• Lišák

    Chtěl bych se zeptat zde přítomných dívek a žen, co používají za návleky ke kra?asům? Klasický „kolena“ jsou dost krátký a pokud jsem viděl nějakou holku jet v návlekách na celý nohy,tak je měla skoro vždycky sjetý pod nohavice u kra?asů.Chtěli by jsme s přítulkou něco koupit,ale nevíme, co by bylo nejlepší.

    0 0
    • Luka  

      Mam stejny problem. Damsky kratasy maji moc kratkou nohavicku. Navleky od Kalase klasicky kolenni mam – jezis to se blbe vysvetluje… tu foto: www.lukabike.com/…d_popadu.jpg Proste vytahnu je vejs a konci mi pod kolenama, jde to, ale stabilita nijaka zadna.. tedy lajcky receno, sjizdi to.

      0 0
    • orca  

      nevim na co přesně chceš ty návleky ale řeknu jak jsme to my doma vyřešili . Každej s maminou máme kra?asy a následně dlouhé elas?áky (bez výstelky !!) . Ráno obleču kra?asy + elas?áky a po oteplení jen sundám els?áky a strčim do batohu ..a jedu dál.. a zde je prodejce http://cycloschein.ais-wd.cz/index.htm ideální poměr cena x kvalita

      0 0
      • Luka  

        Me se nezda dobrej cena/vykon, protoze od scheina se mi capaky nejen ze vytahly a vubec mi nesedi (rozkrok se posouva nekam ke kolenum a sle by byly i slonovi), ale navic mi uz 3. vyjizdku povolil zadni sev a rozparaly se na cca 10cm. Zlatej g-sport!

        0 0
        • orca  

          no nevím asi máš pech od nich mám skoro vše a spokojenost…(kal­hotového) a už několik sezón…

          0 0
      • Lišák  

        Jo-elas?áky bez vložky vozím na kra?asech na jaře a na podzim normálně, ale kolena mě přijdou v létě pradtičtější.Ale pokud neporadí někdo něco fakt dobrýho, tak asi koupíme ještě jedny tenký dlouhasy.

        0 0
    • Lister  

      Máme úplně stejný problém, jen jsem to chtěl řešit naopak: tedy existují nějaké dámské kra?asy se střihem až ke kolenům. Nám zatím ukazovali vždy jen ty do půl stehen.

      0 0
      • Luka  

        Existuji… teda ja je letos hodlam koupit u g-sportu. Staci jim napsat presne miry a pozadat je, jestli ti do panskejch kratasu (jakejchkoli na jejich webu) vsijou damskou vlozku. Ja to takhle resila i s 3/4 s vycpanejma kolenama, neveril bys, jakej byl problem je u kohokoli jinyho sehnat. Jeste mozna se zeptat v reltexu. Jsou slusni, kvalitni a levni… jen ty vycpavky nemam vyzkouseny.

        0 0
        • Lister  

          Díky za dobrý tip, tohle vypadá jako skvělý dárek k narozkám. O kolik koštujou takový spešl kra?ásky.

          0 0
        • BH  

          zapomnela jsi rict, ze krome jiny vlozky maji i jinak udelane sraky (sbihaji se vepredu v jeden z duvodu, hm .. jak to rict, vsak vite, pokud ma zena ty spravne proporce, tak ji kasicke sraky delaji potize) , je fakt, ze G sport je asi jediny vyrobcce co dela delsi nohavice u damskych kratasu. Ovsem mam zkusenost, ze damy radeji sahnou po klasickych panskych, nebot ta damska vlozka je volajaka cudna a vetsinou nesedi. K tematu, osobne navleky na nohy nenavidim, vzdy sjedou, jeste tak obcas pouzivam nableky na kolena,ale vadi me. lepsi jsou 3/4 a nebo dlouhe bez vlozky, ale se srakama.

          0 0
          • Luka  

            No, pisu co si myslim, ja totiz jsem zenska pomerne drobna a hubena, tedy neobdarena zminenymi „vnady“ v takove hojnosti aby mi vadily pansky sle. Panska vlozka mi nesedla jeste ani jedna kterou jsem vyzkousela. Narozdil od vas muzskych, mame na vnitrku stehen ulozeny tuciky,a kdyz je panska vlozka nevyklenuta jako damska a ja si ji nezmu, pak se mi tim prostym pohybem jako je jizda na kole vydre do stehen docela slusna znacka… proste mi to nevyhovuje…

            PS: k tem šlím: muzes mit i bez ksand, ze?!

            No, preji dobry vyber tazateli!

            Co kostujou? 3/4 me staly i s dopravnym nejakych 660,– tak nevim za kolik budou kratasy :)

            0 0
      • Eila  

        normalni pansky, ono je to podle me stejne jedno… vozim je uz leta a pohoda, damsky jsme mela taky a reci o lepsi vlozce a prizpusobenosti zenskemu telu moc neberu…

        0 0
    • Daf  

      Kup ji komplet trictvrtaky a nebo jen nohavice, no a delku si akorat potom musi upravit :)

      0 0
    • Matts.  

      Návleky na nohy – veľmi nepraktická vec, lebo zlezú všetky, noha má kónický tvar. V podstate ?a budú nasiera? celý deň. Pomohol by len podvazkový pás, čo nosili naše babky. Najlepšie riešenie ako už bolo trochu vyššie spomenuté, kra?asy s vložkou a na to dlhé alebo 3/4 bez vložky.

      0 0
      • vlk  

        já mám návleky na nohy dlouhé a neslezou mi.Drží.Ale zase si neholím nohy-tak to možná chlupy drží.Jen na kolena bych se vykašlal-to bych koupil celé nové kalhoty.

        0 0
        • Eila  

          ja mam nohy oholeny a navlaky taky drzi:-P tim to nebude:-)

          0 0
      • lubos  

        Mne drzi taky .. i kdyz taky pomalu slezaji. Vydrzi ale dost dlouho nato, aby to tak moc nevadilo. Ale ja je oblikam pres kalhoty, ne pod.

        0 0
      • Lister  

        Myslím, že spousta lidí s tebou nebude souhlasit. Osobně považuju návleky na končetiny ve všech možných délkách jako jednu z nejlepších vychytávek cyllistického oblečení. Fakt bych asi nenašel praktičtější věc. V kombinaci s verstou se dá pokrýt teplotní rozdíl až kolem 10 stupnů a misto to nezabere skoro žádný.

        0 0
        • lubos  

          Souhlas.

          0 0
        • Volf  

          No návleky jsou skvělá věc, ale jedna věc jsou kolena a druhá kyčle. Poslední dobou spíš diskutujeme na téma jestli by nebylo lepší nekoupit malinko zateplený 3/4 kalhoty, protože pokud nechceš pod kra?asy prádlo, tak i ty kyčle dostanou docela zabrat při teplotách kolem 15 – 17 stupňů.

          0 0
    • Siddha  

      kup ji normalne dlouhy s vlozkou, navic nekdy holkam muze klidne sedet mala panska velikost, zalezi na tvaru plinky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.