• LukasX

    Zdravicko, o vikendu jsem se projizdel v okoli vizovic a smerem od Plostiny na Loucku jsem v lese narazil na znacku maratonu (teda predpokladam, ze to byl MTB maraton). Takova striska s teckou ve smeru jizdy. Krizuje to tu drsnou silnici mezi louckou a vizovicema (15procent klesani). Nikde jsem ale nenasel maraton, ktery by tudy jel?! Nevite o nem neco?Diky

    0 0
    • TinkTink  

      Minulej rok GT Bikesabbath…letos Craft…start je v Luhacovicich.

      0 0
    • Corbett  

      Jenom dotaz? Je to tam v lese sjízdné? (Barák, Loučka, Ploština atd.) Normálně se tam dost dlouho drží bahno, to bude asi tím jílovytým podložím, tak by mě zajímalo, jestli se tam dá už v pohodě jezdit?

      0 0
      • TinkTink  

        Ja to reknu asi takhle.

        Sjizdne to je, kdyz neni snih, porad. Otazka je, ze se zamazes, ale to neni podstatny :)…bez spiny jsem z tama jeste neprijel, ale ma to neco do sebe…

        Plostina – tam je misty snad i piscity povrch, takze je to tam hodne takovy, ze kdyz je mokro, tak to likviduje skoro vsechno :o)

        0 0
        • Luke  

          ja jsem se o weeku pohyboval v okoli Varakovych pasek a tam bylo docela sucho. cekal jsem vic bordelu

          0 0
        • Corbett  

          OK, špína mi neva ale orat se v tunách bahna to se mi také moc nelíbí, ale dík za odpověď.

          0 0
          • LukasX  

            zdar, jel jsem z neratova do plostiny, ten bahnitej kousek pred sedlem byl v poho sjizdnej, zadna tragedie. Potom jsem sjel z plostiny kousek dolu a jel po trati toho maratonu, vsechno sjizdne (mam uplne hladky zadni plast, takze v podstate zadne bahno). Ale pred vyustenim na silnici do vizovic jsem videl na modre znacce, co tam napachali lesaci :o( To moc sjizdne nebylo .. obrovsky koryta bahna …

            0 0
            • vrazdit  

              no joooo…lesaci…mam pocit ze kolem zlina je to zdrbane vsude stejne ad jedes na kteroukoli svetovou stranu, tak do 10 kilaku stopro narazis na nakou prasecinu…a pak ti bude nekdo rikat ze jizdou na kole nicis prirodu… :((

              0 0
            • Luke  

              nevis jak to vypada z toho sedla dal po modre smerem na Klastov? letos jsem to jeste neriskoval, byva tam docela mokro, ale treba uz to bude sjizdne…

              0 0
              • LukasX  

                Hmm videl jsem jenom zacatek a ten vypadal sjizdne. Otazkou je, co stim udelal sobotni dest a ten dnesni. Ale jak to vypadalo v prubehu cesty nevim. Celkove me prekvapilo, jak rychle to vyschlo ..takove hromady snehu. Klicovym prvkem je IMHO, jestli tam dovadeli lesaci nebo ne …

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.