Tour du Mont Blanc (F) - jel jste to někdo?

56 nepřečtených
  • JIRA

    My se chystáme letos v srpnu (12. – 21.8.2005). Mapy a podrobný itineráře mám ale ocením každou radu. Nejvíc asi ohledně sjízdnosti a ubytování. Trasa je celkem jasná (7 etap, 260 km, převýšení 9600 m) Zatím jsme čtyři (já, BLUE, X a Y) ale ideální a ekonomicky na pronájem mikrobusu únosný je počet osob 9. Původní varintu „natěžko“ jsem vzhledem k ceně chat zavrhl a jet dvěma auty taky. Takže kdyby se někomu z Vás chtělo zkusit něco „dobrodružného“ – napište mail na jirova_schranka@centrum.cz a já Vás budu informovat aby to nezavázelo tady. Nejdéle do konce května.

    …a příští rok FREERIDE MARATHON (CH)! :)

    0 0
    • JIRA  

      Jsem zapomněl na odkaz:

      http://www.mtb-sauerland.gmxhome.de/…c/image3.gif

      0 0
    • blue  

      vazne nikdo nechcete? bude to super! ;-)

      0 0
      • kankrlicek  

        Kdyby to tak bylo o týden později – už teď bych začal dělat předběžnou domácí přípravu :)

        0 0
        • JIRA  

          No v tomhle termínu máme vyzkouseny pocasi a taky jsme se od neceho museli odrazit

          0 0
    • Jogador  

      Tou dobou na něj máme vplánu vylíst:)

      0 0
    • jecnak  

      A to ja bych se pridal – viz. mail.

      0 0
    • JIRA  

      Freeride – kdyby si to někdo chtěl projet ;) http://www.bike-explorer.ch/…profil_l.jpg

      0 0
    • JIRA  

      Jelikož účast zrušil BLUE, tak jsou volná 3 místa a pořád platí vše výše uvedené. Jakékoliv info zašlu.

      0 0
      • JIRA  

        Platí vse uvedene drive a termin odjezdu se blizi! :)

        0 0
    • JIRA  

      http://www.cryzyy.net/…dumontblanc/

      Tak takhle tedy bylo. :)

      0 0
      • kungpao  

        Nádhera. Zamačkávam slzu do oka a vraciam sa do práce…

        0 0
        • JIRA  

          Ta možnost jet tady byla pro každého. Nakonec jsme museli druhé auto „vytěžovat“ horolezcema. :)

          0 0
      • default  

        Vypada to jako povedena akce. Jak jste to delali s dopravou na miste? Kazdy den ridil auto nekdo jiny?

        0 0
        • JIRA  

          Přesně tak. Bylo nás pět a přesunů stejně a tak se z prvního kopce vždycky někdo vracel. Fakt nechápu, že to někdo objel za 2 dny. :)

          0 0
          • default  

            No, kdyz koukam na ten profil trasy, je to mazec i za 5 dnu… ;-)

            0 0
            • JIRA  

              Podle mne pokud člověk zná trasu a ví co ho čeká a neprší a nesněží a má zajištěný nocleh a … tak se to dá za 4 ale nebude to o radosti. Za 3 už to bude hodně bolet a za 2 už se rozhodně nedá mluvit o výletu. :)

              0 0
      • Jogador  

        V jakym kempu jste spaly?

        0 0
        • JIRA  

          Možná to z fotek není vidět ale jsme kluci :)…a tedy jsme spali každý den v jiným kempu, jednou v bivaku, jednou nechtěně skoro v bivaku (chytla nás bouřka ve 2400 mnm) a dvakrát v gitu.

          0 0
      • Andrzej  

        tak to je silene, zacina mne mrzet, ze jsem letos nebyl v alpach na kole

        0 0
        • JIRA  

          Mě zase štve, že už jsem zpátky. I když to nošení kola není někdy zrovna nejlepší způsob cestování. :) Jeden z „teamu“ prohlásil, že kolo rozebere a už nikdy nesloží. ;) Snad to ale neudělá…

          0 0
          • blue  

            mam pocit, ze kdyby byl s nama v dolomitech, tak ho rovnou proda :-)

            0 0
            • JIRA  

              Nechci soutěžit o „silnější“ zážitek ale 700 výškových metrů v jednom dni jsem kolo zatím nikde jinde nést(/tlačit) nemusel. :)

              0 0
              • blue  

                v celym jednom dni? :-)))

                0 0
                • JIRA  

                  …zůstanu stejně subjektivní jako Ty, když provádíš srovnání Cortiny a Morzine. :)

                  0 0
          • frof  

            To musela byt skvela akce .Pekne fotky.Taky me mrzi,ze jsme zpet z ALP.Byli jsme na Zell AM See a okoli.To noseni tam k tomu neodmyslitelne pa­tri.

