• vt

    Mam trochu volnejsi stredy, tak kdy tu byl nekdo na pravidelni vyjizdky, ozvete se. Pb a okoli, mtb i silnice.

    0 0
    • RapMan  

      Pb = Pribram? To bych bral, hledam nejakeho pruvodce po Brdech na pekny MTB trasy, zatim to tu moc neznam :)

      0 0
      • vt  

        Jo Pribram. Nevim jestli sem vhodnej pruvodce po Brdech :-) znam spis Hrebeny nez okoli Pb, ale vyrazit muzem. Zrovna teda pristi stredu tu bohuzel nejsem. Kdyztak viti@seznam.cz

        0 0
        • E.I.M.S.  

          Jsem z Dobříše, takže na Hřebeny se rád přidám.

          0 0
          • tromboonen  

            Zdar,

            narazil jsem na tohle vlákno, trochu postarší, ale zkouším..

            Hledám pár lidí na ideálně silniční (zvládnu i MTB, ale už mě tak nebaví) vyjížďky v okolí PB/Dobříše/Brd zkusil jsem poslat Email těm, co jej tady mají, plus sem dávám odpověď ostatním (omlouvám se za vícenásobné příspěvky) kdyby měli náhodou zapnuté upozornění na reakce..

            Kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte

            Dík

            0 0
      • tromboonen  

        Zdar,

        narazil jsem na tohle vlákno, trochu postarší, ale zkouším..

        Hledám pár lidí na ideálně silniční (zvládnu i MTB, ale už mě tak nebaví) vyjížďky v okolí PB/Dobříše/Brd zkusil jsem poslat Email těm, co jej tady mají, plus sem dávám odpověď ostatním kdyby měli náhodou zapnuté upozornění na reakce..

        Kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte

        Dík

        0 0
    • Koleno  

      Já se k Vám můžu přidat, znám výborně trasy ve VVP, nejezdí tam auta a dá se výborně kombinovat asfalt s terénem.

      0 0
      • vt  

        Super, znalosti VVP se hodi. Tak neco vymyslime. BTW nejsou nekde v Jincich vyveseny terminy streleb ?

        0 0
        • fousek  

          Zkusil bych jestli neni neco na www.jince.cz ja sem z Ohrazenice u Jinec do Pb jezdim pracovat, vetsinou na kole takze pres tejden muzu vyrazit z Pb odpoledne, navecer z Jinec, o vikendech mi je to jedno, okoli Pb neznam spis jezdim okolo komina, ale kdyby se jelo volnejsi tempo tak bych snad dokazal i neco delsiho, jinak jezdim MTB i silnici

          0 0
          • Koleno  

            Jinak já jsem z Jinec, ale do 3 týdnů se stěhuji do Příbrami. Z Příbrami budu jezdit s jedním klukem od nás z práce do zaměstnání do Velcí, přes Čenkov, kdo se bude chtít přidat může.

            0 0
        • Koleno  

          Termíny střeleb nejsou problém, kdo chce kopii má ji mít. Je to vždy na měsíc dopředu.

          0 0
      • RapMan  

        Ja obcas jezdim do prace do Cenkova na kole, tak klidne nekdy muzem vyrazit primo z Jincu (koukam na vlastnosti uzivatele), ale ja zatim nejsem zadnej rychlik, do kopcu vetsinou nestiham :)) Ale zas o to vic jsem odvaznejsi kdyz se jede z kopce :)

        0 0
        • Koleno  

          Nechceš jezdit s náma?

          0 0
          • RapMan  

            Jezdit kdy a kam?

            0 0
            • RapMan  

              Jo uz to vidim, viz prispevek nahore… Ja jezdim z Pribrami trasou kolem Disy, tam se napojim na cyklotrasu 302, po te jedu az do dominikalnich pasek, pak se z ni odpojim a jedu stale rovne, a vyjedu primo v Cenkove… Vyrazim kolem 6.30, trasa trva tak 35min, je to 13km…

              0 0
              • Koleno  

                Přesně tou cestou taky jezdíme, akorát dále pokračujeme směr Jince a pak Velcí. My máme ale pracovní dobu od 07,00, takže vyrážíme kolem 06,15 hod.

