TAKOVA PECKA KOLO SE JEN TAK NEVIDI

18 nepřečtených
    • hanz  

      hej tak to je ulet, navěšet xtrko na rst.

      0 0
    • Corbett  

      To je asi xtr – kové RST – éčko

      0 0
    • Gumicuk  

      Jo tak preci jen to je pravda :-)) Ja na to videl reklamu v novem velu, ale neni tam popis komponentu, jen fotka na ktere je videt ta RST, tak jsem si rekl ze je to nejake nedorozumeni… taky me jeste zaujalo tohle http://www.sundance-bike.cz/…sundance.htm

      0 0
    • vili  

      heh tak to je ulet,sem na to taky koukal ve velu, ale rekl sem si ze to bude nejakej omyl…:-) fakt mazec

      0 0
    • McBlacky  

      inzerát na dolekop :) Prodám vidlici RST Gila T4.V dobrém stavu.Stara asi pul roku a jezdena pouze rekreacne.Hodil sem tam jiny pruziny takze funkcnosti je na urovni dirt jumpra.

      0 0
      • fousek  

        No tak to je rachot, tu vidlici chci, protoze to je urcite dukaz ze zazraky se deji:-)

        0 0
    • enjoy  

      to je uplne dokonalej bike pro snobsky turisty:-))

      0 0
    • fousmen  

      opravdu dlouho jsem se takhle od srdce nezasmal.. ((-:

      0 0
    • Jackal  

      A té hlavovky jste si vážení všimli? TIEN SHIN!! Že by maskovaný Těšín?

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja myslim, ze bude fungovat stejne jak kdyz si chrti nastavi drazsi vidle. Tady se usetrilo na spravnym miste (teda pro chrty).

      0 0
    • RomanH  

      Mne to neprijde jako totalne spatna volba. Ja bych tam dal uplne pevnou levnou Cr-Mo, pouze jako drzak predniho kola. Kazdej ma pak alespon moznost vybrat si vidlici podle sveho a nemusi resit prodej na inzerat, kdyz chce misto SIDa Foxku nebo naopak.

      0 0
    • davevi  

      … to je slušný :-)) Ale ještě lepší je to, co je napsaný v tabulce s údaji „DOPLŇKY“ :-))))))) Jako že sedlo, řidítka,brzdové páky… pravá i levá :-))) Nebo slovo doplňky špatně chápu ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.