• Corbett

    Příští týden předpovídají super počasí. Mám v plánu jak už jsem avizoval se pořádně projet, protože mám volno. Plánuji to na Pondělí, Úterý a Středu. Ve Čtvrtek si dám voraz a v pátek vyrážím na Vysočinu na VeloCAMP. Nechtěl by se někdo zajezdit se mnou? Protože bydlím ve Sluškám, mohli by jsme si třeba dát sraz na Lešné, to je tak asi uprostřed. Na místě by jsme se domluvili co a jak, ale vyděl bych to nas směr Hostýnské vrchy jak jen to půjde – po Drásalovi, proti Drásalovi, nebo úplně mimo.

    Aspoň bych konečně poznal na staré kolena někoho z FORA.
    Dávám to najevo včas, protože k internetu se dostanu v práci a do té půjdu naposledy v pátek a to jen dopoledne, tak aby jsme se mohli když tak domluvit. Čus

    0 0
    • TinkTink  

      Tak z tehle dni mam cas jedine v to pondeli…v utery a ve stredu mam jakesi studijni povinnosti :)

      Na lesne – no…proc ne…v kolik a kolik km planujes?

      Jo a jak moc velkej jsi chrt? :)))…

      0 0
      • Corbett  

        Odvážím se tvrdit, že jsem na tom podobně jako ty. Toto tvrzení můžu podložit časem loňské Valašské 50, kde jsem dojel chviličku po tobě. Ale jinak je to na domluvě, jsme přece lidi a já se nehci na nikoho vytahovat, vlastně ani nemám proč, protože jsem vlastně pořád takový zelenáč a navíc už takový dědek. Domluvili by jsme se někdy dopoledne, v 10:00 nebo v 11:00 to je úplně jedno (já nemám žádné povinnosti, rád se podřídím) a dali by jsme podle toho jak by jsme se cítili – 30,40,50,60 km Co ty na to?

        0 0
        • Medi  

          Ogaři v jakém čase jste ujeli V50? Podle času jsem vypočítal, že pokud chci být kolem 100 musím mít průměrnou 15 km / h. Včera jsem trénoval s kámošem první úsek Vsetín – Cáb ( měli jsme toho plné brýle:)).

          0 0
          • Corbett  

            Já to jel za 4:01, ale abych byl upřímný, tak jsem toho měl plné brejle. Hodně jsem to podcenil, protože jsem si říkal, že když jsem zvládnul Drásala a Beskyd tour tak už mě nemůže nic překvapit a překvapilo. Bral jsem to jako „jen tak nějakou 50tku“ a dojel jsem to s jazykem někde u kolen. Nedovedeš si představit můj výraz v tváři, když už jsem jel do cíle (to byla má představa) a najednou otočka o 180st. a zas kopec jak kráva.

            0 0
            • kovar  

              no jo, ten dojezd do cíle byl obzvléšt hnusný i proto, že to bylo po asfaltu (šotolině) – takové plané nastavování délky MTB tratě.

              0 0
          • LukasX  

            ja sem mel cas 4:14, takze jeste horsi. S tim pocitem podceneni jsem na tom uplne stejne! Sak si to muzete precist na cykloserveru. Byl jsem uplne grogy, pres krece jsem uz ani nevidel ;o) Letos sem odhodlanej se vratit a poprat se trochu se cti ;o) Ale kdyz sem jel ten kousek na bezkach v zime, tak se mi na mysl dostali nepekny vzpominky.. bude to zase rehole ;o)

            0 0
        • TinkTink  

          No to teda nejses…ted je po zime a ja na tom nejsem zrova uplne nejlip…ale snazim se :o)

          11:00 bych videl jako termin, na kterem se da dosahnout sirsi dohoda bajkerskeho spektra…to jo :)…u Lesne by to taky slo…a to tam pojedes pres Hvozdnou?

