Zrazka s opilcom aneb vozite sebou "lekatnicku?"

21 nepřečtených
  • Raydowe

    tak tento prispevok pisem so zositou opuchnutou bradou a perou.

    Kalil som si to do mesta v pekny den, isiel som cestou ktoru uz poznam aj posliepiacky a oproti cigansky parecek obidvaja si to veselo tukaju do mobilu, tak som si dal max odstup co dovoloval chodnik aby sa ma nezlakli ked prehrmim a neskocili tak pod kolesa, no ale chlapek z nicoho nic uplne nelogicky zmenil smer niekam kam ani chodnik neviedol ale vosiel mi priamo do drahy. Jedine co som mohol zmackol brzdy na doraz, okamzita katapultaz let asi 3–5metrov pristatie na brade (bez helmi, akurat som sa ju chystal kupit) To ze je opity som zistil az ked ku mne prehovoril. Nehovorim ze to nebola aj moja chyba, isiel som po chodniku kde chodia ludia trosku rychlejsie ako som mal. Jemu sa absolutne nic nestalo, bike zastal v momente (nenasiel som ani brzdnu stopu), myslim ze som sa ho ani ja za letu nedotkol. Bike je cely, uvolnilo sa len trochu predne koleso, blizsie som ho zatial neskumal… Prave som sa vratil z urazovky.

    A tu sa dostavam k bodu dva, uz dlhsie rozmyslam, ze si do ruksaku hodim aj zakladne lekarske potreby ako obvaz, naplaste a nieco na dezifinkaci, nezaberie to moc a v takomto pripade by mi to bodlo, apson by som sa cely nezakrvavil.:)) Uvazovali ste niekto nad tym? ja myslim ze som sam seba presvedcil ze si to pribalim.:)))

    0 0
    • Meesha  

      Si muzete podat s Lemplem ruce :-)

      0 0
    • o.t.  

      Po takovém zážitku chápu, že jsi se opomněl napřed podívat do historie…

      0 0
    • Gumicuk  

      K tomu bodu cislo jedna… nevim nevim moc bych se tim nechlubil… 1.) nemas co jezdit po chodniku 2.) Kdyz uz tam jedes tak pomalu a se vsi opatrnosti… takze nadavat muzes jenom sobe a ne opilemu cikanovi. Nerikam ze nejezdim po chodniku, porad radsi dostanu od nekoho prez hubu nez abych dostal prez zada od tatrovky a nebo autobusu :-)) Ono jet treba po Evropske ulici v pha bejva nekdy docela fajnovka. Takze po chodniku nekdy jezdim, ale tak abych mohl hnedka zastavit a kdyz tusim nejake potencionalni nebezpeci (dite, pes, apod.) tak preventivne vycvakavam nohu z pedalu. Jinak po precteni prispevku „Vozite sebou lekarnicku“ jsem koupil Betadine a jeste koupim nejake dalsi dulezitosti.

      0 0
      • Raydowe  

        mas uplnu pravdu, ver ze nadavam len sebe, uz len preto, ze 10 metrov pred nim som rozmyslal ci zidem na cestu, mal som uz zleho tusaka ked som videl ze tuka do mobilu. Obycajne si to dam cez cestu,. ale uz si nepametam ci tam bolo akurat auto ze som sa rozhodol obist ho na chodniku. Za svoj cely zivot som podobny karambol nemal, a este ma stve, ze keby sa to stalo za dva tyzdne, tak uz mam nahleve prilbu.

        opsravedlnujem sa za opakovanu otazku, naozaj som nekontrolobal ci je tu uz topic o lekarnicke, ma to napadlo ked som isiel pisat ze sa na to spytam, tot vse, nech vam to sluzi ako vystraha.:))) Aby ste nemuseli chodit divat sa do zrkadla ako sa vam hojia stychy.:)))

        0 0
    • Jogador  

      Se divim, že ti pak natom kole neujel:)

      0 0
    • Volf  

      Nechci tě strašit, ale pokud nekecáš tak jestli jsi někoho sestřelil na chodníku a on bude trochu vychcanej tak mu budeš dosmrti platit. A u cikána to platí dvojnásob. Zajde k doktorovi, bude si stěžovat na nesnesitelnou bolest hlavy nebo zad, poleží si chvíli ve špitále, překoná hranici 7 dnů ,, pracovní ,, neschopnosti a pak budeš teprve čumět.

      0 0
      • Raydowe  

        Vsak som pisal ze som sa ho ani nedotkol.nebolo mu absolutne nic, keby som ho presiel tak som mozno ja na tom lepsie ale mohly byt s toho problemy ako vravis.. Takto som si ustlal ksichtom na betone

        0 0
      • Lance  

        trosku „skifi“ ne? pracovni neschopnost u cikana? neschopnost ano,ale ne pracovni,i kdyz u nich........

        0 0
    • Raydowe  

      By ma zaujimalo ako sa pri takychto situaciach chovaju SPD. to ako zostanes zacvaknuty a tym ze sa prevali bike cez predne si pekne narazis drzku?

      0 0
      • lubos  

        Obvykle vypnu. Ide o reflex vypinania do strany.

        0 0
      • wroum  

        v pripade opravdoveho pruseru se mi uz nekolikrat podarilo „vyrvat“ kufr z pedalu jenom skubou nahoru, bez pohybu paty do strany, ale vetsinou se vycvaknes upne v pohode.

        0 0
    • Beeda  

      vozim jodisol, chvili pali ale pak pohoda. B.

      0 0
    • RUMcajs  

      Mno, tak odjed do Irska jako ja, tady jsem zatim romy nevidel :-}

      P.S. Jsem z Usti nad Labem, tak se nedivte moji radosti.

      0 0
      • Raydowe  

        k tym SPD, vytiahnut nohu by som urcite nestihol to bol zlomok sekundy. Viem co dokaze reflex, ale tu som nestihol ani si dat roku na tvar. padol som uz x krat, ale toto sa mi este nestalo, bolo to maximum necakane, isiel som v max v pohode. A zarazu bac, dva metre predomnou chlap, brzda, beton, zufale vykriky, chaos, krv..:)))).

        bolo to naozaj rychle, ze som s spamatam az na zemy.

        0 0
    • Raydowe  

      preto ma zaujimalo ze ci SPDecka nemaju nejake dimenzovanie ze pri istom tahu sa vytrhnu, lebo vytahovat nohu bokom z SPD by v tomto pripade neslo, to som uz potom nemusel ani brzdit.:))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.