• onegear

    shanim zkusenosti – prosim menil jste si nekdo baterii v prijimaci doma sam?

    po otevreni se zda, ze to nebude zase az takova legrace

    dik

    0 0
    • Daf  

      Nech si to udelat v servisu. Pri vymene baterky se meni zaroven i tesneni a dela se tlakova zkouska. Jinak si myslim, ze na samotne vymene baterky nic neni, ale je to s rizikem ze ti to pak nebude tesnit.

      0 0
    • Lada1  

      nechal jsem si to meni v hodinarstvi (model 710). baterku musel objenat (byla druhy den), protoze je hodne velka a nestandartni. Vymenil a nechal jsem si provest tlakovou zkousku (vydrzely do 3 ATM) a stalo mne to ca 180kc

      0 0
    • Pic  

      Měníte ji někdo doma? Je v tom nějáký háček, že za to chtějí tolik peněz?

      0 0
      • MARIN  

        Doma jsem nemenil. Nechavam to na servis, kdyz uz jsem do toho vrazil takovy prachy tak me ty za vymenu uz nezabijou.Stoji to vis kvuli cisteni, tesneni, tlakove zkousce a taky za znackovy servis :)

        0 0
        • Pic  

          To máš pravdu, chápu tvůj přístup, ale říkají si za to 380,– s poštovnym tam a zpět jsem skoro na 500,–. Vzhledem k tomu že baterie stojí ±50 mi to přijde dost, navíc vzhledem k tomu že jsem ho (S720) koupil za 3500 a baterie vydrží max. rok a něco se to prodraží.

          0 0
      • Pic  

        Skutečně to nikdo doma nemění? Moc prosím o knowhow:-)

        0 0
        • adco  

          Mám S725 a naposledy som menil batériu sám, akurát bol trochu problém ju zohnať, ale nakoniec jeden hodinár ju mal, aj keď trochu drahšie, ako som našiel na net-e. Práve kvôli času výmeny v servise som to skúsil sám, predtým som posielal do servisu, poslali aj vymenené tesnenie, ktoré bolo celkom zachovalé a tak som sa rozhodol, že každú druhú výmenu budem robiť sám. Pri výmene nie je žiadny problém, jednoducho som rozšruboval zadnú časť, očistil čo sa dalo a vymenil batériu. Celý minulý rok, ktorý nebol najsuchší som nemal žiadny problém, prvá batéria mi vydržala 2,5 roka, uvidím koľko vydrží teraz.

          0 0
          • Pic  

            Ok, super, půjdu do toho. Já měl hlavně obavy ze zatěsnění čidla tlaku, nemohl jsem najít fotku jak to vypadá zevnitř, aby tam nebyla nějáká zrada.

            0 0
        • Daf  

          Mě v servisu vždy vymenili s baterkou i těsnění. Proto ta cena. U levnýho tepáku, nebo staršího kousku co už není v záruce, bych si to vymenil sám. Jinak bych to nechal na servis.

          0 0
          • Zerocool  

            nezkouseli jste nekdo menit baterky v cidlech kadence nebo rychlosti?

            0 0
            • raceman  

              historie ;)

              jstou tam 2 sroubky, vysroubujes, rozdelas, vymenis, a zasroubujes :)

              0 0
              • Zerocool  

                nestudoval jsem to ale neni to zaletovane?? jo a nevite cislo baterky v 725 polaru??? vzal bych do zasoby…

                0 0
                • raceman  

                  nevim, osobne sem ho prodal drive, nez mi dosly baterky v cidlech :) ale je tu toho o to napsane dost, vcetne zvyseni vykonu prehozenim jumperu uvnitr… jecnak bude urcite vedet i cislo baterky :)

                  0 0
                • jecnak  

                  V Polaru je nejaka tlustsi – oznaceni si nepamatuju, v cidlech jsou CR2032 a vymena je o vysroubovani dvou sroubku, vytazeni tistaku z plastoveho obalu, vycvaknuti plisku, prehozeni baterky a opacne to za slozit. Dve minuty prace.

                  Napevno jsou baterky v novych cidlech WIND, kde se to resi vymenou celeho cidla kus za kus v servise.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.