• pary

    Cus, tak co, kdo z vas tam jede? Uz se moooc tesim, jenom ta predpoved pocasi by mohla byt lepsi

    0 0
    • pegal  

      Snad bych se tam mel objevit.

      0 0
    • Wiktor  

      Urcite jedeme… No, prihlaseny jsme… Ale po skodabiku nas vsechny nejak divne skrabe v krku, tak jen doufame, ze se to do ty soboty spravi… Predpoved na pytel, jako obvykle… I vloni hlasili dest a zimu, nakonec bylo polojasno a 15 – 20 stupnu, dle nadmorske vysky… ;-) Takze si drzme palce, at se meteorologove opet spletou… :-)

      Mozna budeme mit i jedno volny misto v aute, odjezd v 7:00 z Plzne, pres Nepomuk, Horazdovice a Strakonice…

      0 0
      • jose  

        Hoši,moc vám závidím,hned bych jel zas celou anlen serii,jenomže jsem už v Brně,tak se maximálně dostanu na tri vrchy a budějky…uží te si to..!

        0 0
      • pary  

        tak to vypada ze nas zitra ceka luxusni bahynko, jeste k tomu nahore asi pekne vykosime:-((((((

        0 0
        • Wiktor  

          Bude to marast a co hur, vypada to ze bez nasi ucasti… Nemoc propukla… Dnes v sest padne definitivni rozhodnuti… :-(

          0 0
        • Wiktor  

          Tak jak jste si to uzili…? Ja bohuzel opravdu z Plzne nevyjel, zkosilo to celou rodinu… :-( POcasi prej Vam docela vyslo, co bahno?

          0 0
          • pegal  

            pocasi docela dobry (jen pro ty co dojeli asi tak do 50 mista, pak se spustil dest). Bahna ani moc nebylo, jenom ze zacatku. Ale tan prdelak hned ze zacatku… Hned po startu 7 km do kopce, to bylo maso.

            Dojel jsem na celkove na 21 miste a ve svy kategorii na 12 miste. Takze celkem spokojenost.

            0 0
            • Wiktor  

              Jelo se hned po startu az uplne nahoru k rozhledne na Libin? Zatim to tak vzdy bylo, ale pro letosek byla avizovana nejaka zmena…

              0 0
              • pegal  

                Tak to nevim ja tam jel poprve a jel jsem kratkou a zadnou rozhlednu jsem nezaregistroval. Mozna na ty dlouhy, ty jeli jeste vejs. Na to se musis zeptat kdo to tam zna.

                0 0
              • pary  

                cus, skoda ze ta nemoc nad vama zvitezila, pac to byl moc povedenej zavod, pocasi vyslo akorat, i kdyz posledni skupinka z dlouhy prijela do cile hodne zmrzla, chudaci nemohli ani pit caj jak se klepali…jinak na libin se letos vyjizdelo az na zaver, takze uz jsem byl pekne vystavenej:-((, ze zacatku se stoupalo tak do pulky

                0 0
                • Wiktor  

                  Ani mi nemluv, celou sobotu jsem nestal za nic… Zvlast kdyz mi jeste zavola v poledne dobrak Tom (hlavni poradatel…), jak je v PT krasne, sviti slunicko a jak vsechno klape… ;-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.