• ph433728

    Hi, jezdim RR Evo plaste 2.10 od lonska. Jizdni vlastnosti necham stranou. Ze zacatku byly plaste ok. Po cca. 3000 km jsem rozrizl predni na boku, cca 2cm dlouha dira ve smeru kordu. Podlepil jsem to, ok. Stane se.. Pak jsem jezdil asi mesic a zadni plast se proste cely nafoukl od potrhaneho kordu okolo ventilku. Reklamace, mam novy, ok. Ted jsem mel po dlouhe dobe (pres 1000 km) na „novem“ zadnim plasti defekt a zase riz do plaste a fuj rozsklebeny plast na boku. Kord vypada ± ok, asi jenom jedno vlakno prdlo. Zda se ze co defekt to poskozeny kord. Bud vyrobni vada nebo vlastnost? Jezdim normalni XC zadny extrem. Mam pod 70 kg a jezdim na 30–35 psi. Nejake napady?

    0 0
    • Luka  

      Mam ralfiky uz druhou sezonu a hustim na +/-45psu (co to jde a pak trochu upustit), mam 50kg, je to tvrdy, ale ani jeden defekt, a ze vcera byl blbej den, tak ralfy vydrzely (utrhla jsem drat od tachace, 2× muz prorazil plast-WTB, ztracena cepicka ventilku, hospoda kde nevari, no proste nebyl dobrej den).

      0 0
      • ph433728  

        Dat 45 psi a ma 50 kg tak to nechapu. To bych daval pro svoji vahu tak jejich teoreticke maximum, 55psi. To se i spatne husti. A u me je to jako jizda po drevene loukoti ;-( tvrde, tvrde. Jake mas duse? Nejsou to jine SCHw plaste? Me se prave zda ze ten plast ma tak mekky kord ze ho prorazim kdyz do nej z boku vleti kamen. A prosim, opravdu nejezdim zadny extrem. Ale jinak vcera nebyl spatny den. Jezdilo to super.

        0 0
        • Luka  

          Vezmu to od konce:

          • den spatnej nebyl, jezdilo se fakt super, ale pos*alo se co mohlo.
          • ja nevim, ale po 3tisicich musis mit z ralfa uz slick jak plast cekajici na Protector ne? Me se dost na zadku sjel ralf po 1700km. Extrem fakt nejezdim, proste normalni svihy kolem prahy co nejmin silnici
          • plast je (ten muj) Racing Ralph Evolution kevlar 2.1 hu, co jeste dodat?
          • 55psu nefoukam, asi ani 45, ja bych to vzala od oka plus minus 43,23586jezevciku. Proste, nafoukam na plnou 55 a pak upustim trosku, ale tak, abych plast palcem nezmackla, proste na tvrdo. Hm, stacil popis?
          • loukote to nejsou, jezdi se mi fajn a foukam vsechno na takovyhle tvrdosti, jsem na to zvykla.
          • RR trochu moc na muj vkus pobira shotolinovy kaminky a hazi mi je do xichtu a stane se ze obcas se zadari a nadherne ustreli, ale opravdu od lonskeho dubna ani jeden defekt. A to to nesetrim, obcas chytim obrubnik tak, ze si az rikam, ze neni mozny ze neni prorazeny kolo a ohnutej rafek…
          0 0
          • Luka  

            jo a mam je tez z Bikeranche.

            0 0
          • lubos  

            No ja jsem najezdil s RR asi 1500km po asfalte, a dalsich minimalne 500km v terenu. A co jsem skoumal vzorek, vypada jako novej. Zadne opotrebeni. Coz docela nechapu. Velikost – 2.1". Zato jsem videl 2.25" hodne sjety. Tak nevim. Ale z plasdtu co jsem mel je tohle top plast na jizdu po asfaltu a suchy bezny :) teren.

            0 0
    • Rolei  

      30–35psi je myslím trošku podhuštěný (doporučený min. je 35psi) no a očekávání, že ty pláště vydrží výrazně víc jak 3kkm se mi zdá zese trošku přehuštěný očekávání…

      0 0
    • McBlacky  

      jestli jezdíš hodně šutry tak to není vhodnej pláš?, ale jinak nevím čím by to mohlo být

      0 0
    • Daf  

      Me podobnym zpusobem odesly bezdusove Pythony. Je fakt ze mely najeto urcite vic jak 6000km, ale dlouho byly v pohode a s ubyvajicim vzorkem pribyvaly defekty. No casem zacaly ty plaste hazet do strany. Mozna se na tom take trochu podepsalo to, ze kdyz vim ze mam defekt tak stejne jedu co nejdyl nez to opravim. No a delsi jizda na podhustene gume neni asi uplne OK…

      0 0
    • Daník  

      můžu vědět zdroj těch Ralfů? Kamenný obchod, nebo internetový?

      0 0
      • ph433728  

        zdroj je Bikeranch je to original verze s krabici, Evolution 2.10

        0 0
    • BB  

      blahopreju ti, najezdit 3kkm na RR, to je fakt dobry vysledek, ktery je pro me nedostizny, menim schwalbe jimmy po 2 kkm a to si myslim, kolik toho nevydrzely.

      0 0
    • Siddha  

      zkus ty kola nekdy taky nafouknout…

      0 0
    • Smazaný účet  

      3000 km? blahopřeju! jinak na 30–35 jsem je taky nafouknul a včera jsem cvak o obrubník. chyba jezdce, ale asi to chce víc – 40. (mam 76 kg)

      0 0
    • ph433728  

      Dodavam, ze rozrizly plast prisel vzdy kratce po nahusteni. Doma to merim, zadek davam 35, predek 30. Kdyz se mi to pak zda malo napr. na ujetou lesni cestu dam tam par stouchu. A tam to prislo, i vcera. Mam tam 100g duse, takze dira je hned na svete.

      0 0
      • Daf  

        Teda foukas to podle me dost nalo. 30 Psu mas cca. 2 Bary coz mi prijde malo i na bezdusovky pri mejch 64kg. Takhle by se mozna dal foukat RR 2.25 ten 2.1 zrovna moc objemnej plast neni. Jestli nebudes foukat vic tak si letos hadu uzijes :)))

        0 0
      • lubos  

        30psi a 100g dusi ? Tak to bud rad, ze mas tech defektu jenom tolik :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.