Rock Machine 04 THUNDER vs DEMA 05 RAVEO

5 nepřečtených
  • YoRk

    Zdravim, mam problem rozhodnout se mezi temito dvema koly, jsou priblizne za stejnou cenu, ale nevim co bude pro jezdeni lepsi.

    Rock Machine THUNDER: Rám: Alpine Custom 7005 Superlight Vidlice: RST Capa T4 63 Řazení: SH Alivio Měnič: SH Deore/Acera Převodník: Truvativ Iso Flow Brzdy: RM alloy V-brake Ráfky: Alex DM-18 double wall, 32H Pláš?: Kenda K-898 1,95

    DEMA RAVEO: rám • Hliník 7005 vidlice • RST-CAPA T5 přehazovačka • Shimano ACERA – RDM340 přesmykač • Shimano ACERA – FDM330 řadící páčky • Shimano STEF35 brzdové páčky • Shimano STEF35 brzdy • Shimano BRM420 převodník • Shimano ACERA – FCM340 predný náboj • Shimano DEORE – HBM475 zadný náboj • Shimano HRM60 kazeta • Shimano ALIVIO – CSHG50 pastorek • středové složení • Shimano BB-UN25 řetěz • KMC Z72 řidítka • hliníkové představec • ZOOM – hliníkový hlavové složení • VP – semi-integrované rohy • hliníkové ergonomické sedlo • Velo sedlovka • ZOOM – hliníková ráfky • Remerx Dragon 719 plášte • Rubena pedále • VP hliníkové velikost • M17,5 / 19,5 / 21,5" rychlostí • 24

    co si myslite Vy a jake mate s temito koly ci komponenty zkusenosti? diky

    0 0
    • pitris  

      Der to Rock Machine, je hezčí a lepčí!

      0 0
    • McBlacky  

      rock machine… ale obojí je to takovej entry model do světa mimo asfalt :)

      0 0
    • Katastrofik  

      Cau, ted jsem si zhodou nahod koupil Rock Machine Thunder, taky model 04 a reknu ti, ze je to bomba! Tu Demu jsem videl a rock machine mi prijde mnohem hezci a ma taky lepsi vybavu…

      0 0
    • Belial  

      přítelkyně má už rok thundra a v pohodě. Není to na žádné extrémy, ale uspokojí. A navíc je pěkný.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.