• Meesha

    Myslite, ze mi uznaj reklamaci prevodniku? Po 120km se ohly nektery zuby a trochu se olamaly. Retez byl pouzitej novej…

    0 0
    • Pekáček  

      No to jsem ještě neviděl, dal bys to prosím do FOTO? Já mám kliky od Campy a malej tác 39z se mi omačkal po 500ti km na novým řetězu, mi to samozřejmě neuznali…

      0 0
      • Meesha  

        jj, vecer to sundam a hodim to sem. Docela me to sere. Dat za prevodik 600 a po vikendu ho vyhodit…

        0 0
    • mosquito  

      hustyyyyyyyyyy – foto foto foto foto foto foto foto :) a pak asi reklamovat pokud je to jak rikas

      0 0
    • BH  

      myslim si, ze jedna o klasicky problem lidi co jsou trochu neznaly problematiky. Kazdy original prevodnik ma ruzne tvarovane zuby, neketere i znizene a na taliri jsou nannatovane ruzne nabehy.Je to proto aby retez pri presmykovani lepe nabehl. Predpokladam, ze ty mas uplene stejny „problem“ Neverim, ze po 120 km by doslo k nejakem poskozeni zubu. Takze nereklamuj, nebot si udelas dalsi ostudu, staci ze ses anonymne znemoznil tady.

      0 0
      • Meesha  

        Poznam, ktery zuby sou delany pro nabeh – u tohohle prevodniku je tvarovanej snad kazdej druhej, ale pochybuju, ze vybroce nepravidelne vytvaruje zuby do stran – kvuli nim ten retez vubec nedosedne na ostatni zuby… Vecer ho sundam a hodim foto.

        0 0
        • BH  

          tak to nejsou nabehove zuby mas pravdu, ovsem nezkousel jsi skakat nejakou betonovou zidku, ci neco podobneho ? Od retezu to nebude.

          0 0
          • Meesha  

            fakt nic! Je to 32z – prostredni placka – schovana. Kdyby to byla velka, tak nic nereknu, ale tohle se mi zda po 120km trochu moc…

            0 0
            • Vrci  

              No nevim, nevim, ale běžným provozem (tah proti směru otáčení) řetěz neohne zub vlevo/vpravo.

              0 0
              • Meesha  

                to taky nechapu. Ale kdyby tam vlit kamen, tak to bude asi rana, kterou ucejtis. A vikendu sem zadny kamenny brutality nejedzil. Kdyz mi to neuznaj, tak to poslu UFOlogum do ameriky…

                0 0
                • Vašur  

                  Jednou se mi stalo, že jsem prošvihnul pravou chvíli na přeřazení z prostředního na malej. Tak jsem cvaknul pozdě a už nebyl čas čekat, až dotočim otáčku. Ze dvou možností – zastavit nebo zabrat – jsem si vybral tu druhou. Řetěz se zasukoval na přechodu mezi převodníky. Od té doby se mi to stávalo pravidelně asi každé páté přeřazení, i když jsem řadil citlivě jako dřív. Nejspíš, když si řetěz vybral pro přechod stejné místo. Problém byl ale v tom, že na převodníkách (LX) nebylo vůbec žádné poškození vidět, narozdíl od toho, co máš ty. Po výměně prostřední placky to zase bylo všechno OK. Ten tvůj případ, to je tedy unikát, který nechápu.

                  0 0
                  • Meesha  

                    jako, ze se retez zasukoval mezi velkou a malou placku?

                    0 0
                    • Vašur  

                      Jo, přesně tak. A ještě jsem to napral do rámu, rýha jak dlátem. Bylo to skoro na stahovák

                      0 0
                    • enjoy  

                      tak to se asi dostal,chudak jeden:-),na prostredni prevodnik:-)

                      0 0
                  • Vašur  

                    To bych skoro zkusil ve svěráku nebo kleštěma jinej zub, jestli je to opravdu tak měkký.

                    0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.