• Darius

    resim problem: potrebuju nove brzdove desky a nejradsi bych k nim nove i to kovove perko… problem je, ze perko je zrejme jen u orig. Avid desek a ty jsem dneska videl jen u Sterby za lidovych 890,– :-(, jinak BBB, Koolstop dodavaji jen samotne desticky, jeste mam informaci ze snad Jagwire dava k deskam i perko, ale podle MTBR zase moc nebrzdi, tak nevim otazka1: lze sehant samotne perko? pripadne s jakymi brzdicimi deskami se dodava? otazka2: jake jsou BBB? v historii jsem neco malo nasel, zajimaji me pripadne nove zkusenosti

    0 0
    • Meesha  

      zkus Fastopy nebo Goldfreny – pruzinky davaj.

      BBB – vsude v Praze mi je doborucovali (jine pomalu nikde nemaj) Prej si je sjezdari vychvalujou a vozi je prej i DH repre. No, ja je mel asi pred rokem a nestaly vubec za nic!

      0 0
      • Darius  

        ted sem na ne mrknul… Fastop-organika Goldfren-sintr, teoreticky rozdil celkem zasadni, jaka je praxe?

        0 0
        • Meesha  

          Taky sem se rozmejslel – ty Goldfreny sou prej dobry. Ted sem je ale nesehnal, tak sem podruhy poridil Fastopy a spokojenost.

          0 0
          • Darius  

            dobra dik, pruzinka je psana jen u Fastopu, takze je to jasny… muzes jeste porovnat s orig. Avidem? zatim jsem mel nahradni koolstopy a brzdi paradne BTW: fastop asi jen pres cykloprofi, v Praze asi nikde… nebo se pletu?

            0 0
            • goofy  

              Ja myslim, ze je vpohode sezenesh… V Brne vim o 3 obchodech, kde je maji, a to tady moc neznam… Hledej veci od A2Z…

              0 0
            • Meesha  

              v Praze Programcycle. Maj tam i ty Goldfreny, ale kdyz sem tam byl, tak je na hayesy nemely. Porovnat s Avidem nemuzu.

              Este k tem BBB – JMT je daval taky myslim na mechanicky Avidy a tusim, ze je upek, ale jak brzdej by ses musel zeptat jeho.

              0 0
              • JMT  

                hovno upek.....brzdej pekne, akorat po jednom sjezdu zacaly novy desky smrdet, od ty doby v poho…

                0 0
                • cabbage  

                  a prebarvily se kotouce.....:)

                  0 0
                  • JMT  

                    lehounce, od ty doby neprosto v pohode, nestalo se mi to poprvy, to mi delaj skoro kazdy novy desky…

                    0 0
          • Jurij  

            Goldfreny jsem kupoval minuly rok primo ve fabrice cena lidova 200 Kc/par na Magura Louisa. Maji, ale zcela zasadni problem vubec nebrzdi. Uz nikdy.

            0 0
      • Radek Broz  

        Jestlipak ti je nedoporucovali z toho duvodu, ze jiny nemaj?

        0 0
    • JMT  

      jezdim v avidech bud original (letos sla cena dolu a nan netu uz sou asi za 550) nebo bbb (cca 400 korun a pruzinky davaj taky) original brzdi trosku lip a rek bych ze i vic vydrzi…

      0 0
      • Darius  

        tusim ze ofic cena orig. je pod 500,– ale tezko se shani, z koloshopu mi prisla informace ze baleni je bez perka a BBB jsem dneska videl tez bez perka… jdu shanet Fastopy

        0 0
        • JMT  

          divny bbb sem koupil s perkem pred mesicem…

          0 0
        • Meesha  

          ja sem taky ty na Hayesy kupoval s perkem…

          0 0
          • Darius  

            dneska v Bikeranchi, BBB pro mech. Avid bez pera… za 380,– to je Fastop levnejsi i s perem

            0 0
            • JMT  

              jenze pravdepodobnost ze faststop je shit je velmi vysoka.....

