• saly

    Ahoj, nevíte někdo o nějaké pumpě za rozumnou cenu (co nejnižší)? – Mám vidli SR SUNTOUR XC PRO. Dík.

    0 0
    • ferry  

      Mám pumpu BETO za 540,– pohoda, používám ji na comp air a bez problému.

      0 0
      • saly  

        Dík, můžu se jenom zeptat: kontrluješ tlak ve vidli nějak pravidelněm nebo až se Ti tačne zdát, že se chová jinak… Jak často?

        0 0
        • ferry  

          Kontroluju to tak nějak dle pocitu, jak se mi zdá moc měkká, po pár vyzkoušení zjistíš co ti nejvíce vyhovuje.

          0 0
    • Koala MC  

      Mám stejnou vidlici..a pumpu Acor..za 740Kč. Mimochodem,na jaký tlak vidlici foukáš?Já s tlakem pořád „laboruju“…

      0 0
      • saly  

        No, já právě vůbec nefoukám. Já jsem si tenhle týden řekl, že na sezónu vidli přifouknu a říkal jsem si na co kupovat nějakej krám, že to udělám notrmální minipumpičkou s redukcí. No, nepodařilo se mi.

        S tím tlakem – myslím, že pro každáho jinak. Já mám 90 kg, tak budu taky asi laborovat :-)…

        0 0
        • Koala MC  

          To je OK..já mám 95kg:-) Ale když jsem vidli nafoukl podle tabulek výrobce na nějakých 165PSI,tak je tvradá jak šutr..Tak zkouším jiné hodnoty.Teď jsem na nějakých 120–130psi..Ale žehlička ta vidle teda rozhodně není.

          0 0
          • saly  

            No ja se obavam, že ta vislice asi právě nebude žádněj zázrak. Já ji měl na novém Apache Tomahawk (2004) a tak jsem k ní přišel jako spepej k hosulím. Ovšem – je to moje první olejová vidle a tak nevím jak to má vypadat…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.