                0 0
                • vt  

                  Nekdy bych se pridal, je to motivace, jak se donutit rano vstat :-) Kdyz si reknu sam, tak je to bez sance :-) … Jezdite primo z Pb ?

                  0 0
                  • Koleno  

                    Jezdíme přímo z Příbrami, kamarád jede kolem mě, takže já se na něj napojím a jedem. Bydlím naproti Aguaparku.

                    0 0
      • tromboonen  

        Zdar,

        narazil jsem na tohle vlákno, trochu postarší, ale zkouším..

        Hledám pár lidí na ideálně silniční (zvládnu i MTB, ale už mě tak nebaví) vyjížďky v okolí PB/Dobříše/Brd zkusil jsem poslat Email těm, co jej tady mají, plus sem dávám odpověď ostatním (omlouvám se za vícenásobné příspěvky) kdyby měli náhodou zapnuté upozornění na reakce..

        Kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte

        Dík

        0 0
    • vt  

      Pokud by ste nekdo chtel jezdit stredy, navrhnete hodinu. Ja se celkem mohu prizpusobit.

      0 0
      • Koleno  

        Ve středu 27.4. vyrážím lehce po 16,00 hod. a jedu kolem 70 km směr VVP, chci asi 1/3 trasy v těžkém terénu. Vyjíždím z Jinec (Velcí).

        0 0
        • vt  

          Dneska vyrazim na par dni na kolo miimo Pb, za tyden by neco podobneho slo.

          0 0
        • vt  

          Co to zkusit zitra 17.6 patek ? Muzu byt v jincich mezi 15–16h.

          0 0
          • Pido  

            Někdy bych se přidal(MTB).Ted v pátek nemůžu ale třeba příště.

            0 0
            • Mirdous  

              Taky bych se pridal. Jestli vyjizdite i o vikendech, tak dejte vedet pres mejl nebo jeste lip pres icq.

              0 0
              • vt  

                Ted o vikendu (asi sobota) chci zkusit priblizne trasu Pb – Tremsin – Blovice – Rabyne – Rokycany a pres vojaky zpatky … kdbyste se nekdo chtel pridat. Chci vyjet brzo rano.

                0 0
                • RapMan  

                  O vikendu mi to nevyjde, ale treba nekdy v pristim tydnu bych nekam vyjel, idealne sraz v Jincich v 16h a nekudy smerem Pribram.

                  0 0
                  • vt  

                    Ok, tak uvidime dle pocasi. Pristi tyden snad muzu, pak jsem skoro az do srpna dost mino.

                    0 0
                    • Pido  

                      V týdnu se má kámošovi narodit dítě tak nevim jak na tom budu ,jinak bych jel taky.

                      0 0
                      • vt  

                        :-) treba to jeste udrzeji. Ja muzu stredu, tak kdyztak reknete … ale mas se horsit pocasi.

                        0 0
              • tromboonen  

                Zdar,

                narazil jsem na tohle vlákno, trochu postarší, ale zkouším..

                Hledám pár lidí na ideálně silniční (zvládnu i MTB, ale už mě tak nebaví) vyjížďky v okolí PB/Dobříše/Brd zkusil jsem poslat Email těm, co jej tady mají, plus sem dávám odpověď ostatním kdyby měli náhodou zapnuté upozornění na reakce..

                Kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte

                Dík

                0 0
                • vt  

                  ok, neni problem neco domluvit.

                  0 0
                  • tromboonen  

                    No slava, tak i po tak dlouhe dobe se to k nekomu dostalo.. posilam mail, doufam, ze je adresa z profilu funkcni..

                    0 0
    • vt  

      Sezona pomalu zacina :-)

      Pokud je tu nekdo s chuti na vyjizdky PbDobrisRozmital a okoli, tak se ozvete, treba neco domluvime. Mtb i silnice.

      Zitra 19.3. vyrazim navecer z Pb do Brd.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.