              0 0
              • Meesha  

                rozhodne ale brzdi lip nez BBB

                0 0
              • Darius  

                prinejhorsim budu mit perko za 3 kila a to se vyplati:-)

                0 0
                • JMT  

                  pamatuju casy, kdy sem kupoval desky vod avidu za 860 korun.....

                  0 0
                  • Meesha  

                    jj, nebo treba Hayesy a Fibraxy – taky za 800Kč Ale na takovyhle testovani jestli to bude brzdit o tolik lip nez desky za 400Kč nemam moc nervy :-)

                    0 0
                  • Darius  

                    hned nahore pisu, ze Sterba je ma stale za 890! pritom soucasna dop. MOC je kolem 500… asi je to relikt z dob, kdyz jeste byla dovozcem komersia

                    0 0
              • marapara  

                Fastop není shit. Jezdím je od ledna i s pérky. Cena 400, brzdí výborně, ale dlouho se zajížní. Já jsem je musel zajíždět snad 300 km, než začaly berdit na 100 %. Jinak v kombinaci s pákama Avid SD5 s kolečkem je to výborná volba. Pravda je, že cena originálních destiček šla letos na 500, takže je otázka, jestli má cenu kupovat fastopy. Ještě jem jezdil BBB (bez pérek), ty brzdily ještě o chlup lepší než fastop a o chlup horší než originál avid. Kamarád má jagwire, ale ty jsou hodně drahé, prý okolo 900 a ty brzdí prý ještě lepší než originální destičky.

                0 0
    • RomanH  

      Originalni Avid – dovozce Cyklo Zitny je ma na netu za 480 Kc. Brzdi vyborne, piskaji jen za vysokeho prehrati a po namoceni, zato ale docela pronikave

      Faststop – brzdi slusne, jen nemaji tak ostry konec. Vcetne perka stoji okolo 300 Kc. Piskaji i pri mensim zahrati, ale na tak nahlas

      Kdyz staly original Avidy pres 800 Kc, zkusil jsem ze zvedavosti ty Fastopy. Urcite nebrzdi o polovinu hure. Nejsou sice tak ostre, jak Avid, ale i tak je to v pohode. Ted uz je to celkem jedno, ber ty, ktere sezenes.

      0 0
      • Darius  

        dle vyjadreni Zitneho desticky vyprodany :-(, takze asi risknu ty Fastopy

        0 0
        • HonzaV  

          Co se stal Zitny dovozcem Avid, tak ty desticky jeste nemel. Tak nechapu jak muzou byt vyprodany. Spis je nikdy neobjednal. Mozna by je mohl sehnat Tinktink, taky bych 2 pary vzal. Jinak s Fastopama se da zit.

          0 0
          • RomanH  

            Hmmm, tak me je Zitny na SportLifu v listopadu sliboval na leden – pry az se s Avidem trochu rozkoukaji. Nemate pocit, ze vsichni nasi dovozci na nejakou podporu nahradnich dilu kaslou ? Clovek obcas nadava na Bartonicka, ale zacinam mit pocit, ze je jeste jede z tech lepsich.

            0 0
            • RomanH  

              oprava : mne je sliboval

              0 0
              • Darius  

                ad dovozci skoda mluvit,letos jsem si uzil… jeste bych chtel zminit, ze hodne dobre brzdi koolstopy (cervene desticky), ale jsou bez perka… resenim by mohlo byt koupit perko z cykloprofi a koolstopy kdekoli

                0 0
                • lubosx  

                  Ja jsem desticky jeste nemenil,mam hope mini.To stare perko se neda pouzit?

                  0 0
          • o.ndra3  

            Já jsem koupil u Žitnýho dva páry asi před měsícem. Takže je určitě letos měl.

            0 0
          • TinkTink  

            Original desky tady bohuzel nemame…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.