            0 0
      • Manas  

        Nadherny fotky… jsem ted nemocnej tak aspon cestuju takhle :-) Diky.

        0 0
      • JIRA  

        …a ještě „tisková zpráva“ :) http://www.cryzyy.net/2005/tmb.htm

        0 0
        • senožrout  

          Ahoj, s chutí jsem si přečetl váš cestopis a prohlédl fotky. Paráda!!!. Tak nějak si představuju „zpracovanou výpravu“. „Svou“ partičku lákám na tenhle podnik už nějakou dobu. Tak snad mi vaše výprava poslouží i jako „páčidlo“ :-). V tom vašem cestopise mne zaujaly ty satelitní mapky, do kterých jste vkreslovali trasu. Prosím tě díval jsem se na weby tam napsané, je tam několik fotek od jinud shora a ne ten panorámatický pohled, jaký jste v těch mapkách použili. Poraď, jak se dá k takovým mapkám dostat. Nemám praxi, možná jsem blbě hledal, možná je pes zakopaný jinde :-). Dík!

          0 0
          • JIRA  

            No bohužel jsem to netvořil já ale nic jiného než earth.google.com použito není.

            BTW: pokud Tě to bude inspirovat, tak jsem rád. Pokud to dáš na pevným kole – máš můj obdiv. ;)

            0 0
          • senožrout  

            Jo, už na to taky koukám…

            0 0
    • Spajky  

      Toje nadhera, ty krasne uzke horske chodnicky, zatim jsem jezdil jen v CR, asi budu muset nekam vyrazit. Alpy jsou na kole mym snem uz dlouho, tak napresrok se snad k nejake skupine pripojim ;o)

      0 0
    • Troll  

      No zrovna jsem na Tour du Mont Blanc koukal, ze by to byl pekny cil na dovolenou pristi rok. Ale tohle je zjevne dalsi level.:-) Kde jsi cerpal informace? Kudy presne vede trasa, nemas tracklogy z GPS? Kdyz to srovnas s alpentour.at, jak to vychazi co do obtiznosti (at technicky nebo fyzicka narocnost)?

      0 0
      • Troll  

        Teda, objevil jsem to jako trek pesky a ted to tu najdu i na kole. Frajerina by byla dat to v jednom roce pesky i na kole.:-)

        0 0
      • JIRA  

        Informace jsem hledal od roku 2002, kdy jsem myslel, ze tam pojedeme. Moc toho na netu neni a prekvapilo mne, ze ani Francouzi mi na jejich bikeforu tvrdili(velover­t.fr), ze se to jet neda. :) Pak jsem si dopisoval s nejakyma lidma z Anglie. Nakonec jsem mel asi 5 popisu ale problem byl v tom, ze treba vsechny ani nevedly stejnym smerem. Nektere byly proti smeru hodinovych rucicek a jine po smwru . Tak jsem to odhadl podle map. Kdyz to jednou pojedes na kole, tak si myslim, e uz to nikdy nebudes chtit jit pesky. Kdyz to jako prvn pujdes pesky, celou dobu si budes rikat jak by bylo super mit tam kolo. :) Pristi rok, kdyz to vyjde tak bych to rad jel znova ale spis nejak dam dohromady ten freeride-x co jsem tu uz daval odkaz. Musim taky pockat az se vsichni vzpamatujou z letoska. ;)

        0 0
      • JIRA  

        …no a pokud můžu srovnávat, tak Alpentour mi přijde jako vyjížďka pro rodiny s dětmi. :) Teda pokud poslední 3 etapy u Dachsteinu nejsou nějaký brutus, protože ty jsme nedojeli – začalo sněžit.

        0 0
    • lenochod  

      A co já? Já bych mohl taky? Jsem už jednou jel :o)) a podruhý bych to chtěl taky.

      0 0
      • blue  

        jen kdyz nebudes chrapat na celej kemp :-)))

        0 0
      • JIRA  

        Ta možnost tu byla ale rozhodl jsi se jí nevyužít. :) Tak třeba v sobotu na B800!

        0 0
        • lenochod  

          to jako že tuhle sobotu se jdou B800 ?

          0 0
        • lenochod  

          měli jsme doma malý mimíno :o) a furt nedodělanej barák :o((( Mimínko povyrostlo a barák musim doplácat do konce listopadu. Příští rok je volnej :o)))) Jo a taky jsem neměl nic najeto. Pracně schazuju kila nabraný po porodu. Bylo jich necelejch 20 :o((((( Ufíky uf. Musim se hodit do parády nebo druhý už nepřežiju :o) A to by byla věčná škoda.

          0 0
    • ceo  

      Dovolím si obnovu tohoto starého vlákna. Linky jsou už nefunční. Letos to chceme jet. Navnadilo nás http://youtu.be/z_JupfzlWSc

      Nemáte někdo GPX? Mapy tras? Tipy na ubytování? Díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse