• tradic

    Vloni na podzim jsem si u akcebike.cz koupil kolo RockMachine Tsunami, mam najeto na nem asi 2000 km a vcera se mi tam rozsypal stred. A na co se chci zeptat. Jestli je to normalni ze u takhle relativne drahyho kola ten stred odejde tak rychle, napadlo me jestli mi tam nedali nejakej srot. Jezdim celkem normalne, zadny supr tezky tereny, jeden zavod-Merida v Jedovnicich.

    A jeste mi vubec nejde povolit ta matka, uz jsem na ni odepsal dva imbusy a za boha se nechce povolit. (jestli voni to ty k****y neutahli tak, abys to nemohl povolit a dovezl jim to tam abych nevidel co tam je za shit) Nevim

    Diky za kazdej nazor na vec.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Kup si Meridu :)

      0 0
    • vlk  

      tsunami není vůbec drahé kolo.U RM se dá tvrdit, že je to první moderl na němž se dá jakš takš jezdit. Předpokládám že myslíš střed na němž jsou kliky. Středy-mě se např kinexy rozsypaly po 100km.Takže asi tak. Tou matkou asi myslíš ten šroub v klikách.Hlavně tam ten imbus pořádně nasaď a? nezmrvíš hlavu toho šroubu.A na imbus nasaď nějakou delší tyč -a? máš lepší páku. Pokud to nezvládneš raději si zajdi do servisu.Ono pak stahování klik není žádná sranda.Navíc mají většinou poněkud lepší nářadí na tyto věci.Začátečníci většinou zničí závit v klice a pak je to na vyhožení. Stejně Ti to jako reklamaci neuznaj-řeknou běžné opotřebení -střed po 2 tis km.

      0 0
      • Vision  

        To by mě zajmalo co jsi to za „kinexy“ jezdil nebo co jsi s ním prováděl… Já na něm dal přes 35kkm pak odešel rám…ten střed pořád mám ale ve skříni :) Nejezdil jsem jen jeden mám ho teď jak na bahňaku tak na silniče a držej !!!

        0 0
    • Robo  

      Mě to dneska asi pomalu zapaluje, ale který „střed“ myslíš, když na něho potřebuješ imbus?

      0 0
      • tradic  

        U klik samozrejme. V nabojich jsem imbus jeste nevidel :)

        0 0
        • Robo  

          Jo, „vlk“ mi to už objasnil :-))) Zmátl jsi mě tou matkou… 2tkm není zas tak málo… nevím, ale náhoda je blbec… A že Ti to nejde povolit? Buď rád, někteří mají zase opačný problém… :-)))

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja teda v nabojich jo, ale v slapacim stredu jeste ne. Leda teda ve sroubech na pojisteni klik…, ale ja to pochopil. Ja jen, ze jsi toho jeste malo videl :)

          0 0
        • Quake 9.0  

          Už jsme na Tebe dva co viděli imbusy v nábojích. :-) PS: Najde se někdo další?

          0 0
          • R.1  

            Ja jsem dokonce videl imbus i mimo kolo!!!! Ale pssst!

            0 0
          • Vrci  

            Já jo, a vidím ho tam, kdykoliv se pozorně podívám na svoje kolo.

            0 0
          • djano  

            Asi kazdy co daval z naboja dole orech.

            0 0
    • kovar  

      cože, odepsal jsi dva 8mm imbusy? To si nedovedu představit, leda že by byly od Crank Brothers.

      0 0
      • tradic  

        Presne tak. Co je to za znacku nevim. Jeste bych doma mel mit jestli to najdu, ty cerny od Tony. Snad vydrzi vice.

        0 0
        • kovar  

          a to jsi ty imbusy zlomil nebo strhnul? Tak nezbývá nic jiného než další imbus a nasadit trubku.

          0 0
          • Vrci  

            Imbus má narozdíl od stranovýho klíče tu výhodu, že pokud se ožvejká dá se opravit.

            0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja sem taky jeden ulomil pri povolovani klik. Takovej ten cernej… dlouhej… no a rupnul. Ted uz mam poradny naradi.

        0 0
    • R.1  

      Marida Matts '02 zadny orech kaput po 1500km stred po 2000 km Normalne to nie je, ale stava sa to. Naseru tam noname veci, aby usetrili. Mozes to reklamovat a/alebo vymenit.

      0 0
      • R.1  

        Ad: Proste to kolo by stalo viac,key tam dali nejake shimano. Aj ked tebe sa zda byt cena dost vysoka,mozno je to relativne.

