Dostupnost pulsmetru Sigma PC 15

18 nepřečtených
  • HabanR

    Nevíte, kdy bude na ceskych e-shopech dostupny pulsmetr Sigma PC 15. V zahranici se jiz normalne prodava (dostupnost do druheho dne) a u v ČR je porad ticho po pesine. Vypada to jako kdyby nasi prodejsi nejdrive chteli vyprodat lonske SIgma modely a pozdeji dovezt modely nove, ktere maji lepsi design a nizsi ceny. Diky za informaci
    Radek

    0 0
    • yossarian  

      dival ses na bikezone? mel by byt dostupny od dubna. az ho koupis, tak dej vedet jakej je, docela me zajima ;-)

      0 0
    • Thorn  

      na europskom webe SIGMASPORT je „Available starting from May 2005“

      0 0
    • MaPa  

      Zkus to ještě tady http://www.volny.cz/sport_beran/ v nabídce je, jaká je dostupnost ale nevím…

      0 0
    • quassar  

      Me by docela zajimalo jak je na tom tenhle puslmetr ve srovnani se starym PC 1600, vic funkci, mene funci???

      0 0
      • HabanR  

        Tento prispevek jsem nejak nepochopil… Chces tim naznacit, ze jej maji na sklade?

        0 0
        • memorex31  

          no, tak ja som sa dnes pytal na to znameho v obchode, volal na sklad, ze to cakaju tak o dva tyzdne prvu dodavku. Tak neviem, ako to mozu dodavat na nete uz niekolko mesiacov. Takze cca o dva tyzdne napisem skusenosti snad :)

          0 0
          • memorex31  

            a este… ved to je strasne lacne ta sigma…bud su to fakt shity alebo na to predsa musia ostatne znacky zareagovat, nie? Ved „topmodel“ stoji 1800Kc, tolko stoja predsa normalne digi hodinky. ???

            0 0
    • quassar  

      Tak neco novyho, uz je nekde k mani???

      0 0
      • Geralt  

        Z cyklomaxu mi napsali, že jim ze sigmy řekli že by snad měly být během 20. týdne, což je ten přespříští, skladem, ideálně prý 21. týden…uvidíme

        0 0
    • zmikes  

      No také by mne zajímalo, zda je už dotupný nebo zda bude…dost se mi zamlouvá, cena je také hodne přijatelná.

      0 0
      • memorex31  

        uz ho mam objednany cca mesiac a nic. Najnovsi termin je koniec maja-(kvetna?) Tak uvidim, ked bude, tak napisem

        0 0
    • quassar  

      Psal jsem na koloshop ohledne tohoto pulsmetru a 13.5. mi prisla tato odpoved:

      Dobrý den,

      pulsmetr PC 15 bude k dispozici začátkem příštího týdne, je možno ho objednat přes naše webové stránky. V případě zaslání obchodním balíkem České pošty k vám zásilka dojde do druhého dne od odeslání.

      Takze si myslim ze do konce mesice snad uz bude dostupnej.

      0 0
    • Geralt  

      Toto mi napsali z cyklomaxu (preklad z nemčiny): "Vázení obchodníci rád bych Vám poslal zase jednou nejakou radostnou zprávu, ale bohuzel tak nemohu ucinit dnes. Informace o tom, ze jiz tento týden boudou pulsmetry PC 15 a PC 9 byla sice pravdivá ale bohuzel tato várka byla problémová co do funkcnosti a tak putovala celá zásilka zpet. Nicméne je to asi lepsí nez resit spousty reklamací. Nová várka zbozí by mela dorazit ve 22 týdnu. Co se PC 9 týce, tak ta by mela dorazit asi o týden dríve.

      Podle toho budou tak zhruba v půlce června".

      Tož asi tak.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.