          Chtelo by to ale jeste naky lidi :)

          Kovar, Hanz atd…nejedete taky? :)

          0 0
          • kovar  

            ve všední dny je pro mě nemožné a o víkendu bohužel málo pravděpodobné, že se za světla dostanu na kolo víc jak na dvě hodiny. Ale od půlky května už začnu taky jezdit.

            0 0
            • TinkTink  

              No tak nic no…pocitam ze cekas na zacatek zkouskovyho :)

              0 0
              • j-c  

                jo na zkouskovy ceka spousta lidi:) konecne bude od vas ve skole klid:))))

                0 0
                • TinkTink  

                  od nas uz je ale ve skole klid dlouho…tento tyden jsem tam byl akorat dnes a to jenom od 6:30 do 9:45 :))

                  0 0
                • LukasX  

                  moje rec, ja budu mit pokoj od studentu az v cervenci-srpnu, kdy se vicemene zavre knihovna ;o) Uz se mooooc tesim.

                  0 0
                  • speedy gonzales  

                    ty delas v univerzitni knihovne na stefanikove?

                    0 0
                    • j-c  

                      no nazvat ten antikvariat univerzitni knihovnou je dost odvazny:))))))

                      0 0
                      • speedy gonzales  

                        to mas pravdu:-) krome toho me fascinuje pocitacova studovna..kdyz se chci tlacit davem tak uz nemusim jezdit ranim trolejbusem, staci zajit do knihovny.

                        0 0
                    • LukasX  

                      No tam jsem zamestnanej, ale vetsinou se pohybuju prave v arealovych studovnach. Nevim, co proti nim mate .. fronty jsou eklhaft, ale muzete si za to sami ;o) KDyby jenom polovina lidi, co si tam lehce surfujou delali neco do skoly tak by to bylo ok ;o) A knihovna jako antikvariat ;o))) vyridim to pani reditelce ;o)

                      0 0
          • Corbett  

            Dobrá, v pondělí v 11:00 hodin sraz na Lešné u té první brány, jak je zastávka MHD. Já přijedu od Hvozdné a s výkoností po zimě si nedělej starosti, také nemám vlastně nic najeto a nejsem na tom nejlíp. Pokud by se ještě někdo přidal, bylo by to fajn. Já tu ale nikoho neznám, tak počkáme kdo se když tak ozve. Počasí by mělo být dobré. Pokud by náhodou nějak moc chcalo, tak já to vzdávám. OK, tak v 11:00 – http://www.cyklosportchropyne.cz/…photo62.html Tento dědek, … jenom dle ročníku tam bude čekat, čus. PS:jinak do 19:00 jsem ještě v práci, tak to stíhám sledovat, kdyby se někdo přidal, nebo kdyby nastala nějaká změna.

            0 0
            • TinkTink  

              Jezisku…jaky chrti kolo :)…no snad se jeste nekdo prida…ja si asi pridelam rohy aspon, abych se prizpusobil :o))))

              0 0
              • Corbett  

                V klidu, na kole nezáleží. Přijeď, probereme politickou situaci, pokecáme o ženských, pojezdíme nějaký ten kopec nahoru a dolů a pokud se někdo přidá, jenom dobře. Posledně říkal Kanz že by si zajezdil, ale neznám ho, jako nikoho z fóra, tak počkám a uvidím co a jak. Nakonec když pojedu sám, také se nic nestane. Vlastně je to normální, protože mám pohyblivou pracovní dobu a né každý z mého cyklookolí má čas jako já. Já tam v 11:00 hodin budu čekat.

                0 0
              • Corbett  

                Pro tebe nebude problém ta 12:00 hodina? Aby nás bylo víc, když už se našla další dobrá duše.

                0 0
                • hanz  

                  nebude, mu to kdyžtak ručostručo vysvětlím…žejo Tinku. byli jsme spolu včera a vyjížděli jsme dokonce po 15,00…a taky se dalo v pohodě. jo ještě…upozornuji že letos mam na enduru najeto cca 100km…to už jsem víc najezdil na dh a na ht.