        0 0
    • tradic  

      Jeste jakej si mam koupit? Hlavne aby to slo na ty kliky co tam jsou (Truvativ Firex). Dik

      0 0
    • Smazaný účet  

      sem zvedavej jestli az se ti podari sundat kliky se ti povede vyndat stred ;)))))))) me se na tom takovej ten tisici hran vocesal, pote co sem na 32 klic ;)))) kterej je dlouhej dobre 30cm slapl.........

      0 0
      • R.1  

        je to hnus, to ja si pri tom odrbu nejmene tri prsty.

        0 0
      • JJ  

        Hmm, my sme vcera a dneska v krame sundavali naky zensky stred celkem 4 hodiny. Leva klika nesla zaboha povolit, pak se strhnul zavit na stahovak, takze vyriznout vetsi, kterej se vzapeti taky strhnul… Nakonec sme flexou odrizli ctyrhran mezi klikou a ramem a strcili stahovak na stred do sveraku a tocili celym ramem dokola:) Dva strzeny stahovaky a na treti se to podarilo

        0 0
    • raceface  

      Já nechápu, proč by mělo být sundání středu takový problém, hóóódněkrát sem už sundaval jak čtyřhranou osu a kliky z ní, tak X-Type a nikdy jsem s tim neměl žádnej problém… Chce to jen kvalitní nářadí a trochu šikovnosti. Pokud to nemáš, tak musíš do servisu…

      Jinak pochybuju, že by ti v Akcebike záměrně měnili nějakej shit střed za nějakej kvalitní co tam byl, protože pochybuju, že by na Tsunami byl nějakej extra kvalitní střed… Prostě vem tři kila (pokud tam máš čtyřhran) a kup si deoréčko nebo kinex a budeš vysmátej, to ti zas chvíli vydrží. V případě, že tam máš ISIS, tak ti neporadim, protože s tim zkušenosti nemám…

      0 0
      • R.1  

        nemam na vsechno kvalitni specialni naradi, brachu co by delal v servisu a odtud kra… vozil naradi nemam, segra dela v ESCADE u Grossove s jinym naradim.

        0 0
      • tradic  

        Je tam Truvativ ISIS, teda pisou to v te brozure

        0 0
    • Vision  

      Každopádně bych to reklamoval ! Sem teď reklamvoval boty Salomon po roce a kousek a vrátili mě peníze jednou je zaruka 24 měsíců tak to zkus!

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No jo. Jenze na vyrobni vadu nebo zpracovani. Ne na opotrebeni. Sam si za to muze, ze uz nalital 2000km.

        0 0
        • Smazaný účet  

          je to tak, neni mozny takhle huntovat kolo, jezdit na nem jako blazen a pak ho jeste vyreklamovat ;-) kampa by sme prisli ? :))))))

          0 0
    • figur  

      Já reklamoval na novým RM Landslidu šlapací střed (ISIS),protože měl vůli jako prase.Je to taky ke klikám Truvativ Firex.Se stažením klik problém nebyl ani se středem.Chce to (na ten střed) pořádnej stahovák (Kovys) za cca 400,–Kč,jinak to zkurvíš.

      0 0
    • tradic  

      Jeste jsem Vam zapomel napsat jak jsem ty srouby povolil. Tal jsem doma nasel ty cerny imbusy od Tony. Klice vydrzeli, ale ten sroub uz se pomalu jisto jiste zacal protacet. Tak co ted? Jedu za kamosem ten ma takovej domaci autoservis a umi docela vsechno. Takze nejdrive leva klika, sahl do police pro nejakej chemickej povolovac, trochu zabral a ejhle povolilo to, tak jsem si myslel, ze i ta druha pujde v pohode. Jenze te se vubec nechtelo, zabral-nic, zabral vic az si malem strikl do trenek a rotocil to, takze to bylo v p****i. Tal tam navaril na to nejakej desitku sroub- strhal ho, navaril ho tam znova a opet, pak se nastval, navaril tam dvacitku matku na to a nakonec to povolilo, huraaa. Mozna to stacilo trochu vic zahrat. A to si jeste bral naradi jako je palice a majzlik, tak jsem na to hledel s hruzou, pak jsem se uklidnil a rekl von vi co dela, von tomu rozumi. Jeste z ****** mi rekne, do kola za 30 litru jsem jeste nikdy palici nemlatil :) S radostnym pocitem, ze se mi podarilo povolit srouby jedu domu a doma zjistim, ze tim stahovakem co mam, ze to nepujde, takze nadseni rychle opadlo… Tak to byl muj pribeh s povolovanim :)

      0 0
      • vlk  

        já zas včera utahoval.Křupl mi šroub.Naštěstí to šlo ven.Už si nesu domů nový.Dostal jsem to v obchodě prý jako dárek, to potěší :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.