• cube

    Myslítě že vidlice ROCK SHOX JUDY TT 2005 stojí za 2500 Kč co mi poradíte docela rád bych už vyměnil svoji vidlu a tehle se mi docela zamlouvá !!!

    0 0
    • cabbage  

      bych radsi* sel do sixe od manitou- u toho je aspon jistota ze bude pruzit.

      *v teto cenove kategorii, pokud nemas kotouce.

      0 0
    • universal  

      Rock Shox mam na svem kole (GT 1.0) a nerikam, ze netlumi, ale radeji bych sel do jine – neda se zavrit a male nerovnosti nebere vubec (obcas brni ruce), ovsem na nejakou vzduchovou za sedmicku bohuzel nemam..8-(

      http://universal.vmoste.cz

      0 0
      • cube  

        Jdu asi do ROCK SHOXU nej pro to že brácha mněl Rock shox 4 roky bez problémů ale i proto že si myslím že pro můj styl jízdy bude ideální !! tomu SIXU bych tak nevěřil ale nejspíš si obě dřív skusím !!

        0 0
        • Mamut  

          To je uplne mylny nahlad. Mam RS Judy XC'2000. Takze 5 rokov jazdim na tej istej vidlici a stale je bez chyby a vaklu. Ale napr. pozdejsim Judynam by som velmi neveril. Kamos ma RS Judy XC'04 a je dost tvrda. Pokial vazis 90kg, tak by to bola za tie prachy slusna vidlica, ale ak okolo 70, tak by som radsej bral Manitou.

          0 0
      • teebee  

        Mám taky GT Avalanche 1.0 a první, co šlo na výměnu, byla vidle. Judy TT podle mě „funguje“ jako pevná. Já osobně jí vyměnil za Manitou Axel Super a mám konečně pocit, že se na předku něco děje. Je to ale věc názoru a pocitu.

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      RS Judy TT mam asi 3 roky a nemůžu si stěžovat. Je to pružina, sice nemá tlumení, ale žehlí pěkně i malý nerovnosti, takže to neřešim. Mě stačí.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      By me zajimalo za co ji chces menit.

      0 0
      • cube  

        Za Rock shox Judy ale je dost stará !!

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak tu bych si zrovna nechal. Kam ji budes vyhazovat? ;)

          0 0
          • cube  

            Nedám šupnu ji na kolo tatíkovi je to asi nejlehčí vidla co jsem kdy vyděl !!! akorát jám XC kolo a ona už má prostě svoje roky na to aby zvládala takoý terén jaký já ptřebuju !!!

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Na to bude TT ta prava… :)))))

              0 0
              • cube  

                No tak mi porad ne ??? nemám 20.000 Kč na vidlu tak mi porad do 3000 Kč a nekecj tu pořád cipoviny !!!

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Jestli je ta Judyna funkcni, tak bych spis investoval do jeji repase nez vyhodit 3000,– za vidlici bez tlumeni.

                  0 0
                  • cube  

                    Tak si mně přemluvil no !!

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Muzes byt rad. Schvalne si ji nech zrepasovat a mezitim nebo jeste lepe potom si nekde zkus TT a Six. Kdyz nic jineho, tak muzes tu Judynu lepe prodat :)

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Jeste neco. Ja vim, ze vidlice sly cenove dolu a vyvoj se trochu pohnul, ale kolik myslis, ze ta Judyna stala? 13000? a chtel bys ji nahradit vidlici do 3000? A cekas krok k lepsimu? No ja ti nevim. Jestli to nestoji za uvahu.

                      0 0
                      • cube  

                        No já si taky myslím radči počkám až budu mít takových 6000–7000 a pak budu zhánět !!

                        0 0
    • wroum  

      tak zrovna TT je vidle, ktera ma od kazdeho neco. Vahu jako Dirtjumper, funkci jako suntour… fakt nechapu proc bys menil stavajici vidlu za tuhle, leda ze bys mel doted pevnou, pak by to byl mozna krok kupredu…

      0 0
    • Michel  

      RS Judy ma kamos a kdyz jsem na tom KOUSEK jel,tak to nebylo nic moc. Kdyz se vraci tak drhne a seka se…To samozrejme muze byt nastavenim,ale i tak. Nesel bych do ni..

      0 0
    • Raydowe  

      jazdim Judy SL, vidla funguje dobre, ziadne zadrhavanie, ale je na mna tvrda,a to vazim skoro 90 kg… Idem skusit manitou alemo marazzochi (nevim jak se to pise.:)))

      0 0
    • Enttee  

      No hele to uz raci 04ku protoze 05 je osizena o jednu pruzinu tudis pruzi jen jednou nohou........

      0 0
      • wroum  

        myslim ze konkretne u tehle vidle to je uplne fuk, ta uz horsi byt nemuze

        0 0
        • cube  

          Jo beru Manitou SIX ted jsem to byl skusit v shopu a máte pravdu ten RD jde jak nějaké obyčejné RST tak jdu do SIXU už si jdu odmontovat tu strou a dík že jste mi to rozmluvily !!

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je trdlo to snad neni mozny. :) Jen si ji kup, ale nerikej, ze jsem te nevaroval.

            0 0
          • Pido  

            Mam jednu doma má najeto 2000 km,za 1000,–

            0 0
            • Pido  

              Tu six sport na kotouč.

              0 0
              • cube  

                Myslíte že vidla s 2000 Km v sobě pojede ještě dobře asi jo že ?? !!

                0 0
                • Pekáček  

                  Člověče !! Proč pořád používáš tolik otazníků a vykřičníků !! ?? Vypadá to dost divně !!

                  0 0
                  • cube  

                    Mi tady řešíme vidlici a ty tu budeš ***** do mojí češtiny no teda !!!!!!!!!!

                    0 0
                    • Pekáček  

                      Co je? Jen píšu že to vypadá dost divně. Asi na každýho křičíš a přenášíš to i do textu, co já vím, tvoje věc, ale vypadá to blbě.

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      No tu zatim akorat kurvis vidlici a vlastne i cestinu :)

                      0 0
                  • slayer  

                    Asi proto, že je mu 14 a ještě otazníky a vykřičníky ve škole nebrali ne?

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.