• malinkej.dablik

    jaky mate nazor na novou sadu 0,X?

    0 0
    • raceface  

      Asi myslíš X.O, což? No je to kult, až na komponenty Paul tu nic lepšího nebylo a novej Trigger X.0 to jen dokazuje… O šaltru ani nemluvim… Jen ta palba za to…

      0 0
    • Tomcat  

      Nádhera, dokonalej komponet. Jen cenna je trochu větší

      0 0
    • jakub  

      nadherna, rekl bych ale ze je to sada uz budto pro vopravdicky tavodniky ((((-: nebo pro snobace… kua nejsem ani jedno ..... skoda

      0 0
    • Daf  

      X.O je nadhera, ale prijde mi to spis jako takovy ulet. Krasnej sperk, ale asi nejhorsi moznej pomer vykon cena :( Saltr XTR je o polovinu levnejsi.

      0 0
      • swiss  

        Největší úchylárna bude jestli tam daj to karbonový ramínko… To si rovnou můžeš koupit sadu náhradních. XTR forever!!!

        0 0
        • hanz  

          hopsa hejsa do brandejsa…až spotřebuju veškerý zasoby shitmana hurá do sramu.....pačky už dělaj tak už nemam žádnej důvod zůstavat u shimana…škoda jen že ho mam na všech kolech, kua.

          0 0
          • jakub  

            jj taky, sedmickova rada mi bude uplne stacit…

            0 0
          • raceface  

            Sram je nejvíc… Já už asi rok rozmejšlim, jestli jít do X.0 nebo do X-9 a stále si nejsem jist. Zatim mám X-7, ale co budu dělat až se mi ten šaltr někde posere, to nevim! Asi se už budu muset rozhodnout…

            0 0
            • kungpao  

              Ja som to vyriešil šalamúnsky… Na fulle mám X.0 do ktorej som sa zamiloval okamžite keď som ju videl a akýkoľvek racionálny názor išiel v tom momente doprdele (naš?astie bez akýchkoľvek MOC prirážok…). Na druhom biku ktorý som dostaval tento rok som nechcel zosta? u obvyklej kombinácii XT+XTR ale podarilo sa mi lacno zohna? skoro nepoužívaný komplex 9,0 SL a teraz som ale hodne , naozaj hodne vysmiaty…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Kamosovi praskla 9.0SL sama od sebe v pulce paralelogramu :( Ale uz na to mela asi vek. X.0 slouzi Sirenne perfektne.

                0 0
                • raceface  

                  No a ona to myslim otestuje v opravdu hard podmínkách, což? Takže X.0 je vlastně takovej dvousetgramovej heavy duty šaltr:-)))

                  0 0
                • kungpao  

                  Pá-dlisto nestraš, teraz budem ma? zlé sny. Na druhej strane na tom biku behám hlavne cestu takže mu dávam min. takých 30–40 tis. km… :-)

                  0 0
        • Tomcat  

          žádnej strach co pozoruju 9.0 a X-9 v ostrým nasazení na DH a FR mašině , tak Shimano by slo dokopru dřív nebo stejně.

          0 0
    • wroum  

      vzhled je super a moznost poridit jenom poskozenej dil taky, ale ta cena za nejdevastovanejsi dil na kole je brutalni. za ty prachy si to koupi jenom blazen.

      0 0
      • raceface  

        No, je hezký, že se šatr dá rozebrat a díly nahradit, to je paráda… Jen jsem je ještě nikde neviděl (ty náhr. díly). Pochybuju, že je Žitňák bude mít…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.