• Melnicak

    Cituji slova bezpečnostního delegáta na MTB Ralsko:„Ač je to k nevíře tak tato novinka bude od letoška poviná na všech akcích delších 48 kilometrů,no a Ralsko je první z nich nad kterými máme dohled.No ale snad vás potěší že v této uzavřené zoně bude možno zdarma servisovat vaše kola našimi proškolenými dobrovolníky,sa­modřejmostí je občerstvení a sociální zařízení.Takže doufáme že s touto novinkou nebudou větší potíže a že si postupně všichni zvykneme,jak si přejeme my bezpečnostní techničtí delegáti,i vy odpovědní závodníci.“

    Není to nějaká hovadina je to na http://www.paklisport.cz/ralsko.htm

    0 0
    • Daf  

      Ja si myslim ze to neni spatnej napad. A pro mechaniky dobrej kseft. Predpokladam ze nahradni dily zadarmo nebudou :)

      0 0
      • Melnicak  

        nechal bych si zadarmo zatim vyměnit řetěz :-) a karimatku sebou aby nebyla zima při sezení

        0 0
    • hydrant  

      jestli jsem to tam někomu sežral i s navijákem, tak mu tleskám. Ale tváří se to tam docela vážně. Tak jsem zvědavej, co nám v neděli před startem řeknou. Protože v propozicích o tom nebylo ani slovo a mý startovný už mají samozřejmě na účtě. Kdybych to věděl, tak jsem se na to vyhulil a turistickou vyjížďku s přestávkama jsem si mohl dát doma. A zadarmo. Jestli si kvůli tomu budu muset pořídit eli?áckou licenci, tak a? jdou do řiti. :-((

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.