• Novak27

    Zdar lidi. Uvažuji o nějakém rámu tak do 10kkč i s vidlí, Váha rámu tak kolem 1,5 kilo. Uvažuji o RBčku RR 1300stovce, Možná šírer, Fort, nebo svorada. Zajimalo by mne co jezdíte a jaké máte zkušenosti. Dik.

    0 0
    • hydrant  

      mám asi 10 let starej ocelovej FORT z trubek Tange Prestige, je v pohodě, ale novej chci právě hliník od RB (to bys měl za desítku asi nejlepší) nebo Duratec (láká mě ten karbonovej Heroine, to ale bude finančně docela ranec :-) ) Šírer se mi nelíbí, Svorada za 10 asi nebude žádnej zázrak, nejlepší bych viděl to RB, i když aby to za něco stálo, tak bych chtěl celokarbon vidli a to se do 10 nevejde :-( h.

      0 0
    • Beeda  

      Caves, ja jen pridam http://www.lucas-cycles.cz co priplatit 2–3tis a mit carbon stavbu? B.

      0 0
      • Novak27  

        Zdar. Na lucasy jsem koukal ale zda se mi to jako trochu hruba prace. No a za ty 2 az 3 litry navic mne jeste moc zadni karbonova stavba nepresvedcila.

        0 0
        • vt  

          Jestli nechces Lucas – je fakt, ze design je dost bidny :-|, tak je jedina moznost RB. Akorat nevim jestli se vejdes do 10k s vidlou. Ja pujdu taky do sloopingovyho RB, ale asi az za rok.

          0 0
          • Novak27  

            No u te 1300 stovky od rbcka bych aji vlez, jen jsem se jeste koukal na CICLIB FLY 05 a taky pěkny ram.

            0 0
            • vt  

              url ?

              a vidli mas jakou vybranou ?

              0 0
              • Beeda  

                Cicli mooc pekny..viz: http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?… Kamos ho jezdi.. U toho Lucase, ten design na netu je nic moc, otazka jak to ve skutecnosti, to same u Fort na webu nic moc, ale jinde krasny kousky… No ja stejne volil na trenink teamovej ram za 2500kc ..:-)

                0 0
                • vt  

                  Lucase znam ze skutecnosti :-) ovsem je to uz par let, na osucasnymwebu se mi nezdaji ramy tak hrozny. Konec koncu design nejezdi, tak co. Cicli vypade dobre, ale stejne RB je RB ;-)

                  0 0
                  • Beeda  

                    prave, design mi tak strasny http://www.lucas-cycles.cz/…aily_big.jpg se mi docela libi.. a co jezdi/nejezdi souhlas:-) B.

                    0 0
                    • Beeda  

                      opr: prave, design mi tak strasny neprijde…

                      0 0
                    • Novak27  

                      Jo jo s tim ci jezdi mas pravdu, ale to co je na tech fotkach za 8 cku nekoupim :o))

                      0 0
                  • hydrant  

                    design jezdí. Přeci když kupuješ novej rám, což je na kole základ a jeho nepřehlédnutelná součást, musí to mimo jiné i dobře vypadat. Asi jsem moc velkej vyvoněnec, ale koupit kvalitní rám, kterej není hezkej, to bych z toho neměl takovou radost. Design vedle kvality, vlastností, záruky, možná i hmotnosti a dalších věcí tvoří skupinu faktorů, který to ovlivňujou a za kterou jsem ochoten dát ten nemalej balík peněz. To jinak můžeš ušetřit za kvalitní lak a naštětkovat si to základovkou.

                    0 0
                    • Volf  

                      Naprostej souhlas. Kolo má bejt taky hezký a člověk by taky měl při výběru k tomu přihlížet. Nevím jak ostatní, ale jak se tady píše o RB tak můj naprosto suběktivní názor je, že RB patří do terénu stejně jako Shimano. Prostě já bych silničku RB nebo Shimano na silnici nekoupil.

                      0 0
                      • Volf  

                        oprava subjektivní. Ty rána, ty rána.....

                        0 0
                        • vt  

                          Zbytecny predsudky ;-)

                          0 0
                          • Volf  

                            To nejsou předsudky. Za předsudky považuji třeba to, že musíš mít oholený nohy, na silnici bílý ponožky / pamětníci určitě vědí /, že by silniční kolo nemělo mít sloping, trojtalíř / ještě jsem si úplně nezvyk /. Campa na silnici je věc mýho vkusu, ale ne předsudek, protože se mi na Shimanu nelíbí jak z něj trčí bowdeny.

                            0 0
                            • hydrant  

                              záleží na každým a jeho vkusu, já holím, vozím bílý ponožky a má nová silnice, rád bych příští jaro, bude sloppingová a klidně RB, líbí se mi. A jsem Shimanista :o) ten rám musí být kvalitní a musí bejt hezkej :-) , což pro mě RB je :-)

                              0 0
                    • vt  

                      Souhlasim, ze asi nikdo si nekoupi ram (nebo cokoli jinyho) ktery by se mu vylozene nelibil … ale asi mame kazdej nekde jinde ty esteticky hranice, takze ja bych klidne Lucasovi odpustil trochu horsi napisy, hlavne kdyz budou ok ostatni parametry. Vim, ze napisy na novym kole budu sledovat tak prvni tejden a pak uz budu vedet jen jakou ma barvu ;-)

                      0 0
                      • hydrant  

                        on ten Lucas in natura nevypadá špatně, fotka na netu často není věrná, skutečnost vypadá jinak

                        0 0
    • zirecek  

      Doporucuju CUBE, spickovy ramovy set i hlavou a sedlovkou okolo 8k. Normalne na tom zavodi.

      0 0
    • quassar  

      A shanis vylozene samotnej ram, nebo si chces postavit cely kolo??? Co treba tyhle krasavce www.canyon.com/rennraeder/ je imho vic nez dobra… a snad to sem zacina dovazet bikeexpert… muj favorit je RoadLite Pro. A ted koukam ze prodavaj i samotny ramy dokonce…

      0 0
      • error  

        vypadají víc než dobře a cena je skutečně příznivá jenom aby to dovozce nezkazil nějakou svojí zvláštní přirážkou, není problém si pro to zajet ven ale ne každý tu možnost má, to ale nic nemění na faktu, že vypadají opravdu dobře

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.