                  0 0
            • LukasX  

              ja bych se rad pridal, ale jelikoz studenti maji studijni povinnosti, tak ja musim jako trouba byt na univerzite a makat ;o(

              0 0
            • hanz  

              když by jsi to dokázal posunout na 12,00 tak bych se přidal…ale na 11 je to pro mě nemyslitelné…už na těch 12 to bude cvrkot. Ale rád bych se přidal aby vás měl kdo brzdit.

              0 0
              • Corbett  

                Já o vlkovi a on už napsal. Pro mě to není absolutně žádný problém. Můžem klidně i 12:30. Říkal jsem Tinkovi, že se rád podřídím této věci. Světlo už je dlouho a já to na maraton zas nevidím.

                0 0
              • Corbett  

                Nebo pokud stačí v těch 12:00, tak bych to nechal tak. To se lepší pamatuje.

                0 0
                • hanz  

                  super…budu tam

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Ok…ja Te v 11:30 v pondeli vyzvednu…to je gut…to aj posnidam :)…

                    Corbett: pocitej s pohodovym tempem…a o politice se se mnou nebav…nemam pro ty …pip… slusny slovo…fakt me nehorazne pijou krev…a to jsem jeste na skole…

                    0 0
                    • Corbett  

                      Já jsem schválně hodil do placu dvě záležitosti, které mě moc neberou. Politice nerozumím a nebaví mě a k té druhé záležitosti – jsem š?astně a velmi spokojeně ženatý a mám doma roční dceru. Čus v Po ve 12h.

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Tak zbejvaj komponenty a jidlo :o)

                        Alkoholu nerozumim, ale to zas muze mluvit Hanz :)

                        0 0
                        • Corbett  

                          Já zas tak moc nerozumím komponentům, aspoň podle toho jak se tady dokážete o tom bavit, říkám že jsem ještě zelenáč. Jídlo, to beru a pokud jde o alkohol, tak jsem odborník přes pivo. Divím se ale že jsi nevzpomněl práci, tu necháme raději doma, že.

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Ja jsem si vzpomnel, ale ty jsi si nevsiml :o)

                            Jo…piiiivo…no to mi taky nechutna :)))

                            Komponenty – pohoda :)

                            0 0
                      • kovar  

                        Ve středu bych případně mohl taky, pokud pojedete, vzal bych si dovolenou, si teď uvědomuju, že bych se měl na Šelu trochu rozhýbat:-).

                        0 0
                        • Corbett  

                          Já plánuji jezdit v pondělí, út. a středu. Když se domluvíme, budu jenom rád. Připomínám, že se k netu dostanu ale už jen zítra dopoledne v práci, protože mám pak dlouhou dovolenou. Doma net ještě nemám. PS: mám dotaz? Proč máš v profilu adresu Slušovického okruhu? Patříš k pořadatelům, nebo co?

                          0 0
                          • kovar  

                            ad PS: no trochu pořadatelům pomáhám (pořadatelem nejsem)

                            0 0
                            • Corbett  

                              Že bych k tomu měl co říct, respektive hřeben nad přehradou po chatovou oblast na Podkopné je neprůjezdný (v zimě to tam muselo těžce popadat + ta loňská padačka). Pokud se trasa nezmění, tak to bude letos stát za prd.

                              0 0
                              • kovar  

                                trasa se tomu bude muset přizpůsobit a vést jinudy, ale je to škoda, ten hřeben byl pěkný

                                0 0
                                • Corbett  

                                  Ano, bylo to krásné poježděníčko. Navrhoval bych od přehrady nahoru po bývalé trase k takovému překladišti dřeva nebo co to je, pak dolů k Rusavě a tam když odbočíč prudce doleva, tak je tam pěkná cesta, taková šotolina nahoru k těm chatkám a dalo by se přímo napojit na stávající Slušovický okruh.

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.