• orca

    zde je odkaz http://www.koteam.net/…/10hod05.htm Mám dotaz jedete někdo ? a nebo jste už někdo účastníkem minulých ročníků ?? Co mě čeká ?? Předem děkuji za odpovědi…

    0 0
    • prema  

      nejedu sice toto, ale co takhle zkusit http://www.24hours-mtb.com/

      0 0
      • orca  

        žel to je pro mě jednak daleko . Ale v prvé řadě na tohle už fakt nemám to přiznám…teda myslím sám…a do páru nikoho nemám :-( Ale možná někdy příště… zatím testnu tohle a pak se uvidí

        0 0
        • PEP/\N  

          ja byl dnes na ceste 4,5 hod v kopcovitym terenu a mam toho fakt dost. Nechapu jak tohle nekdo muze zmaknout…jak psychicky, tak fyzicky

          0 0
          • prema  

            no to ja taky nevim, ale asi to uvidim osobne.. protoze mam startovni cislo 1 :)). tak uvidime, bude to sice megamaso, ale uz se na to tesim. a jak to vidim, tak z bike fora tam bude docela dost lidi. myslim, ze je to hlavne otazka psychiky, hlavne kdyz se zacne stmivat. fyzicky by to melo byt v pohode, hlavne to nenapalit :). no, uvidime.

            0 0
    • orca  

      Opravdu nikdo nejedete ??

      0 0
      • MARIN  

        Uvazuju o tom jako o testu na 24h. Prihlaseni ale necham az podle pocasi :) a taky jestli nekoho premluvim aspon jako doprovod.

        0 0
        • orca  

          jsi jako ja, vis kolik mi to dalo prace premluvit maminu aby mi delala manazerku ? No prihlasil jsem se ale byt pocasi jako minulej rok podle fotek , tak bych asi nejel…

          0 0
          • Jistič  

            Nechci prodit, ale nikdo kdo si říká Orca se nám na Desetihodonovku nepřihlásil. Jinak loňský počasí byl opravdu humáč. Dosala zabrat hlavně technika. Několikery špalky řetěz a tak. Letos je objednaný lepší počasí. Ale znáš to. Když si vzpomene, tak nic nenaděláš.

            0 0
            • orca  

              OK…chi chi fšak pod nickem jsem se nepřihlašoval a co iniciály D.J. už je to lepší ?? a já jsem upozornil na stránkách na technickej časující zádrhel (to jen pro pořádek…) To jsou tam tak divoké sjezdy ?? že špalky šly tak prač ? nebo nadsázka ??

              0 0
              • Jistič  

                Sjezdy nejsou tak hrozný, ale z 10 hodin 9 lilo. A to bylo z bahýnka, který se udělalo dost slušný brusivo. Za normálního počasí je vše v klidu.

                0 0
                • orca  

                  Pečlivě jsem prozkoumal obrázky a viděl jsem že to bylo fakt hustý na psychiku…A jinak stačí peníze až na místě ? Kdyby mělo takghle lejt nevím nevím…ale asi ano..jen nevím jak by to kousla manažérka :)))

                  0 0
                  • MARIN  

                    Tak to by me taky zajimalo jestli penize staci az na miste (jsem totiz srab a pokud by melo prset 10h v tom jezdit nechci :)

                    0 0
                • orca  

                  Kolik je prihlasenych ? abych se vytratil v davu „komparsistu“… Je treba sebou nejaka vychytavka , neco co jste vypozorovali ? diky za tip.. neboj budu uzavirat peleton…:-))

                  0 0
                  • Jistič  

                    Jsme typická masovka. Tak počítám stejně lidí jako vloni a předloni. A nějaký vychytávky ? Prostě vydržet těch 10 hodin. Předloni bylo neuvěřitelný vedro, asi jako v sobotu na Kr.Šumavy. A vloni zase lilo. Těžko dělat nějaké závěry. Prostě vydržet.

                    0 0
                    • orca  

                      Doma jsem dal instrukce jak se chova servismen a domestik tak doufam ze bude oporou :-)) a pokud ne tak neuspech mam na koho svest :-)) (neuspech je vzdat) Takze jsem radne nadrzen…a pripraven neskazit zadnou srandu :-))

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.