• pavelsacha

    …potrebuju radu.....co byste vytkly kolu Mongoose Meteor PRO 2005 odkaz zde http://www.mongoose.com/…s/detail.php?… a Schwinn Rocket PRO 2005 www.schwinnbike.com/…s_detail.php?…. je lepsi? ( pro holku ) Je dobra vidlice a brzdy? Dik za info.....

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Budes kupovat oboje nebo ji nevadi, ze jedno je full a druhy HT ?

      0 0
    • mawerick  

      To záleží na tom jak jezdí… A taky jakej má názor na FS nebo HT… Ale pokud si dobře pamatuju tak Rocket testovali v jednom loňském Velu tak se tam na ten test podívej…

      0 0
      • pavelsacha  

        a nemas odkaz......ja na testy v casopisech nehraju…vzdycky je to udelany tak aby to bylo jako reklama…

        0 0
        • mawerick  

          no stránky mají http://www.ivelo.cz a tam je archiv starších čísel (ale jen obash:o(()… tak to zkusit tam a nebo na netu:o) google rulez!;o))) jo a taky souhlas s Pá-dlistou ohledně toho HT/FS… Neměl bys spíš nejdřív vyřešit tohle?

          0 0
          • pavelsacha  

            …ja se v tomhle moc nevyznam…jezdim silnci :-) bajka jen jako vidlak.....jen mi napadla uvaha k zamysleni pri podobnych cenach.....

            0 0
          • pavelsacha  

            tak jsem tam neco pocet.....lonsky modely..aspon testovany mely lepsi vidlici…ale cena taky byla nekde jinde…nevim proc to znaci nekolik let jako model PRO, kdyz pokazdy je to jinak osazeny…zda se mi, ze spise k horsimu..co vy na to?

            0 0
            • mawerick  

              a proč to dělat jednoduše když to jde složitě;o) ale to že se mění osazení je celkem logický ne? aspoň teda podle mě…

              0 0
              • pavelsacha  

                …jasny…menit se musi…ale kdyz zacal model PRO, rekl bych ze byl osazen lepe nez nyni…jediny co jsem vykoumal jsou lepsi brzdy ale nevim co si myslet o te vidlici u kola s cenou pres 30tis…vydrzi tam aspon nejaky patek?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nejaky ano, ale ten cerny ne :)

                  0 0
                • mawerick  

                  to teda nevímproč řesí zrovna vidli když je na obou stejná…

                  0 0
                  • pavelsacha  

                    jasne na novych modelech jo…ale vzhledem k cene kola bych si predstavoval vidli trosku jinou nez zakladni…zkusenost je takova, ze tam je brzo vakl…

                    0 0
                    • mawerick  

                      to je taky fakt… A co nakonec vybrala?

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Myslis, ze uz si za trictvrte hodiny stihla vybrat kolo?

                        0 0
                        • mawerick  

                          no u ženskejch je všechno možný:o) A když nebude vědět jakou chce vidli nebo řazení tak to vezme podle barvy a je to:o)

                          0 0
                          • pavelsacha  

                            ..no ted ma kolo a je tam obyc vidle.....puvodne chtela lepsi vidli ale je z toho zalusk na tohle kolo.....ale koukam i na jiny znacky a pokud sou dobry brzdy tak vidle zaklad.....vazi jenom 55kg tak by to snad mohlo nejakou dobu vydrzet…az az ji odjezdi tak jedine koupit nejakou za desitku

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Ja myslim, ze je to blbost. Nerikam kdyby tim treba neco usetrila, tak se to da jeste pochopit, ale platit vic a dostat horsi s tim, ze za chvili vyplaznu zase desitku za nejaky kompromis… ?

                              0 0
    • vlk  

      tyto kola mi připadají trochu předražená.Mongoose má docela slušnou geometri pro chlapa, pro holku nevím.Jsem slyšel chválu na schwin ale na HT na model moab-holky si to prý chválí.Osobně bych se, pokud bych bral fulla podíval po něčem levnějším od spyder.Tak si také může vybrat barvičku jakou chce.

      0 0
    • well  

      Mongoose je moc hezký kolo. Vidlice zas taková tragédie nebude a pro holku co váží 55 kg je to určitě lepší mež vzduchová Marcoška. Jen ta cena?!?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.