Vnitří šlapka dole v zatáčce...auuu

66 nepřečtených
  • Lister

    Tak co kdy se vám to naposledy povedlo. Mě teda včera při běžném přesunu za přítulkou. Nevím jak je to možný, ale normálně reflexně dávám vnitří nohu před zatáčkou nahoru, ale včera prostě ne. Hezky jsem letěl přes řidítka a následoval obrat v letu o 180 st a pak kotoul vzad :). Ještě že jsem měl báglík, zachránil mi záda. Do kebule jsem se nepraštil, ale silně začínám uvažovat, že budu brát hlemu i na cesty po městě, prtože už je to tenhle měsíc druhá městskě kolize a oboje mojí blbostí a nepozorností.

    0 0
    • goofy  

      Ja beru helmu fshude… Nekteri se mi sce smeji, ale mne to je jedno…

      0 0
      • pelt  

        Moje řeč – lepší, když se člověku smějou, než když mu brečí nad rakví.

        0 0
      • hydrant  

        se smějou, protože maj asi tvrdší hlavu :-) já vozím taky všude, jen do hospody ne, i když tam by patřila možná nejvíc. Ale vožralý maj prej štěstí :-)

        0 0
        • goofy  

          Ja vozim i do te hospody… A ted stejne z hospody uz radeji tlacim, pac uz znam dost lidi, co na kole foukali do balonku… ;o)

          0 0
          • hydrant  

            no to nestraš, foukat bych nechtěl :-(

            0 0
            • Manas  

              Ja bych jim to doho nefouknul, jako spis nablil :-)

              0 0
              • hydrant  

                nojo, ale výsledek stejnej – řidičák v čistírně, vyhazov z roboty, jiná práce, méně peněz, sice více kilometrů na kole, ale bez peněz na nové, lepší a fajnovější díly :-(

                0 0
                • Manas  

                  O tom bych to mohl vypravet, me uz ho jednou sebrali :-)

                  0 0
                  • hydrant  

                    raděj ne, to bych si pak v hospodě dával už jenom kofolu :-)

                    0 0
                    •  

                      tak to bys sakra prodelal, pivo je v dnesni dobe levnejsi nez cokoliv jinyho k piti, krome vody teda, vsechny limosky sou totiz nehorazne drahy, tak ze v rámci uspory penez pij jenom pivo,a je to taky prima vymluva ;)

                      0 0
                      • hydrant  

                        vymluvit se budeš potřebovat před policí nebo před manželkou a neobstojíš ani v jednom případě :-(

                        0 0
                      • goofy  

                        Ja posledni dobou, kdyz sem v hospode autem, tak piju Birrel… Chut to ma obstojnou, a neleze to tak do penez… A taky po tom nemam eshte vetshi zizen…

                        0 0
                        • Lišák  

                          Když jedu autem a dávám si někde nealko pivo /Birel/ tak se mě ještě nestalo, že by byl levnější, než normální pivo :-(

                          0 0
                          • goofy  

                            Neni levnejshi nez normalni pivo, ale stoji jak desitka, a je o dost levnejshi nez nejake sladke nealko…

                            0 0
                            • miťo  

                              No to mas recht, taky si ke hranolkum a smazaku davam radeji pito.

                              0 0
                              • pelt  

                                jeden kamarad ji smazak s rejzi… fakt jsem tomu nemohl uverit, kdyz jsem to videl:))).

                                0 0
                                • Peslezedirou  

                                  Chi chi, já na Míráku viděl v hospodě dva Němce jak baštili smažák s houskovým knedlíkem. Fakt jsem nevěřil :o))) Fuj bleeeeee :o)

                                  0 0
                                  • wroum  

                                    jj. kamos delal v hospode na zapade Ceska a bezne jidlo pro germany byl smazak, knedlik, tatarka. brrrr.

                                    0 0
                                    • goofy  

                                      U zname v hospode, je prez leto ubytovano plno Polaku, a ti si taky davali ruzne blaznive kombinace, tak sem se jich ptal, a oni proste nevi s cim to maji jist, ale zda se jim to dobre, tak si ty knedliky davaji ke vshemu… :o) No a dalshi vec, ktera mne fakt dostala je to, ze pivo pijou vetshinou jenom se shtavou… Maras. Prej to je pro ne moc horke… Bleeee.

