• Beeda

    Caves, ztroskotal mi odvoz do Bedova ci okoli, tak jestli mate volny flek tak dikes, na beno pridam. B. PS: a nebo mohu nabidnou ubytovani vedle v Josefaci.

    0 0
    • Marry  

      neni tohle specialita Lempla ??? :-)

      0 0
    • Matts.  

      To len teraz si dobehol na bežkách?

      0 0
    • M@rtin  

      Zítra někdy okolo 17–18 hod. ještě se ozvu.

      0 0
    • sfinga  

      Já bych tě kdyžtak mohl vzít, ale musím se zeptat. Zítra dím vědět co a jak. Jedu v sobotu ráno

      0 0
    • Beeda  

      Tak vsem diky za podnetne navrhy:-), uz jsem to vyresil. To Sfinga: dikes, uvidime se na startu, zvazuji 1.3 slick plaste :-) B.

      0 0
      • lempl  

        ty hajzel… vis ze povoleny mtb plaste sou 1.5 palce… takze jestli zajede lepsi vysledek klidne to na smejda nabonzujte… me dostava ze me lemplovi nidy nic nikdo nenapsal a pride beeda co se tu zjevi jednou za… =D tak at vyhrajes:) a neprdne patka nebo nakej pojebanej defekt…:)

        0 0
        • Beeda  

          hehe darilo se 4 defekty:-) na 5. 6. 55. a 85km, jsem byl pro smich, kdyz me opakovane predjizdeli stejni lide:-). B

          0 0
          • Daf  

            Ty voe ty jsi trumfnul i myho brachu :))) Co jsi tam mel za galusky?

            0 0
    • dave  

      Neprojížděl jste někdo trasu 100vky? jakej je povrch, nějakej terén atd. Vždycky jsem jezdil 50ku a tam je to jasný :-)

      0 0
      • Beeda  

        No sjedes kolem Smedavy dolu asi 20km asfalt, pak 15km naky lesik/louka a pak zase 5km asfalt, pak 5km lesni cesty a 25km do cile asfalt/panely:-) B.

        0 0
        • quassar  

          Takze zadna stovka, sedumdesat je to :))

          Ja to projizdel minulej tejden a terenu tam je fakt minimalne.....

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.