• Wickey

    Potrebujem koupit jedny buchte nejaky horsky kolo tak do 13000. Neni zadnej sportovec tak potrebuje spis neco truchu pohodlnejsiho nez sportovnejsiho, jestli se da o nejakym rozdilu v tyhle cenovy relaci vubec mluvit. zatim u nas vede SCHWINN Mesa, ale ten vyber je v soucasne dobe tak velkej, ze nam toho urcite spousta uniklo. :)

    0 0
    • Belial  

      V této cenové kategorii a pro člověka co moc nejezdí bych vybíral podle vzhledu. Mně osobně se líbí RockMachine THUNDER 2004 a to jsem koupil i svojí drahé polovičce. Zatím je spokojená.

      0 0
    • Quake 9.0  

      Už to tady bylo loni (se Schwinn MESA ). Moje přítelkyně mesu má – naprostá spokojenost – a myslím, že pro ženskou je skvělý (geometrie, vybavení). PS: Tu buchtu bych si odpustil. Pak nám sem maj chodit holky…

      0 0
    • miche  

      Cena/vykon mozna nejakyho Mongoose … taky hravy a pohodlny kola ve stylu Schvinna

      0 0
    • icewind  

      Ja koupil meridu matts 5000 za 13600,– a je nadmiru spokojena.

      0 0
    • norman  

      Zvažovali jsme Schwinna a Meridu, s ohledem na vybavenost byla volba jednoznačná – Mesa GS ( loni v akci za 8,5 litru) – a drahá nelituje. Pro ženu super geometrie!

      0 0
    • Wickey  

      tak je to jasny, koupime Schwinna, pac Meridu mam ja :-)

      0 0
      • moratii  

        Nebo pekny kola ted zacal delat Amulet – podivej se na typ composite – v damske geometrii…Vypada fakt pekne a ma i dobre osazeni…

        0 0
    • j-c  

      Zena ma Authora Kinetica ASL 2003, i kdyz je spousta lip vybavenych kol, tak toto si vybrala diky geometrii, ktera ji sedla (a navic bylo cerveny :))) zatim vladne spokojenost…

      0 0
    • Siddha  

      treba superior 830w

      0 0
      • madcat  

        to sem taky chtěl napsat, navíc se hrozně líbí i mně :)))

        0 0
      • Bulda  

        presne tak, superior XC830!!! oproti pansky verzi stoji nepochopitelne o 2000 min a lisi se jen sedlem a to pansky je dle me asi nej volba, co se tyce cena/vykon a kdyz sem zjistil, ze existuje zenska verze za tuhle cenu, nebylo o cem, kde vemes za 14000 lockout?

        0 0
        • RapMan  

          ja jsem o nem pro mladou taky uvazoval, ale pak jsem ho videl zive a odradilo ne… vzhledove se mi nelibilo a ta vidlice me taky neohromila, lockout rozhodne neni vsechno :))

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Jenze ten lockout je na vidlici, u ktere by bylo lepsi, kdyby se dala rozchodit a ne zablokovat :)

          0 0
      • dded  

        Sestra vybira mezi Author Traction ASL a Apache Tanka tate lady. Oba stoji 17 790. Co ji mam poradit?? Za tu cenu je i Scott Contessa 30. A ten Superior 830W se mi za ty prachy zda taky celkem vklidku.. tak nevim no..

        0 0
        • LukasX  

          Zdravim, pritulkyne si loni koupila toho Authora ASL a nemuze si vynachvalit. Ta geometrie ji fakt sedla, barva byla primo uzasnoucka :o), vsechno je tak pekne mekousky (sedlo, vidla) .. je fakt spokojena.

          0 0
    • orca  

      A co třeba CUBE AIM bude to pro ni radost a hlavně bude mít pocit originality :-) Doma máme model 2004 a krása…ale je to věc názoru..v téhle ceně je skorem fše stejné…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.