po Amuletu 11,1 se jen zaprasilo...

27 nepřečtených
  • pegal

    takze kdyby jste nekdo chtel tak uz mate smulu… Za ty prachy super kolo, super vybava, super vaha.

    0 0
    • Vymi  

      kde nic tu nic… proste zahada!!!! :-)))))))

      0 0
    • McBlacky  

      tu váhu dělaly dost FF :)

      0 0
      • dada  

        co je to FF????????

        0 0
        • RomanH  

          Plaste Flyweight 330g

          0 0
        • MartinXC  

          … někdy krycí jméno Fast Fred od Schwalbe (340g).

          0 0
          • RomanH  

            Jojo, presne, ale Amuletaci tam standartne davaji FlyWeight nebo Kendy Kozmik Lite.

            BTW To jsem ani netusil, ze ted FastFred je tak lehkej.

            0 0
            • cabbage  

              ja strasne lehkej, ani bys neveril jak je lehky ho proriznout.....

              0 0
      • wbiker  

        Přidej 400g a máš tam obyč pláště. A kolo za „dvacet“ s 11,5 kg, to je paráda, ne?

        0 0
    • slayer  

      A? koukám jak koukám tak na něm nic tak suprovýho nevidím. :)

      0 0
      • Vymi  

        jo a si myslim ze se to kolecko povedlo… kdybych pockal mohl jsem ho mit taky ale neni nad skladacku… :-)))

        0 0
    • pegal  

      Bavil jsem se s jednim prodejcem a ten mi rekl ze ty kola byly hned pryc. Timto zpusobem chtel amulet proniknout na trh (myslim jako se dostat do podvedomi zavodniku), ze udelal takovato kola (11,1 – 9,9 – 9,5) a nechtel cenu nejak prestrelit a tak je dal pod cenou, ale ze pristi rok bude stat tak 28 000,– (11,1)

      0 0
      • Lišák  

        Před takovými 6–7 roky byl Amulet na trhu s dost dobrýma kolama, proč pak dělali několik let supermarketovky je mě záhadou. Teď se musí znovu dostávat na trh…

        0 0
      • architekt  

        no nevim… pred tydnem jsem jeste jedno v brne videl (rk cyklos kdyby nekdo chtel, ale nevim jestli tam jeste je ;)

        0 0
    • obuch  

      no dlouho sem o tom kole uvazoval, ale taky sem slysel, ze s tou vidli je nemozny postavit tak lehky kolo…ta vaha mi prijde trochu podezrela, ale i kdyby to nemelo 11,1 kilo, tak to spatnej stroj nebude.

      0 0
      • Daník  

        marketingová finta-19" bez pedálů (+0,5kg),normální pláště (+0,5kg), rohy (+200g) atd. Navíc v posledním Velu u 9,9 navážili 10,5. Sumasumárum normální váha přes 12kg.

        0 0
        • McBlacky  

          to je přesný…

          0 0
        • pegal  

          Kdyz pujdeme do dusledku tak to plati asi u kazdeho kola..

          0 0
          • McBlacky  

            to ne, někde napíšou že bez pedálů, jinde vážej komplet a nekecaj. Nejvíc se lže u samostatnejch rámů :)

            0 0
          • Martyss  

            Třeba u mého Kinetica ta váha celkem odpovídala. Podle katalogu měl vážit 13,7 kg a já s výbavou(cyklo­komp, košíky, podsedlovka, duše, multiklíč, peníze, montpáky) navážil 14,5 kg.

            0 0
            • enjoy  

              jo author pry nekeca a dokonce uvede spis vic nez min:-)

              0 0
    • Pá-dlista1  

      V Liberci ve Widebiku maji jeste tri. Vcera jsem tam byl.

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.