pořad o adrenalinových sportech=DH nejnebezpečnější

28 nepřečtených
  • Mox

    Neviděl někdo pořad o adrenalinových sportech (prý ho dávali v neděli na nově)? Nenahrával to někdo? Výsledek prý byl že kdo jezdí freeride a DH je největší sebevrah a vůbec si neváží života.

    0 0
    •  

      to muzou rict jenom na černý kronice,u nich je nebezpecny vsechno co se rychle hejbe

      0 0
    • goofy  

      Pokud to nekdo mate, tak bych to chtel taky fakt zkouknout… Proc je zrovna DH nejnebezpecnejshi? By mne zajimalo z jakymi jinymi sporty srovnavali…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Uz jsem o tom slysel a dost me to pobavilo. A to treba tvrdi lidi co kouri, chodi pres prechod, jezdi autem, mozna i nejakej ten novacup po silnici… tomu rikam hazard :)

      0 0
      • Martin  

        No, já si na to speciálně počkal. Z pořadu vyplynulo, že prvosjezd Gangy byl oproti ježdění na kole takový slabý čajíček. Takže se vracím z5 do kajaku a zocelen bikingem se přestávám bát:-)))

        0 0
    • admxx  

      Hruza!…nedivej se na novu a je to…fakt nevim jestli se u jejich zprav mam smat nebo brecet!!!! Ze vseho delaji zbytecne drama a prispevky maji k objektivite hodne daleko. Jednou sem zahledl reportaz na tema: Tramvaje jezdi vic jak 50km/h…a vzrusovali se tam nad tim tak 5 minut a rozezlene duchodkyne vykrikovaly ze to je jako v letadle!!!! takze FR je slaby…jezdete tramvaji:-))))

      0 0
      • blue  

        jenze ona to s tema tramvajema bohuzel je casto pravda… jak je ta reportaz zpracovana, to je ale zas jina otazka

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz jsem jeste vyuzival MHD, tak moje trasa do centra trvala obvykle a podle jizdniho radu 25 minut… no a kdyz jsem se poslednim busem vracel zpatky dalo se to i za 7 minut… me se to libilo, ale ja nejsem normalni :)

          0 0
          • goofy  

            Jo jo. To mi pripomina nocni rozvozy po Brne… To se clovek najednou divi, jak rychle to jde zajet, a to eshte s autobusem narvanym k prasknuti. To byva shvanda. Nejlepshi zaver akce… :o)

            0 0
            • Jester  

              Jooo, kdyz ses nepoblinkal uz v hospode, tak v autobuse to bylo zaruceny :-)

              0 0
            • Zdenal^ZUX  

              Nejhorsi je, ze to musim casto absolovovat uplne strizlivej a to se potom fakt bojim :o)

              0 0
              • goofy  

                Taky sem mel tu cest, ale bylo to fklidu… Najlepshi bylo, jak sem jel jednou troshku priuzeny po akcicce uplne vepredu… Sem nasednul do autobusu, mrknu a byl sem na kolejich… :o) To sem troshku nechapal, ale kamoshi mne pak ujishtovali, ze to fakt teleport nebyl… :o)

                0 0
      •  

        muhehe mam mesicni jizdenku, to budu asi sakra zavislak co ? Podte udelame HCMHD riders team

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Budem jezdit vzadu? Tam co to nejvic houpe. Nebo vpredu? Nebojacne hledet smrti do oci.

          0 0
    • Radek Broz  

      Fakt to nikdo nema grabnuty? Poskytl bych misto na serveru a modlil se, at me Standa Motl nevypatra;-) Videl jsem na to nekde upoutavku a jak znam novu, mohla to byt legrace.

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.