vibrujici/vlnici se VERSUS 2004 :-(

6 nepřečtených
  • delfajz

    Mam takovy neprijemny problem se svym kolem: Pri jizde bez drzeni (a nebo se drzet jen jednou rukou) se pri vyssich rychlostech (nad 28km/h) zacne vlnit od predni vidle a je to na spadnuti:-( Zkratka cele kolo se brutalne rozvybruje.

    NA zacatku roku jsem si poridit lonsky model Author VERSUS 2004. Pri jezdeni v zime (na snehu a naledi:) a pri kratkych vyjizdkach jsem nezkusil jezdit bez drzeni riditek, takze mi prislo kolo hodne super. A super je i na dale. Dobre se mi na nem jezdi, AZ NA ten jiz zminovany problem, ktery jsem objevil postupem casu, kdy s postupne zlepsujicim se pocasi, kondici, atd.. se clovek vydava na delsi vyjizdky, kde je dobre ulevit zadum treb chvilkovou jizdou bez drzeni. Upozornuji, ze se to deje i na uplne hladounkem asfaltu a at slapete ci ne. V servisu jen nad tim zakroutili hlavou (akorat jsem to tam dal na garancku po 600km). Zkusili dotahnout vse mozne (ikdyz to si delam neustale sam take).

    Mate nekdo podobne zkusenosti ci aspon rady jak to resit? Pripadne jestli by se dala uplatnit reklamace, atd…

    vsem mockrat diky d

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.