• dav33

    Co děláte , když se vrátíte ze švihu či závodu? Jak relaxujete ? Děláte např. nějaké cviky pro uvolnění a protažení ?

    0 0
    • cabbage  

      zeru cipsy a koukam na b-f.

      0 0
    • -b-n-x-  

      ja jdu treba lezet. nekdy se treba umyju. nekdy neco sezeru a potom mi z toho byva blbe. To ale jen kdyz ujedu cca 60km a vic. Naposledy to bylo uz hodne davno. Nastesti :-)

      0 0
      • enjoy  

        lezet je dobry,ale nesmi se u toho zapomenout prestat chodit.

        0 0
      • -b-n-x-  

        jo a jeste jsem si vzpomnel jaxme kdysi jezdili vice, ze potom byvala v tv f1 nebo motorky, takze jsem lezel u bedny a jen tak cumel a jedl boruvkovy kolac.

        0 0
        • hydrant  

          před lety jsem jel v neděli na švih, pak se vrátil, najedl a pustil odpo na eurosportu třeba Paříž-Roubaix. Kdo dojel první do Roubaix, jsem se většinou nedozvěděl, protože jsem unavenej a přežranej vytuhnul, když měli 10 km do cíle… Dnes nemám eurosport, tak občas vytuhnu hned po jídle, televize mě nezdržuje. Když mě něco zdržuje, tak je to BF :o)

          0 0
    • jecnak  

      Neradsi spim.

      0 0
    • JMT  

      umeju se, prezeru se a du jezdit s rc autem…nebo sednu k b-f

      0 0
    • thulio  

      1 moznost:zhodim hadry, nazerem sa a kvasim pri BF 2 moznost: v krcoch prosim o masaz kohokolvek kto je doma :D 3 moznost: kombinacia 1 a 2 nemoznosti :)

      0 0
    • dav33  

      tak jsem si šel v klidu zas nalít , cca 2,5m , čekal jsem různé návody a prostocviky , ale vidím,že jste(jsme) všichni stejné lemry,ale špinavé hadry si občas peru sám…

      0 0
    • wraftler  

      cviky pro uvolneni a protazeni? zablbnem s mladou:)))

      0 0
    • Twisp  

      SEX, gameseni forgotten hope, CSS, SEX, Jidlo, SEX, Jidlo, sem tam spanek.. :)

      0 0
    • vlk  

      když se večer vrátím tak se kouknu na televizi nadlabu se a jdu spat.A jak relaxuji?Jedu na kolo.

      0 0
    • peky  

      Koukám že jako jedinej relaxuju prací. Po švihu na kterej většinou jezdím ráno jdu do práce. A to je něcíčko

      0 0
    • wroum  

      dam si dvojku cervenyho, jointa, nazeru se, kouknu na BF a alou do pelechu

      0 0
      • Mnemonic  

        Hmm, po tom joitu to asi bude vydatný žraní, spíš bych tomu řikal vyluxuju lednici :)

        0 0
      • Peslezedirou  

        I když k MC nechodím, tak pak když jde člověk kolem a má suchu v puse a cítí ty vůně!......:o)

        0 0
        • cabbage  

          …tak zrychli, aby nehodil savli.:) me mnohem vic lakaj vune z cinskejch bufetu:o)

          0 0
          • Mnemonic  

            :) no mě by nalákalo vůní, ale ten joit je návrat k přírodě a ne jen sežrat nějakýbo Bobika. Když hledáš místo kam to zasadit, tak je to takovej freeride :)

            0 0
    • gadzo  

      Já relaxuju již během švihu, vtruknu do sebe 5–9 kousků (podle počasí a potkaných hospod). No a když přijedu dom, tak jsem krásně zrelaxovanej. Akurát druhé den v hokně to není ono :-(

      0 0
      • Peslezedirou  

        Pane jo, docela výkon maratonce. Tak dej bacha aby si nezaseknul doma sekyrku únavou do čela :o))

        0 0
        • gadzo  

          Sekyrku už mě dávno odoperovali. Ale těch piv zase není tak moc. Pohybují se zde mnohem výkonnější jedinci!!

          0 0
          • chobot  

            jestli myslis vykonnejsi na kole,tak to rozhodopadne :o))

            0 0
    • climber  

      Ležím na kanapi, čumím na bednu a chlastám lahváče.

      0 0
    • fousek  

      Lehnu si a pustim si nakou hudbu nebo si ctu, nebo oboje, do ty doby nez zacnu usinat to pak musim vstat a neco delat, protoze jak ve dne usnu treba i na pul hodinky tak sem potom dalsi 3 hod. neschopnej cokoliv delat

      0 0
    • fousac  

      zahrabu se do postele, zaborim rypak do knizky a ctu a ctu a … pak se probudim, knizku obtisklou na tlame a sem „out of order“.. ;)) nebo hura do kresla, velky hifi hluchatka a do nich bigbeat se symfonakem…

      0 0
    •  

      bud se zaseknu u televize v kuchyni nebo v lepšim případě u jídla, ale daleko častěji to kombinuju a koukam co bych kde sezral, hlad je sviňa no

      0 0
    • pegal  

      Ted je nejlepsi skocit nekam do rybnika, to se Ti svaly pekne uvolni.

      Nejhorsi je se nalozit do horky vany. To pak druhej den nevylezes do schodu ani ze schodu..

      0 0
      • wraftler  

        podla mna chladnejsia voda sposobuje krce, cize je velmi pravdepodobne ze sa v tom rybniku utopis:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.