                                      0 0
                      • pelt  

                        Snad az na jednu malou logickou chybicku… jeste jsem nevidel nikoho, kdo udela patnact kokakol za vecer… v pivu to par kamaradu zvlada normalne…

                        0 0
                        •  

                          patnact nevim ale segra dala za vecer dva litry a bylo ji pekne blbe,a dve kofoli te vyjdou podobne jako tri piva, neli hur

                          0 0
                          • pelt  

                            Hmmm… tak dva litry koly, to je podle tvych udaju jako cca 10 piv…

                            0 0
                            •  

                              dobre dobre, trochu sem přestřelil,

                              0 0
                        • miťo  

                          Jednou jsem na firemni rekreaci s Pekackem u biliaru vyzahl pet Pepsi a bylo mi pak taky blbe.

                          0 0
                      • cabbage  

                        kdes prisel na to ze je voda levnejsi nez pivo? byls nekdy v hospode? pivo je zarucene nejlevnejsi(krome vody na zachode:( )

                        0 0
                        • enjoy  

                          u me je pullitr vody drazsi jenom asi o 30 korun:-))

                          0 0
                          • cabbage  

                            na zachode? jak casto vam hosti splachujou?:)

                            0 0
      • Vymi  

        PRESNE!!!!! Helma byla pro me jasna volba!!! :-)))

        0 0
    • Peslezedirou  

      Jednou jsem jel na Homoli ( kopec u Vraného nad. Vltavou ) a trošičku jsem si přišlápnul v zatáčce a náhodou tam byl malý kořen o který jsem zavadilpedálem. Následoval pěknej držkopád přes řídítka......

      Helmu vozím i když jedu jen třeba 5 minut.Bez helmy se cítím jak nahatej…

      0 0
      • Bee  

        To já včera jela na Točný po takový ouzký cestičce a přímo uprostřed čuměl malej pařez a jak jsem jela rychlejc, tak jsem zazmatkovala a nevěděla, jestli to mám nějak přeskočit nebo objet – prostě jsem prudce zabrzdila a přelítla přes řidítka a spadla na bok.To byla taková rána!Takhle jsem fakt nikdy nespadla.Naštěstí mám jenom trochu ze strany odřený stehno.Ale fakt jsem se dost lekla…

        0 0
      • Peslezedirou  

        Chi chi, musíš dávat majzla :o) Jednou jsem jel na takové rozcestí ( docela sešup ) a já jsem se tak dlouho rozhodoval kam to švihnu až jsem ten okamžik propásnula a skončil v pěkným trnkovým keři :o)

        0 0
        • Bee  

          Ty seš ale škodolibej se mi takhle smát:-)Nejlepší je, když spadneš přímo do kopřiv, to jseš pak celej opuchlej, ale aspoň nebudeš mít revma:-)

          „propásnula“ ? :-)

          0 0
          • cabbage  

            skodolibej a ani neumi prirazovat:))

            0 0
            • Bee  

              S tim přiřazováním to mi neva, já pochopila, že to psal mně:-)Jsem to do nedávna taky neuměla…

              0 0
              • Peslezedirou  

                Chi chi, škodolibej zlej pes a ještě neumí přiřazovat :o)) Pak se to ale strašně rozleze a nedá se to číst..........

                0 0
          • Peslezedirou  

            Propásnula…jejda já si ty rody fakt pořád pletu :o))

            0 0
            • Bee  

              Jsem si říkala, jestli jsi se třeba nenechal předělat na Kočkalezedírou:-)

              0 0
            • hydrant  

              jojo, sem si toho všim už u tvýho příspěvku k jinému tématu. sem si už tenkrát říkal, jestli nejsi baba schovaná za psem…

              0 0
            • Peslezedirou  

              Ježiš! Třeba je ve mně něco záhadného zatím skrytého tzv. spícího. A časem se to vyklube, jako vetřelec z Ripleyové! Pomooooooc, co tomu řeknou moje bejvalky a co táta a jan tleskač! Vážně jsem muž, muž pes, malé štěně, věřte mi!

