• Brouček

    Ahoj vsici, nerad bych rusil, ale kdyz je tu ta moznost, tak proc se ji „nechytit“ :) a to zejmena kdyz jsem dostal rozum a rozhodl se jit do koupe helmy. Asi to bude vazne dobra vec.. :o) a to i kdyz jsem nikdy nemel potrebu o ni uvazovat, nejhorsi pady jsou takove, ktere by clovek necekal. Proste pitoma nahoda… Takze ted mam smolika a drepim doma. Ale k veci ! Mam neco kolem 3500tis a tak nekde kolem tehle ceny si chci koupit helmu ( INTEGRALNI ), je mi jasny, ze si ji musim odzkouset, ale jen predbezne by me zajimaly vase navrhy ci odkazy s postrehy jinych. Docela se mi libila tato http://www.901bikes.com/…e_hammer.jpg ale libit se a byt funkcni jsou dve veci.. takze ? Mate nekdo navrhy, prosim…

    0 0
    • Dumbo  

      fuuuj tak mne sa vobec nepaci to co sa skryva pod tym linkom :-) skareda jak fras

      0 0
    • Tomcat  

      Líbí nelíbí, přines hlavu na ozkoušení, naco ti je pěkná přilba která ti není.

      0 0
      • hanz  

        nojo, ale jsou i pěkné přilby co ti jsou…jinak tadle ja fakt ošklivá

        0 0
    • j-c  

      Hlavne poradne vyzkouset… za 3500 se da poridit pekna Lazerka:)a ne takovej sunt jako je tohle:)

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…Lazerky doporucuju…maj dobry provedeni… :)

        0 0
        • j-c  

          a ceny :) sem tam… :)

          0 0
          • TinkTink  

            Jo…ceny jsou hodne dobry, ale musi se vedet kde shanet, ze :)

            0 0
            • j-c  

              Zeme ceska je zeme netusenych moznosti :))

              0 0
              • hanz  

                jj a co se týká helem tak zejména Prostějovsko

                0 0
                • j-c  

                  BTW… jak ses s ni spokojenej? Kdyz odrovnas ty vnitrni vystelky, tak ti muzu jeste mozna nejaky dovezt…

                  0 0
                  • hanz  

                    to by bylo super, přidal bych si je k těm novejm co mam připravený v šuplíku:-)))) ne díky moc za pomoc ale jedny už mám…no i když člověk nikdy neví. helma jinak super(MX6) jen je trochu těžká a teplá…ale svaly už si zvykli a s vedrem se hold musim poprat

                    0 0
                    • j-c  

                      Vsak vim co jsem ti privezl ne?:) Takze specifikace mne moc nezajimaji:)).. ja jen jestli jsi ju uz otestoval hlavou treba o strom :) BTW v sobotu jsem videl par Lazerek po testech.. no pekny:) Krasny novy nalesteny helmy i s dekoracema se daji na masiny a rozflakaji se:)

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Toz co s nima, ze :)

                        0 0
                      • hanz  

                        tož takový jedno tukando bylo, ale nic drastickýho, jen jsem hlavou drhnul o skálu(ani se moc nepoškrábala)

                        jsem nevěděl že jseš to ty konkrétně.:-)))

                        0 0
                        • j-c  

                          Ta sympaticka zena co tam byla s vama ve firme byla moje manzelka:)

                          0 0
                          • hanz  

                            ta mi byla povědomá hned jak jsem jí uviděl, pak jsem se dověděl že jsme se potkávali na škole.

                            0 0
                            • j-c  

                              I se mnou ses asi potkaval na skole:) a mozna jeste potkavas, kdyz tady sem tak prijdes:)

                              0 0
                              • hanz  

                                no naposled jsem tam byl asi před 14-ti dněma s nějakýma fakturama za ples ale moc lidí jsem teda nepotkal........ale nemam ani tušení kdo bys mohl být.

                                0 0
                                • hanz  

                                  tak mi tink našel tvoje foto, ale jediný co se dostavilo byla povědomost...­....zato si ale dobře pamatuju Kováře, mi nechtěl dát zápich z organiky ani hovno, asi 8× jsem psal tu písemku, tfuj…no tak jeho si pamatuju naprosto dokonale.

                                  0 0
                    • j-c  

                      s tim teplem je to asi smula.. ten tinkacuv model vetra vic.. ale zase se neda skoro sehnat…za levno :)

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Jo…vetra a je to dost citit…kdyz proti tobe fouka hoodne poradny protivitr, tak je to fakt v pohode :o))

                        No…ja si nestezuju..mne moje integrala vyhovuje…osobne bych fakt doporucil Lazer, protoze nejsou ani drahy, nejsou to sunty a jsou dobry :)

                        0 0
                      • hanz  

                        nojo, ale když ta velikost tý jeho mi nesedí a jiná nebyla…když si jí dám na hlavu tak mi vylejzaj oči z důlků a tváře mám jak „šarpei“ a né křeček.

                        0 0
                        • j-c  

                          to jo.. clovek by neveril do jak male diry dokaze nacpat hlavu :))) jsem si zkousel o vikendu ty integralky s odklapeci predni casti.. jsem do toho lezl jak do tanku :)) a kdyz jsem ji zaklapl, tak to byla takova rana, ze mne zalehly usi.. napodruhy jsem uz byl opatrnejsi :)

                          0 0
              • TinkTink  

                Ze :)

                0 0
                • j-c  

                  sluzby na vysoke urovni, podbizeni se samolepkama atd :)

                  0 0
                  • TinkTink  

                    JO jo…klidne zas naky dones… :o)))…ale v pohode…dojdi se v nedeli podivat na DH zavody :)

                    0 0
                    • j-c  

                      ted nemuzu.. mam nejakou zkousku z angliny nebo co , tak se musim o vikendu na to podivat:((

                      0 0
    • j-c  

      http://www.lazerhelmets.cz/helmy/index.asp?…

      tak maji vypadat helmy:)

      0 0
    • Brouček  

      Vsem dekuji za reaci a… nakonec jsem si koupil tuhle http://www.901bikes.com/…ace_foil.jpg …za BAJECNOU cenu !

      0 0
    • MMX  

      Za presne 3500 mas Giro Mad Max 2 (nie Carbon) A za 2500 mas Bell Bellistic, vazi nieco viac ako 900g a spracovanie v pohode; runce robena laminatova s 15 vetracimi otvormi.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.