• Gumicuk

    Nedavno tady byl takovej clanek jednoho majtele Marzocchy MX Comp ETA a mel nejakej problem (tusim ze se zdvihem) a nekdo mu tam psal ze by to mohlo bejt zavineny tim, ze on je lehkej cca 60 Kg A to me celkem vydesilo, protoze ja taky vazim tech sedesat nebo lehoulince nad. Uz jsem byl rozhodnutej pro Marzocchy MX Pro ETA… no a tedka docela vaham… abych toho potom nelitoval. Co myslite jak se veci maj? Jo a omlouvam se ze zase pisu o „M“ je tu o nich hodne clanku, ale nechtel jsem prevracet otazky puvodnich zadavatelu. Dik

    0 0
    • Karaya  

      Ja mam 70 kilo a musel jsem ji nafouknout na 35PSI, jink byla moc mekka, takze bych se toho nebal. Zdvih je ovlivnenej spis vyskou oleje, jak uz tady psali..

      0 0
    • Palo TT  

      Ak si dobre spominam, ten problem bol s MX comp AIR zrejme model 04 a nie s MX comp ETA.

      0 0
      • Karaya  

        Hmm tak ja muj prispevek vyse se tykal MC comp Eta

        0 0
      • Gumicuk  

        Tedka nevim, ale neni nahodou modlel MX Comp Air stejnej jako ta MX Comp ETA? Samozrejme s tim rzdilem ze MX Comp ETA ma samozrejme v jedne noze ETU :-) S tou MX Pro ETA moc nevim protoze jsem doted nezjistil jesti ma jen to SSV a nebo SSVF nebo jak se to pise, vsude pisou neco jineho, dokonce i na strankach Marzocchi a i v jejich ofiko katalogu. tak fakt nevim. Ta MX Pro Rta by mela bejt lepsi pokud by mela to SSVF protoze to ma bejt vice citlive a mensi podnety, takze by to mohlo bejt i vhodnejsi i pro lehciho cloveka. Nevim tohle jen muj teoretickej nazor, praktickej mi bohuzel chyby, takze me prosim nekamenujte. Dik

        0 0
    • Luka  

      Klidek, mam 50kilo a vidli od Marzocchi MX compa a sice by muj bejk mohl mit kolem 10ti kil komplet, ale za tu vidli to stoji!!! Jsem spokojena majitelka a at si rika kdo chce co chce, Marzenky jsou sice tezky, ale ta spolehlivost!!! :)

      0 0
      • gordi  

        Asi ste mysleli na mna :-) mam presne 57kg :-) A ma nenapadlo to s olejom …asi to skontrolujem

        0 0
    •  

      ja myslim ze to nemuze byt problem…jak MXComp nafoukas takovou ji mas…ten rozsah je opravdu veliky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.