• fousac

    Telefonování (basem pro dva hlasy v jedi(nec)nem podani..)

    1: „Haló haló“ 2: „Co se stalo?“ 1: „Kolo se mi polámalo“ 2: „Jaké kolo?“ 1: „Favoritka, přeletěl jsem přes řídítka“ 2: „Co jste dělal?“ 1: „Blbnul jsem, do příkopu zahnul jsem“ 2: „Proč jste zahnul?“ 1: „Pršelo a kolo mi ujelo“ 2: „Kolik mrtvých?“ 1: „Všichni živí, zastavil jsem o kopřivy“ 2: „A co chcete?“ 1: „Vlastně nic, jenom jsem vám to chtěl říct“

    (Copyright J.Nohavica)

    P.S. dnesni „garden party“ dopadla uspesne.. vsichni byli na sracky a nikdo si nic nepamatuje.. ;)))

    0 0
    • Dumbo  

      nechapem… ale Nohavicu mam rad… :-)

      0 0
    • JohnLee  

      :D

      0 0
    • gadzo  

      Ja ja, taky jsem byl včera kalit, ale protože jsem starší člověk, taxem se zvrátil už o půl 1. Nicméně i tak jsem byl vypranej jak holina. Tož vzhůru do střízlivění.

      0 0
    • speedy gonzales  

      kdyz poezie tak nemuzu nepridat moji oblibenou, kterazto je puvodem z www.hhsmichov.d2.cz (doufam ze me nepostihnou za nedovolene zneuziti):

      Kadlik HÁDKA NAD SYTÝM BATOLETEM Už si nikdy neschovám dítě v dílně u tebe dy? se ten náš Pepíček dostal málem do nebe

      Co tak koukáš kriple – sežral tvoje niple

      Copaks mu to vštípila chudáčkovi za zvyky jak já teďkonc zapletu svoje nový Mavicy?

      Dy? byly z nerezu – zadnicí zas vylezú

      A tak se den po dnu musím rýpat v hovnu.

      0 0
      • dhmiki  

        huste jak cip,nohavica je typ aj tadyta byla husta

        0 0
      • rb  

        hezké :o)

        0 0
      • mike!1  

        pěkně, pěkně. to by se mi na tu maturu teď učilo mnohem lépe než Wolker a spol:-))

        0 0
        • PEP/\N  

          A ty uz se ucis na maturu? Tak to jsem asi trochu pozadu, mam jen 10otazek z matiky, pak asi 2 z cestiny. no, zbyva mi este mesic, ¨maturuju pozde, ale stejne…Mimochodem nedavno u nas na skole byla navsteva zacinajicich basniku. Byl tam jeden kluk a ten mel hodne dobry verse, ale bohuzel si nic nepamatuju a napsany je nemam:) Takze nevim proc to sem vubec pisu:o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.