• Smazaný účet

    Jedete někdo?

    0 0
    • paww  

      no zatím o tom jenom uvažuju. ještě nevím, 11.6. jedu Svatoslavskou šlapku a nevím jestli se mi bude další týden chtít.

      0 0
      • Smazaný účet  

        No já jsem to nikdy nejl, tak by mě zajímalo jak to tam vypadá, jestli máte někdo zkušenosti. Náročnost, organizace, atd…

        0 0
        • civetta  

          Trat krasna, ale loni to chtelo pridelat kufry na holinky – desnyho blata. Organizace v poho.

          0 0
          • Smazaný účet  

            To jako že předtim pršelo, nebo je tam to bláto u Sázavy pořád?.. :o)

            0 0
            • civetta  

              Jestli je porad, to nevim – zjistim u mistnich. Ale byli jsme to 2× najizdet a pokazdy lilo, a pri zavode ti pomalejsi taky slusne zmokli. On je to takovej pomedardovskej termin… Jeste jednu vzpominku – diky slivovicim v cili jsem pak prospal druhou puli CR – Nizozemi na euru 8-)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                :o) No jde mi o to jestli to bylo na hodně místech rozmáčený třeba tim, že vede traď u vody, ale z toho co píšeš vyplývá, že když bude hezky bahno se nekonáí :o) Dík

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Uf – né traď, ale tra? :o)

                  0 0
                  • civetta  

                    Takze prej to byl loni extrem diky destum, krome jedny konstantni baziny to udajne nebejva tak hrozny…

                    0 0
                    • DT Czech  

                      V sázavě jsem vyrůstal a trat Blizáka znám jako svoje boty bahno bejvá jenom když tak tejden vytrvale leje jinak moc ne akorát ta bažina alias poslední stoupání je tam imrvéré :)

                      0 0
    • climber  

      Možná bych jel. Eště uvidím. O víkendu 11.6. odjíždí manželka na firemní víkend takže celý víkend biking. Jestli to ovšem budou závody (možná Author Maštale), tak nevím jestli se mi bude chtít týden na to znovu na závody. Ale každopádně o tom uvažuju, protože je to blízko od Práglu a nerad se přesunuju někam daleko.

      0 0
    • civetta  

      Tak ja to teda vytahnu – nebudu zakladat novej thread, i kdyz datum samozrejme nesedi: jelo se to totiz uz v sobotu a byla to jednim slovem NADHERA. Krasna jezdiva trat (dal jsem si to po trech letech podruhy, tentokrat dlouhou), 40ka relativne v klidu zvladnutelna i pro novacky nebo holky, hezky pocasi a skvela atmosfera (tak si predstavuju ze to asi bejvalo kdysi v zacatcich, vcetne tech kolacku na obcerstvovackach a oldschoolovyho trika 8-))). Reknete mi kde potkate chlapka na kajaku, kterej padluje pozpatku 2,5 hodiny pod lavkou pres reku a hlasi vam aktualni pozici? 8-))) Pristi rok doporucuju!!!

      0 0
      • Sheep-Master  

        čus all, tak je to za námi, paráda počasí, ani teplo ani zima prostě akorát. Všechny zvu do Sázavy příští rok! Nebo jetli tady je nějakej biker z okolí tak můžem vyrazit i mimo závod=)

        0 0
        • Zaskar  

          Samozřejmě že je! A Blizáky jsem jel všechny :-) Letos to bylo super ani jsem nevěřil že bude tak málo bláta akorát škoda že Sázava prodala ostrov tam by byl cíl lepší.

          0 0
          • kime  

            No rek bych ze cil byl lepsi na ostrove pac to bylo bliz :), ale jinak bych rek ze todle bylo lepsi mnohem vic lavicek apod.

            0 0
            • maarty  

              Moc pěknej závod,pěkná trať,koupání v řece,pohodička! Škoda,že sem nevěděl,že je tam sucho,u nás lilo,čekal jsem bahno a obul drapáky… Nevíte někdo o nějakých fotkách, kromě webu pořadatele?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.