              0 0
              • Bee  

                Jsem napnutá, co se z tebe teda vyklube:-)Vetřelec je myslim rodu mužskýho, tak můžeš být v klidu:-)Jestli tvoje bejvalý přítulkyně nechoděj na bike-forum, tak se to nedozví a neboj, mi jim to taky neřekneme…

                0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • myc  

      Me se to nikdy nestavalo, ale ted co mam asi mesic platformy, tak me to taky potkava dost casto. Tech par mm navic na sirku je dost znat. Ale zatim jsem to vicemene vzdycky nejak ustal.

      0 0
    • Mike22  

      jo jo znam to také. A tu prilbu od soboty vozim taky vsude (musim ji koupit) nebot jsem ji mněl pri dojezdu lesem domů z hospody v ba?ohu na zádech a při letu přez řidítka, když se mi kolo zastavilo v hluboké kaluži, jsem tu přilbu zlomil. Možná i dobře že zůstala na zádech, ale od teď patří už na hlavu. Hawk

      0 0
    • Lišák  

      Toto se mě stalo zatím jenom jednou, když jsem si poskládal první „horský“ kolo a jel s ním z fabriky dom. To už je tak 17 let :-) A helmu vozím vždy a všude!

      0 0
    • vlk  

      též se mi někdy stává když v zatáčce šlapu ale většinou je to o nějaký šutr či pařez.Když jsem měl ještě klasické pedály, tak se vždy skřivila osa.S nášlapama se mi to stalo jen jednou.A přežili nášlapy i moje noha.

      0 0
    • admxx  

      zatim sem takhle jeste neletel. Mel sem dost stesti…kolikrat uz sem tim pedalem zarval, ale vzdy se mi zvedl zadek brutalne to zhouplo a nejak sem to ustal.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      JJ to znám, se mi to stalo na kri?asu v Děčíně. Sem to nějak moc položil a šláp si. Skončilo to ohnutou vidlicí, vyškubanejma niplema z ráfku směrem dovnitř a trochou perníku na těle :-). Taky mi to stálo prvního fleka.

      0 0
    • cabbage  

      zaseknout se pedalem v zatacce je docela uciny zmenseni polomeru otaceni. kdyz se mi vyfouk tlumic, tak sem to praktikoval dcela casto(a nejen vnitrnim pedalem:), ikdyz poprvy me to docela vydesilo:)

      0 0
    • pavlicek  

      Mě to otočilo o 90°. Bylo to na křižovatce, takže jsem vlastně účinně zkrátil poloměr otáčení, jak už je tu výše psáno. Ustál jsem to, ale ráfek byl na odpis, sotva jsem na něm dojel ty 3km domů. Od té doby si dávám větší pozor.

      0 0
    • Raydowe  

      tiez sa mi casto stava, ze zarvem pedalom, par krat aj o obrubnik pri vyjazdu zo zatacky, je to rana ale zatial som to ustal..:)) tuk tuk

      0 0
    • Samin  

      Taky uz mam dobre upilovany slapky, naposledy sem nedavno jel mestem, prudce zatocim, škub, třísk a stojim otocenej o 180 stupnu, a na asfalte rejha jak svin.

      0 0
      •  

        hehe to se mi stalo taky, sem zatacel v malej rychlosti, tak ze zadna rejha, a takhle rychle sem este nezatocil,

        0 0
        • Samin  

          kamos co to videl rikal ze to vypadalo jak figura z krasobruslení. No ale trosku sem se pritom prastil horni trubkou ehmm ano presne tam (auuuuu)

          0 0
          •  

            hehe, nechtel bych, ja sem si jenom udelal dalsi zarez na pazbe ( holeni )

            0 0
    • Vrci  

      to máte tak dlouhý kliky, vysoký pedály nebo nízko střed?

      0 0
      • wroum  

        na svoji meride (big air) muzu slapat i do zatacek bez problemu a kdyz si pucim bratrovu meridu (HT) tak sem z toho zoufalej a mam pocit ze skrtam i na rovine.

        0 0
      • Lister  

        jedním slovem favoritka :-)

        Používám jako městské přesunovadlo, a s tím není problém někde škrtnout, pokud to víc nakloniš a ten pedál tam necháš.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce