• jecnak

    Jelikoz se na KHS Posazavim chystam, tak by me zajimalo, jestli tam nedo z vas taky jede. Zatim vim ze jedu ja, Blacky, Lempl.

    0 0
    • Jogador  

      Lempl taky, já myslel že jede Škodu. Jinak já a redhotrock jedem.

      0 0
      • fousac  

        prozradim ti sladke tajemstvi.. skodovka je v sobotu a posazavi v nedeli.. ;)

        0 0
        • Jogador  

          No to vim, ale i tak to je divny:)

          0 0
          • Meesha  

            Co je na tom divnyho? Lempl je proste zavodak a ty zavodi o vikendu – dva dny… :-))

            0 0
    • Smazaný účet  

      No já jsem zaplatil startovný, ale pořád chybím v seznamu přihlášených, tak nevim jestli to nakonec pojedu, ale pojedu tam určitě, kdyžtak jim to zaplatim na mistě… :o(

      0 0
      • Jogador  

        A kdy jsi to platil? Já to posílal poštou v Pátek večer a utery večer jsem tam už byl. Pokud máš doklad o zaplacení, tak ho vem s sebou.

        0 0
        • Smazaný účet  

          No 21.4.2005 jsem posílal z účtu na účet… Tak nevim co s tim. Dnesk ajsem jim tam psal, jak se věci jako mají, ale bez odezvy…Asi toho budou mít hodně… :o(

          0 0
    • Meesha  

      Ja jedu. Zaplaceny to nemam, tak se docela bojim odkud budu startovat… no hold budu drzej a nase*u se dopredu.

      0 0
      • lempl  

        ja jedu samozrejme taky:) tu skodovku jedu na 80% pac nemam odvoz- takze ho furt shanim a mozna pojedu vlakem:/

        0 0
    • gilby  

      taky jedu i s brachou a kamosem (voca).

      0 0
      • lempl  

        jedete tu posazavskou nebo skodu? vzali byste me do plzne? dik

        0 0
      • jecnak  

        Je s Petrem se znam, tak doufam, ze se tam potkame.

        0 0
    • Meesha  

      Tak co ste tomu rikali?

      ja sem pekne prositej, ale libilo se mi to. Byl to docela fofr. A pocasi vyslo az moc – uz sem toho slunicka mel plny tretry (a vody taky :-) )

      0 0
      • jecnak  

        No fofr fakt peknej, 11. flek (kdybych znal trat, mohlo to byt lepsi), zariz jsem par lidi z Bikeranche, vyhral jsem Madisona (vsimnete si, ze nepisu „kolo“). No a dal jsem slib, ze jestli ten Madison prezije do prisitho roku, tak to pojedu na nem a zariznu Blackyho :-) – ze by se to splnilo nepredpokladam…

        0 0
        • Meesha  

          wow, dobry! Jak Medison, tak ten 11. flek! Si vyhral v tombole, nebo za umisteni?

          0 0
          • jecnak  

            V tombole, Lempl vyhral nejakou kosili, na Blackyho ten Cube bohuzel nezbyl.

            0 0
            • Meesha  

              eee, to sem tam mel taky zustat! :-) Ale ja v tombole nikdy nic nevyhral (teda snad na tabore fidorku) :-))

              0 0
              • jecnak  

                Ja uz mam z Zeleznych hor tachac – do ty doby taky nic. Kazdopadne to je ale tradice, ze kdyz jedem nekam s Blackym, tak nekdo neco vyhraje.

                0 0
                • Meesha  

                  Kam ze jedete priste? :-)) Malevil?

                  0 0
                  • jecnak  

                    Pristi sobotu bude prejezd Brd – vlakem do Breznice, nasleny presun po silnici do Rozmitalu a pak uz jen lesy az na Zbraslav. Za 14 dni snad Malevil. Urcite XC ve Msene – to si nemuzu nehcat ujit, protoze jestli bude trat stejna jako minuly rok, tak hustotka.

                    0 0
                    • Darkson  

                      a berete i nechrty? když jsem tě dneska viděl…teda spíš neviděl, jak jsi asi projel rychle:)

                      0 0
                      • Darkson  

                        myslim na ty brdy

                        0 0
                        • jecnak  

                          Jo urcite jo, ono je to trochu delsi a rad bych se neuhnal. Kazdopadne to asi bude trochu o prevyseni, protoze se musi nekolikrat vyject nahoru na nejvyssi vrcholky a pak taky do Jincu a zas nahoru atd. Na Hrebenech bych asi jel po trase 1. casti Transbrd.

                          0 0
                        • McBlacky  

                          určitě pojed… hele náš dnešní výkon jo ---45km lehkým terénem a jsem regulérně nasračky, takhle by to nešlo na těch Brdech. Každopádně to bude taková průprava na Malevil

                          0 0
                      • cabbage  

                        ja bych te zaradil mezi chrty:-)

                        0 0
      • Smazaný účet  

        Rozbil jsem si držku a půl závodu jsem držel řidítka jednou rukou… Fakt super zážitek… Brzdil jsem jenom přední, pravá je móóc oteklá… Ale dojel jsem :o))

        0 0
        • jecnak  

          No to ses teda dobrej, ja bych se na to asi vyflak.

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo, to jsem chtěl, a nevim proč jsem si to pak rozmyslel… Pravou jsem si jen tak položil na řidítko a všechny hrboly jsem tu ruku zvedal… Ale jinak je to tam fajn… V jakým čase si to zajel?

            0 0
            • lempl  

              jak ses tam ***** mohl vymrdat? to sem jel bez uhony i ja:) a to nam nekdo rikal ze sme jeli kudlu ve sjezdech, to ale byla jedina pasaz kde sem mel opravdu velky rezervy…no ta kosile je velkej luxus:))))))

              0 0
              • McBlacky  

                no jo nestává se často že byh ti ve sjezdu ujížděl :) hele pádů tam bylo dost, na tak easy race snad až moc…

                0 0
                • lempl  

                  chtel sem jet a dojet… jel sem poho, teren co byl poho ste jeli jak ..... a jak sem rikal louky nemam rad, kamikaze sem to jel pred loni(s arture:) a to bylo husty… sem tam vletel uz asi v 50 a kosil to stylem to zvladnu to zvladnu… a na konec i zvladl:) ale bylo to takovy ze sem mohl zavrit oci a jel bych stejne… ted sem jel pohodu a prece jen sem nechtel „vylepsit“ muj letosni prumer 1 pad na zavod…

                  0 0
              • Smazaný účet  

                No, to mi povídej… A to jsem jel zrovna docela pomalu cca 25km/h, ale jak nás jelo víc vedle sebe, tak jsem najel v zatáčce předním na nějakej kámen, ten se asi odvalil no a podtrhlo mi to přední kolo. No a jak jsem hodil břicho a brzdil jsem rukama před sebou, tak jsem si o nějakej jinej kámen docela domrdal dlaň resp. palec. Teď leduju a doufám, že nebudu muset zítra na chíru…

                0 0
      • fil  

        Já jsem jel svůj druhej a přišlo mi to nějaký krátký. To předbíhání a cpaní se do první lajny je asi normální, ale takovejch nadávek směrem k pořadatelům, kteří se snažili zamezit mísení mezi lajnama, to jsem nečekal…

        0 0
        • jecnak  

          Me to moc normalni neprislo. Hlavne nechapu ty chlapky co jim molo byt tak 40 jak se cpali dopredu a vymlouvyli se jak mali kluci. Fakt to nechapu. Doufam, ze byli diskvalifikovany tak jak to poradatel rikal. Kazdopadne chaos na startu dobrej.

          0 0
          • Meesha  

            Hlavne se to ty prvni lajny nas*ali nejaky dedove v keckach a pod, co ,kdyz se odstartovalo, vubec nebyly schopny se rozject. A i po tom asfaltu se nejelo nejak moc rychle (teda nevim jak ve predu) – to byla dobra proplejtacka!

            0 0
            • cabbage  

              byste to meli moc jednoduchy kdyby vam nikdo neprekazel.:)

              0 0
              • Jogador  

                Jenže tady překáželo až moc lidí, jako vůl jsem si řekl, že nás jede málo a nerval se dopředu, pak jsem celej závod jen předjížděl, mám moc slušnosti, ale příště těm dědkům, co se naperou dopředu a pak hned v prvním kopci slezou a tlačí, čím zastaví všechny něco řeknu, první dva kopce jsem vlastně vedli, protože to někdo před náma ucpal. Ale jinak slušnej závod, možná až moc sluníčka:)

                0 0
    • Dejv  

      zdar,nevíte někdo,jestli už jsou někde na netu výsledky ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.