• JJ

    Kdo pristi sobotu 16.4. jedete? dneska sem se byl podivat na kus trati, zacatek bude trosku jiny nez loni. Zatim je pomerne sucho, tak snad moc nezaprsi.

    0 0
    • Darkson  

      já snad pojedu, pokud dám dohromady kolo, který se mi po tomhle víkendu totálně rozesralo:-(

      0 0
    • Bulda  

      Jedu!! už se těšim, ale bláto zas chvíli mít nemusim, zařidte někdo sluníčko dííík

      0 0
    • MARIN  

      Mel jsem to v planu ale nejak mi jeste chybi par stovek najetych km.

      Takze si uzijte tu horolezeckou cast :)

      0 0
    • Daf  

      Letos to bude muj prvni zavodni test. Vubec netusim jak na tom jsem :)

      0 0
      • McBlacky  

        jo tyhle fóry, jak Beeda :) já bych tě viděl do 10.

        0 0
        • Daf  

          Do desitky bych dojet chtel, ale uvidim jaka se tam sejde konkurence a jak mi to poslape. Nechces prijet taky?

          0 0
          • McBlacky  

            no původně jsem se chtěl soustředit spíš na zb8 která se jede v neděli. přeci jen ultrashort xc po maratonu není nejlepší nápad. Ale začíná to vypadat že neděle bude bohužel pracovní, zatím to je 50/50. Kdyby jo, tak dorazím v sobotu na dva kopce, přeci jen bych si rád něco dal tento víkend.

            0 0
          • Beeda  

            My se tam otocime s Petem na silnickach tak si brnknem. B.

            0 0
            • Daf  

              Tak fajn, rad vad uvidim. Meli by ste sem vyslat Savu nadeje na bednu tu je :)

              0 0
    • Jenda  

      ja ale to ti nemusim rikat:-) uz se tesim o kolik mi zase ujede Chyba a jsem i moc zvedavej kolik mi da Jirka Jezek

      0 0
    • jfk  

      tak jak se to líbilo vám, kdož jste jeli? já jel krátkou (letos poprvý) a bylo na mě nějaká dlouhá a rychlá:-) těch 20 km z cíle, co jsem jel, bylo dost těžkejch

      0 0
      • Daf  

        Me se to libilo, hlavne paradne vyslo pocasi. Za mokra je tento zavod opravdu hodne tezkej. Jel jsem dlouhou. Prvni polovina trate byla docela nezazivna (rek bych ze loni se jela trochu jinak), ale potom kdyz se lelo lesem to bylo super. Skoda ze jsem jel poslednich 40km uplne sam.

        0 0
        • Egon  

          Me se to taky libilo mooc. Letos jsem jel poprve,dlouhou. Pocasi bylo super, bufety taky :o) Trasa zajimava, precejenom muj rodnej kraj a proto me prekvapila i existence par zajimevejch tras o kterejch sem zatim nevedel. Akorat porad nemuzu vymyslet vymluvu, proc se mi nepodarilo dojet v prvni padesatce, kdyz sem si to prece tak krasne naplanoval…asi sem pretrenovanej :o)) (Nebo ze by za to moh ten proslej isostar?)

          0 0
      • JJ  

        Ja jel dlouhou, to ze se trat zkratila o par asfaltovych useku vitam. Zajel sem na co sem momentalne mel (1hod 10 min za spickou) a cestou zlomil podrazku od tretry:( Skoda, ze sem jel od tretiho bufetu(nahore po tom delsim stoupaku) temer az do cile sam. A protoze byli na obcerstvovackach ty dobry medvidci, tak odpustim poradatelum i to pocatecni zakufrovani:)

        0 0
    • jecnak  

      POkud jste nekdo jel kratkou, tak jelikoz sem i po… kolo a po 20km jsem to zapich, tak se muzete mrknou na nejake fotky: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
      • jfk  

        dik, jsem se tam nasel:-)

        0 0
      • Flame  

        Na 20 km? A jak si se dostal do cile ta brzo zesi stihl vyfotit uz 2 zavodnika? Fotku toho prvniho asi nemas co? :(

        0 0
        • jecnak  

          Je jel dlouhou, jel jsem v 1.desitce a pak jsem teda chvilku zkoumal ten rafek, takze jsem dojel do mista cile dost brzo. Vic fotek bohuzel nemam.

          0 0
        • Jenda  

          ale miro no tak vzdyt se znas jak vypadas, to bez ty svy fotky nejak prezijes:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.