Pre fullistov - vylepsenie zadnej stavby :)

34 nepřečtených
  • Palo TT

    Mam taky pocit, ze clovek co skladal tento bike mal velmi zly den :) http://www.olpran.cz/…6__Full.html

    0 0
    •  

      no jeden člověk si tohle koupil prej na dirt, nekecám :))

      0 0
    • pit  

      No kurnik…za takyto smejd pytat 28.000,– Sk to je odvaha. A vazit to musi min. 15 kg…

      0 0
      • Palo TT  

        To som naozaj sam, co si myslim , ze ta spodna cast zadnej stavby je namontovana naopak? Jazdim na tomto biku najlahsi prevod musi byt sila.

        0 0
        • Daf  

          Pekna prezentace :) Na prvni pohled to ale neni videt.

          0 0
        •  

          no jak na to koukám, je to udělaný asi proto, aby byl níž střed, a halvně aby nebyl zadek nakoplej, ale orpavdu nevím jak by se to mohlo „namontovat“ obráceně, a svařit blbě to taky nejde, jelikož to svařujou v připravkách. Koukni na tohle: http://www.konaworld.com/kw_index.cfm

          0 0
          •  

            sakra sem se na to blbě podíval, asi to bude orpavdu obráceně :D

            0 0
          • jakub  

            to byla prvni vec co mne napadla – nepovedena Kona (((-:

            0 0
        • kovar  

          uff, tak toho jsem si nevsiml ?:-)) Ze by si s tim obrazkem trochu pohral nejaky grafik-sprymar ? nebo to tak opravdu Olpranator ma?

          0 0
    • lubos  

      Hmm, ale ved to je normalny full, ram sa vyraba v Cechach, tusim sa to vola Spyder. V Tescu to stoji asi 18000,– sk, neviem preo je tam taka cena – je v Blave na Kamennom. A ma to klbovu stavbu ako Specialized – 4cap.

      0 0
      • Palo TT  

        Vpodstate normalny. Tak este raz: Pozri si tu spodnu zadnu stavbu – zrejme je otocena. Skus to aj ty na Meride, mozno to pomoze :) Chcem sa ist na neho pozriet do Tesca.

        0 0
        • lubos  

          No, nasiel som uz aj zvacsovadlo, lebo inak som nic nevidel, ale stale nevidim nic zle :(

          0 0
      • MARIN  

        Spyder se rozhodne nevyrabi v Cechah :)

        0 0
        • lubos  

          A kde vlastne ? Ja myslel, ze je to cesky vyrobek :-O

          0 0
          • kovar  

            v asii – Vietnam, PRC,… Tady to nanejvys lakuji a jeste k tomu nekvalitne.

            0 0
    • error  

      dneska jsem ho viděl v Tescu v Mostě a stál asi 14 nebo 15tis. Kč

      0 0
    • slou  

      Mno fcil je otazka jestli to tak neni schvalne? Nebo to skladal nekdo podla napisu a napis na tom zadnim rameni je ted citelnej, ale muze byt nastrikany naopak. Jinak stejnej obrazek je i v katalogu pdf co maj na strankach tak teda nevim :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Uz sem videl supermarket s otocenou vidlici, aby mela reverse arch, ale tahle zadni stavba mi nic z drazsich vyrobku nepripomina :) Ja bych si tipnul, ze to je opravdu jen obracene smontovany. A mozna vsechny.

        0 0
        • slou  

          Mno, jsem zvědav co mi odpoví na mail co jsem jim poslal. Teda jestli odpoví a nebudou dělat mrtvého brouka.

          0 0
          • cabbage  

            JE TO FUCKT ODRACENY!!!!! ted sem koukal na spydera a je to full 6

            0 0
    • TinkTink  

      Divny, ale ani po precteni tehle vsech komentaru nechapu, proc by to nakej konstrukter nemohl udelat takhle?

      0 0
      • slou  

        Ale jo, jasne ze to jde udelat i takhle, sice se tim asi popre puvodni zamer snizeni ramene pro lepsi pruchod retezu, ale na druhou stranu donuti pouzivat malou placku jen v ohrozeni zivota :)

        0 0
      • Gatier  

        :-) Ja tiez nie, ale nic si z toho nerobim…

        0 0
        • fíha  

          Pravdu maju, retaz je nejak dost natesno.

          0 0
          • TinkTink  

            No muze byt na tesno, ale proc by to tak nemohlo byt? Treba to tak vyjde? Nema nekdo prakticky zkusenosti nez tydle dohady???

            0 0
            • Palo TT  

              Prakticke skusenosti su, ze na tom obrazku je to namontovane naozaj naopak. Zrejme sa inspirovali vidlami „up-side-down“ a velmi nekonvencne vymysleli „left-side-right“ zadnej stavby. Bike, co som videl v TESCU to mal namontovane dobre. Ak by niekto moc chcel, tak aj fotecka by sa nasla.

              0 0
              • lubos  

                Asi jsem slepej jak patrona, nevidim tam nic spatne, co takhle napoveda ?

                0 0
                • kovar  

                  pri zarazeni maleho prevodniku se retez bude soupat po zadni vidlici.

                  0 0
                  • lubos  

                    Noo, fakt to tak vypada … hmm, asi se budu muset jit mrknout do tesca, jak to maji tam.

                    0 0
                  • enjoy  

                    jsem se na to dneska dival,i prehodil na malej tac a nejmensi pastorek,ale rezerva tam byla(asi 2–3cm),spis byl blbe presmyk,retez by delal hroznej kraval o voditko,mel to dost tesne.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.