledku?ja se aspon vyjadruju ke spatnym fotkam:-).ktery jsou samozrejme jak jsem pochopil pro tebe naprosto uzasny:-). ps:puvodne jsem se na ty fotky chtel podivat,kdyz si na ne odkazoval,fakt me to zajimalo,to se snad smi..:-).ale pak jsem uvidel ty komentare a to uz vazne neslo.mas s tim jeste porad problem nebo ti to takhle staci?:-)

                    0 0
      • enjoy  

        a ke vsemu tam mas borce pri skoku bez helmy:-)

        0 0
        • Tomcat  

          Hele ztou přilbou nejseš tady na dolekop.com tak nepruď ;-)

          Ohledně kvality reportu shrnuje vše co se událo, fotky nato, že třídavě ppoprchávalo sou taky dobrý. Hlavně zachycujou jednotlivé části závodu a nénasekáno z jednoho místa nebo jízdy jako některý jiný reporty .

          0 0
          • enjoy  

            no to ja nevim,jak vypadaji jiny reporty.ale vzhledem k tomu jaky je radek a spol. kritik,tak na tuhle chvalu jsem proste musel neco rict:-). s tou helmou bych neprudil:-),vzdyt ja jsem tu nejznamejsi DDO,tak prave proto prudim do radka:-)

            0 0
          • Keli  

            co je s prilbama na dolekop.com ?

            0 0
        • Pá-dlista1  

          He he. Ten ji nepotrebuje :)

          0 0
    • jecnak  

      Jee proc jsi to nenapsal driv, bych se stavil na cumendu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.