• jimmy63

    Čau lidi,mý špalky už potřebujou výměnu a rozmejšlim se mezi těmakle třema typama..máte s nima dobrý zkušenosti,do­poručíte mi??Dík jimmy

    0 0
    • kovar  

      a co kdyby jsi si napred precetl treba prispevek „Jaké špalíky? KOOL STOP?“ To myslim zvladnes. Do toho.

      0 0
      • borda  

        nesnáším tuhle tady všeobecně rozšířenou ironii. copak to neumíš napsat jako normální člověk?

        0 0
        • mastihuba  

          ja se ji ani nedivim, když jedou dva linky za ráz na stejné straně.

          0 0
    • Daf  

      BBBcka maji o proti koolstopum vybornou cenu. Za sucha bzdi zhruba stejne za mokra jsou BBB rekl bych jeste lepsi. Koolstopy zase nabidnou vyrazne lepsi zivotnost a za mokra bych rekl ze nekolikanasobne vic vydrzi i kdyz teda hur brzdi. Da se tak s nema bez obav odjet i blativej maraton coz je pro me velke plus.

      0 0
    • Air  

      Myslim ze velmi dobre z hlediska cena/vykon vychazej samostatny gumicky Barradine. Ja videl 955ky Barradine za 100Kc/par a hodne lidi tvrdi, ze jsou nejlepsi co zkouseli (ja zatim jezdim stary, ale az je sjedu, hned je tam davam). Do jagwire bych nesel, prodavac,kterej prodava tyhle i ty Barradine sam rikal ze ty Barradine jsou proste lepsi (a taky levnejsi). BBB prej budou mozna ty samy..

      0 0
      • JJ  

        Ja vcera nasadil 955 na rafkovy magury (zbastlil sem takovej adapter:) a oproti cervenym koolstopum je to na suchu vyrazne lepsi. Ale v ty chumelenici co odpoledne prisla a v tom rozbredlym snehu to az zas takovej zazrak nebyl.

        0 0
      • michal  

        kde si je sehnal (baradine)dík

        0 0
        • Air  

          Koupit se takhle daji v kamenaku Ostrave v JumpSportu na Nadrazni (myslim, ze pobocky jsou ale i ve Frydku Mistku a okoli). Trosku vice jsem psal v soubezne diskusi ktera se jmenovala neco jako „Jaky spalky? KOOLSTOP?“), tak si to precti, je tam vice info. Jestli ses z Prahy, zeptej se kovare, jinak co vim, tak nekde na Radlicky nebo kde… pohledej tady v diskusich pres vyhledavac a najdes to.

          0 0
    • PietroUL  

      Obyčejný BBB (2 páry za 300) jsou hrozně měkký, proto mě překvapilo, že brzdnej účinek nic moc. Přirovnal bych je ke špalkum Promax, ale ty jsou 2× levnější.

      0 0
    • pegas  

      kdyby se to vse psalo do recenze tak neni problem si to najit,zjistit a udelat si nazor…takhle se stejne za tyden zepta nekdo znova…

      0 0
      • Paja  

        Pokud ovsem nebude dostatecne duvtipny a nepouzije vyhledavani;)

        0 0
    • Bea  

      Jigvare-pokud tim myslis Jagwire, tak nebrat, psal jsem to recenzi. Hnus, po tydnu jsem je vyhodil, nez bych si nechal dojebat rafky. Vozim ted Fibraxy a maximalni spokojenost.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Cerveny Fibraxy brzdej opravdu zalostne. Kdyz je vycistis, tak to v obyvaku jeste jde, ale v terenu se to neda a za ty prachy… nebrat.

        0 0
        • Eda-Velo  

          A? zkoušim, co zkoušim vždycky se rád vracím ke klasickejm šedejm KOOL STOPum do cartridgí. Zařil jsem několik blátivejch akcí a tyhle nejmíň ničej ráfek. V brašničce vozím ty nejlevnější jako rezervu „co kdyby“ ale jsou tam už dva roky bez využití.Dal jsem je tam kdysy když jsem absolvoval cestu do Itálie a zpátky a od tý doby tal jsou-jsou li tam :-)))

          0 0
        • mastihuba  

          a co černy? ve kšeftě mi řikali, že jsou všechny zhruba stejny. Zkoušel je někdo kromě mě? Neberou mi špony z ráfku, zabrzdí když potřebuju a neubívají před očima. To je můj požadavek na špalky a pokud tyto 3věci splňuje tak je mi jedno jaká to je značka.

          0 0
          • kovar  

            pouzival jsem i cerne i cervene Fibraxy, nenasel jsem zadny rozdil ve vlastnostech, brzdily podobne nebo i trochu lepe nebo nez Koolstop cerne a trchu hure nez Baradine 955. Spony vubec neberou Koolstopy, sem tam neco se chytne do Fibrax a BAradine stejne. Ale dalo by se rict, ze Fibrax a BAradine jsou take bezproblemove, co se tyka zadirani pisku.

            0 0
          • Eda-Velo  

            asi jsou všechny stejný, to víš zvyk je železná košile a já si zvyk na šedou :-) ty ostatní barvy jsou jenom tuningování a na to já mám náladu jednou za X-let. Ještě je u těch barevnejch zajímavý že když dovalíš po „mokrym“ švihu tak není kolo celý černý jako při černejch špalkách. KOOL STOPy se mi osvědčily i na silničce, dělaji je pro starý campa botky a fungujou super, jenom když je vedro trochu pískaj v delších sjezdech

            0 0
          • RUMcajs  

            Můj osobní pocit je, že šedivý kool stopy jsou ve vlhku a sněhu lepší než černý. Ale jen trošku.

            0 0
            • kovar  

              panove, tak vcera jsem se konecne odhodlal a odmotnoval a vyhodil do kose jeste neojete cerne KoolStopy i z predniho Vcka a dal tam ty mnou vychvalovane trojbarevne Baradine 955. A ten rozdil je fakt markantrni, konecne to brzdi. Sice brzda je trochu houbovitejsi, nebot ty baradiny jsou o hodne vyssi- tudiz vice pruzi, ale brzdi to proklate lepe, po asi 10km zajeti.

              0 0
              • TinkTink  

                Tak je z kose vytahni a dej mi je :o)…docela by se mi sikly :))))))

                0 0
              • michal  

                kdes koupil gumičky Baradine?díky

                0 0
                • kovar  

                  na jakychsi moravskych MTB marathonech. Dovozce Cykloprofi je loni objizdel se stankem – Rampusak a Drasal asi..

                  0 0
          • Darius  

            tak podle me brzdi cerne Fibraxy lepe nez cervene

            0 0
        • Bea  

          Mam zlute a opravdu brzdi dobre. Nicmene jsem cetl ze barva u Fibraxu nehraje roli…

          0 0
    • bikemanx  

      koupil jsem BBB, taková ta imitace karbonu, byli tam 2 páry za 540 kč. Nemůžu si stěžovat

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.